За що рівненська патрульна поліція у трійці кращих в Україні

Сергій Мерчук розповів, за що відзнака
Джерело
«Четверта влада»

Цього тижня у Вінниці керівник Департаменту патрульної поліції відзначив управління патрульної поліції, які показали найкращі результати роботи за 2019 рік. Серед них Рівненське, Сумське та Житомирське.

За якими критеріями оцінювали управління і які результати рівненських патрульних, порівняно з іншими, «Четвертій владі» не змогли відповісти у прес-службі Департаменту патрульної поліції України. Сказали, що не знають.

Тому запитуємо про ключові показники ефективності у керівника Управління патрульної поліції у Рівненській області Сергія Мерчука. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ми не маємо бути нарваними, але до декого інакше не доходить»: розмова з головним патрульним Рівненщини

Оцінювали управління після аналізу за всіма напрямками, враховуючи, зокрема:

  • кількість та якість відпрацювання викликів,
  • реагування на заяви та звернення громадян,
  • аналіз діяльності адміністративної практики,
  • безпека дорожнього руху,
  • довіра населення й співпраця поліції з громадою,

повідомляє прес-служба Патрульної поліції України.

Сергій Мерчук пояснює детальніше, які критерії брали до уваги.

Каже, що насамперед, аналізували відсотки справ по статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування у стані сп'яніння).

Їх рівненські патрульні у минулому році склали тисячу двісті. Із них в судах закрили 24%. Головний патрульний каже, що це непоганий результат. Тут важливо, аби патрульний грамотно склав протокол, щоб в суді довести вину порушника. А є області, де відсоток закриття справ набагато більший, через ймовірне хабарництво у судах.

Також оцінювали у Департаменті кількість оперативно викритих злочинів. На Рівненщині їх за рік вчинили 8 тисяч 900. А патрульні викрили 890.

– В нас позитивно відмітили плинність кадрів. Некомплект складає всього 3%. В минулому році 28 працівників перевелися в Головне управління, в академію патрульної поліції, ще окремі підрозділи. Тобто, не звільнилися зі структури, а саме перевелися, – каже головний патрульний.

Патрульні області у минулому році розшукали 239 автомобілів, які залишили місце ДТП. А загальна кількість таких була 240.

Відділ діяльності адміністративної практики в нас найкращий в Україні, каже Сергій Мерчук. Вони закривають в судах постанови, навіть якщо є оскарження. За його інформацією, сплачені штрафи є за 85% чи 89% постанов. Це велика цифра.

Рівненські патрульні біля управління. Фото з фейсбук-сторінки Сергій Мерчука

Але не всі показники у рівненських патрульних найкращі. По безпеці дорожнього руху вони не перші, десь всередині серед усіх, каже Сергій Мерчук. Бо доріг, які ми обслуговуємо є багато, майже 600 кілометрів.

У 2018-му році патрульні області в загальному рейтингу посіли 8-ме місце за цими показниками ефективності.

На своїй сторінці у фейсбук Сергій Мерчук написав допис, де назвав відзнаку заслугою своїх бійців:

– Ця потужна відзнака – це заслуга кожного бійця, а це вже майже 500 надійних товаришів і друзів, відповідальність за хороше і погане їх командирів. І головне – довіра і підтримка тих, заради кого ми це все робимо, – наших громадян!

Сергій Мерчук отримує відзнаку. Фото Департаменту патрульної поліції

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте