Якщо подорож скасовується через коронавірус, є «План Б»

Незважаючи на пандемію та карантинні обмеження, багато туроператорів продовжують працювати, пропонують варіанти турів до тих країн, які приймають мандрівників.

У процесі роботи вони турбуються не тільки про організацію подорожей своїх клієнтів, але й про те, як вони перетинатимуть кордон, проходитимуть тести на COVID-19.

На жаль, зустрічаються ситуації, коли подорож все ж таки не може відбутися через те, що турист або його супутник захворів. У цьому випадку люди дуже часто позбуваються коштів, які були витрачені на квитки, бронювання готелю. Запобігти такому розвиткові подій можна за допомогою нових страхових програм.

Що варто знати про новий вид страхового захисту

Страхові компанії вже зрозуміли специфіку роботи в нових умовах. Зараз вони пропонують різноманітні програми, пов’язані зі страхуванням від наслідків захворювання на COVID-19. Наприклад,

СК VUSO розробила для своїх клієнтів, крім багатьох інших продуктів, програму для туристів, які не можуть виїхати в подорож з причини інфікування. Предметом страхування є вартість туру, вказана в туристичному договорі. Саме її повертає страхова компанія в разі скасування поїздки.

За цією програмою виплату отримають усі, хто повинен був їхати у подорож, а не тільки той, хто захворів. Важливо й те, що СК VUSO не обмежує напряму запланованої подорожі (вона може відбуватися до будь-якої країни).

Є лише обмеження за віком, він не повинен перевищувати 60 років. Ціна страхування від невиїзду через коронавірус складає всього 3% від вартості самої подорожі. Розмір франшизи, тобто тієї частини, що не компенсується страховою, складає 10%.

Переваги страхового пакета «План Б»

«План Б» — унікальна страхова програма з багатьма перевагами:

  • витрачені гроші повертаються, ними можна буде скористатися пізніше;

  • для подолання наслідків хвороби компанія сплачує 30% авансового платежу;

  • грошову компенсацію отримують усі туристи;

  • у разі інфікування за кордоном застрахованим особам гарантують виплату до 10 тис. грн.

Ця інформація доводить, що придбати такий поліс дуже бажано. До того ж ціна його демократична, а період очікування повної компенсації складає лише 10 днів. Максимальний розмір страхової виплати за цією програмою — 50 тис. грн.

Як оформити страховку «План Б»

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в нашій країні, безпечніше це буде зробити в онлайн-режимі. Для цього варто відвідати сайт СК VUSO та уважно ознайомитися з умовами страхування. Далі потрібно внести до спеціальної анкети дані про себе, перевірити їх та відправити.

Менеджери компанії, опрацювавши інформацію, зв’яжуться з клієнтом для надання детальної консультації. Потім залишається оплатити поліс та отримати його на свою пошту. Надалі документ можна завантажити на будь-який гаджет і зберігати в електронному вигляді.

Це дуже зручно: е-поліс неможливо загубити, він завжди буде з його власником.

Як обрати надійну страхову компанію

Страхування від невиїзду працюватиме лише в тому випадку, якщо воно буде оформлене в надійній страховій компанії (наприклад, СК VUSO). Організація вже понад 20 років працює на страховому ринку України, досягла значних успіхів в обслуговуванні своїх клієнтів.

400 співробітників компанії в 30 офісах по всій країні намагаються зробити страховий сервіс для своїх клієнтів ще якіснішим та доступнішим. І це їм вдається. Понад 90% тих, хто звернувся за допомогою до СК VUSO, задоволені рівнем обслуговування.

На сучасному етапі свого розвитку компанія має активи, які в чотири рази перевищують її страхові резерви. Клієнтоорієнтований сервіс допомагає СК VUSO займати провідні позиції в рейтингу страхових організацій України.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)