Білецька йде: UA:Рівне шукає нового продюсера

Інна Білецька, яка майже два роки очолювала рівненську філію Суспільного телебачення, йде з посади. На іншу
Джерело
UA:Рівне

12-го серпня розпочнеться відбір на посаду продюсера Рівненської філії Суспільного. Документи від кандидатів прийматимуть до 23-го серпня.

Про це йдеться на сайті Суспільного телебачення.

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA:Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов'язків, а також перелік документів для участі в конкурсі можна знайти на сайті Суспільного телебачення, а також отримати за номерами: (044) 481-07-20 та (044) 481-08-87.

Керівників регіональних філій Суспільного телебачення не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

У першому конкурсі 2017-го року продюсеркою Рівненської філії обрали Інну Білецьку.

На сайті Суспільного повідомляють, що з червня 2019-го року Білецька очолила департамент журналістських розслідувань у центральному офісі. Інна цю інформацію підтвердила і уточнила, що наразі ведеться робота над формуванням команди.

На своїй Фейсбук-сторінці Інна Білецька пише що, при потребі, буде «плечем і підказкою» для нового керівника чи керівниці філії.

Про свій новий напрямок роботи говорить поки що небагато, але з натхненням.

– Я буду займатись новим проектом, – каже Інна Білецька «Четвертій владі». – І це проект на моєму дорогому Суспільному.

Подробицями Інна Білецька пообіцяла поділитися, коли будуть перші результати роботи.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте