Золоті сережки: трендові моделі 2023-2024

Золоті сережки – прекрасний ювелірний виріб, який личить усім. І маленькій дівчинці, і хлопцеві-підлітку, і дорослій жінці. Золоті сережки – універсальна прикраса, яку ви можете носити незалежно від соціального статусу або діяльності.

Однак, якщо хочете додати до аксесуарів модну прикрасу, рекомендуємо ознайомитися з трендами майбутнього сезону.

Золоті сережки з перлами

Перли – дорогоцінний мінерал, який виник у результаті творчості природи. Морське утворення має неповторну красу завдяки унікальній перламутровій текстурі та витонченому м'якому блиску. У поєднанні із золотом виходить унікальна композиція. Особливо приємно, коли золотые серьги з перлами входять у тренди.

Адже ця прикраса одночасно відноситься до ексклюзивних аксесуарів вечірнього образу, і повсякденних прикрас. Звісно, залежно від дизайну, який вам подобається. Однак є й винятки. Останні два сезони у тренді «діорки», котрі залишаються з нами на зиму.

Замість ще одних кульок візьміть золоті сережки з перлами і ви здивуєте оточуючих своїм витонченим стилем та модним смаком.

Золоті сережки з кольоровим камінням 

80-ті, 90-ті і нарешті нульові. За останні два роки мода згадала одразу три десятиліття, проте фокус її уваги залишався на кольорових прикрасах. Якщо минулого року нам пропонували «фенічки» та браслети дружби, то цього року – золоті сережки з кольоровим камінням.

Не те щоб діамант всім набрид, але після кризових ситуацій у світі людству потрібен колір. Натуральні самоцвіти – ідеальне рішення. Це і напівдорогоцінне каміння, і красивий насичений колір.

Вибираючи золоті сережки з кольоровим камінням, радимо орієнтуватися на ваш колір очей. Також підказкою може бути «астромінералогія», яка підкаже, який саме камінь краще носити конкретному знаку зодіаку, щоб отримати надійний талісман.

Золоті сережки з об'ємним декором

Показ моди у Нью-Йорку здивував публіку об'ємним декором. Масивність давно увійшла до трендів, але рясна декорація золотих сережок залишалася поза цією тенденцією. Наразі стилісти запрошують до експериментів саме з об’ємом.

На сучасному ринку золоті сережки представлені різними дизайнерськими рішеннями. Найбільш популярний дизайн – масивні ланки, схожі на ланцюг із англійським замком.

Як запровадити тренд на золоті сережки з об'ємним декором? Вміло підбирайте аксесуари під вечірній образ. Комусь подобається абстракція, а хтось хоче зібрати всю колекцію найпопулярніших самоцвітів в одній прикрасі.

Золоті сережки-протяжки

Пам'ятаєте, як у школі всі носили золоті сережки протяжки? Ті самі, які мають кінець зі зворотного боку у вигляді ланцюжка. Зараз ювеліри пропонують набагато більше варіантів дизайну, включаючи додаткові підвіски символічної форми, інкрустації, різні види плетіння. Сережки-протяжки – відмінний варіант, якщо хочете слідувати за тенденціями ювелірної моди та носити трендовий аксесуар щодня.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте