Заручальні каблучки від Oniks – на будь-який смак

День заручин в житті буває вкрай рідко. Коли наречений і наречена призначають його, звісно, сподіваються, що такий день у їхньому житті буде всього лише один раз, і вони залишаться разом назавжди.

І підготовка, і сам день заручин завжди наповнені найсильнішими емоціями. Хочеться, щоб все було гарно і запам'яталося назавжди, щоб пройшло гладесенько-рівнесенько.

І один з перших атрибутів, який наречений може купити в інтернет-магазині https://oniks.ua/categories/pomolvochnye-koltsa – це заручальна каблучка: доказ почуттів, особливої любові, яку молодий хлопець відчуває до своєї обраниці.

Пізніше він і його наречена, можливо, прийдуть до думки, що (народна мудрість) «Ніщо так красиво не обводить нас навколо пальця, як обручка»! А поки що всі щасливі і впевнені, що любов триватиме вічно.

Чи має значення у такому накалі пристрастей, яку обручку подарувати коханій: від Тіффані або від ювеліра Йосі з Привозу? Вона ж бо має бути рада будь-якому подарунку, адже головне в ньому – символізм. На нашу думку, починати треба з найкращого, і це повинно стосуватися навіть найнезначніших деталей.

Каблучка – це оберіг та захист

Каблучка – це не просто статус або мода і краса. Це також оберіг.

Цікаво, що першою власницею заручальної каблучки (золотої з діамантом) стала Марія Бургундська. Каблучку вона одягла на безіменний палець і носила її до самого весілля, коли отримала іншу – свідоцтво заміжньої жінки.

Цікаво також, чому обручку носять на безіменному пальці. Ця традиція йде ще від древніх греків. Вони були впевнені, що в цьому пальці починається артерія любові, яка йде прямісінько до серця.

Вважається, що каблучка на безіменному пальці надихає і допомагає в спілкуванні. Вона посилює творчий початок. А якщо на безіменному пальці –каблучка, подарована близькою коханою людиною – вона стане гарантом того, що дарувальник назавжди залишиться в її серці.

Обручки Онікс – це завжди великий вибір стилів і якості: від масивних і дорогих прикрас до ніжних і зворушливих творів мистецтва, здатних прикрасити найніжнішу руку.

Заручальні каблучки з платини, золота, білого золота з сапфірами, смарагдами, фіанітами, топазами, бурштином – усе це продемонструє любов і бажання зробити другу половинку щасливішою.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)