РІВНЕНЩИНА

Рівненського професора, який домагався до студенток і викладачок, нарешті звільнили

27.11.2017, 17:00      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 9515

Володимир Годовський очолював кафедру хореографії майже 20 років і звільнився після розслідування про сексуальні домагання

Завідуючого кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету Володимира Годовського сьогодні звільнили. Професор пішов з посади за власним бажанням після розслідування про сексуальні домагання, які він практикував роками щодо студенток та викладачок. 

Інформацію про звільнення підтвердила декан художньо-педагогічного факультету РДГУ Наталія Дзюбишина.

Наталія Дзюбишина каже, що спілкується зі студентами-хореографами щодо домагань професора Годовського. Фото з сайту hudped.rv.ua

– Сьогодні ректор підписав заяву на звільнення, – розповідає Наталія Дзюбишина. – Він звільнився сьогодні остаточно. Він був ще сумісником на кафедрі театральної режисури, звільнився остаточно зі всіх кафедр і підписав обхідний лист. 

За словами декана, завтра на вченій раді університету будуть вирішувати долю кафедри хореографії, яку до сьогоднішнього дня очолював єдиний професор у цій галузі, 70-річний Володимир Годовський.

Також сьогодні студенти художньо-педагогічного факультету зустрілися зі Студентською радою РДГУ. На ній, зокрема, піднімали питання щодо домагань професора Годовського. Студрада просить звертатися з будь-якими питаннями, що стосуються навчального процесу і при потребі гарантує анонімність. 

Голова Студентської ради РДГУ Юрій Коняхін закликає студентів звертатися за допомогою. Фото зі сторінки Юрія у Фейсбуці

– Сьогодні відбулася зустріч зі студентським активом художньо-педагогічного факультету, старостами хореографів, зі студдеканом факультету. Я запевнив студентів, що студентська рада завжди стоїть і стояла на захисті саме їхніх інтересів. У разі якщо виникають труднощі чи з гуртожитком, чи, можливо, з необ`єктивним оцінюванням знань студентів, чи інші питання, прошу не боятися звертатися до студентської ради. Ми гарантуємо анонімність 100%, – каже голова Студентської ради РДГУ Юрій Коняхін. 

Звернутися до Студентської ради РДГУ можна на електронну пошту  [email protected] 

«Четверта влада» також готова вас почути. Наші контакти ви знайдете за посиланням

Юридичну і психологічну підтримку готові надати спеціалісти Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка». Їхні контакти (0362) 460 967. Електронна адреса [email protected]

Читайте також: Як ми дізналися про домагання в РДГУ і що залишилося за лаштунками

Нагадаємо, минулого тижня «Четверта влада» оприлюднила розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо» – «І словом, і тілом». А також розширену версію зі свідченнями, які не потрапили до телерозслідування.

Це розслідування показали на близько двох десятках регіональних телеканалів. На кількох національних телеканалах. Також інформацію поширили десятки інтернет-ЗМІ. Втім належної реакції керівництва університету немає і досі. 

13 випускниць, студенток і викладачок повідомили нам про факти домагань 70-річного професора Володимира Годовського, які тривають уже майже 20 років. Завідуючий пропонував жінкам секс, цілував і обмацував. Тим хто погоджувався на його пропозиції, професор пропонував фінансову підтримку, влаштувати на державну форму навчання тощо.

Читайте також: Ще 10 підтверджень «подвигів» «професора домагань» РДГУ

Екс-викладачка Алла Геккель, якій Годовський пропонував стати його коханкою, аби залишитися на роботі, розповіла, що неодноразово скаржилася на поведінку завідуючого ректору вишу. Але Руслан Постоловський це заперечує.

Професор Володимир Годовський казав, що всі звинувачення в його сторону – брехня. Втім ми провели власний експеримент, яким підтвердили таку поведінку завідуючого. Все це – у розслідуванні.

Після виходу матеріалу чимало випускниць вишу заявили у соцмережах, що також зіштовхувалися з домаганнями професора.Сам Годовський  після публікації пішов на лікарняний, повернувшись з якого минулої п`ятниці приймав екзамен

Ректор вишу Руслан Постоловський заявив, що подасть в суд на журналістів «Четвертої влади».

Нагадаємо, дружина завідуючого Світлана Грицюк 10 років працювала на кафедрі хореографії, але її колеги заявляють, що вона не була на жодній парі. 

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 Журналістів не пустили на засідання вченої ради сканальновідомого рівненського вишу


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору