Чому спалили автомобіль друга екс-голови Рівненської облради

Автомобіль екс-голови обласної ради згорів повністю
Джерело
Фото Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Рівненській області

Чому депутату і колишньому голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову спалили автомобіль ми запитали в самого депутата. А також довідались чиє саме авто згоріло.

Рятувальники гасили пожежу близько сорока хвилин. Фото із сайту Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Рівненській області

На сайті рятувальників з'явилася інформація, що 12 липня о 02:17 надійшло повідомлення про загоряння автомобіля за адресою: Рівне, вулиця Гурьєва, поблизу будинку №5.

Як з'ясувалося пізніше, згорів автомобіль, яким користувався голова обласної ради Михайло Кириллов.

Депутат Михайло Кириллов (крайній зліва) називає підпал помстою

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. Вважає, що автівку підпалили навмисне та має дві версії підпалу.

Як повідомили рятувальники, в результаті пожежі пошкоджено два пластикових вікна в будинку та знищено автомобіль Skoda Superb. 

Через загорання автівки, могли постраждати й самі мешканці будинку. Фото із сайту Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Рівненській області

«Четверта влада» поспілкувалася із депутатом Рівненської обласної ради Михайлом Кирилловим. Він розповів, що пожежу побачив сам. Окрім нього, у будинку проживають близько 30-ти людей. 

– Це точно підпал, бо там нашли куртку і речі, які точно доводять, що це був підпал. Дуже сильно хотів би дізнатися, хто це зробив, подивитися йому в очі, – каже депутат. 

Водночас хто міг спалити авто депутат не каже.

– А які ваші дії могли до цього призвести? – журналістка.

– Не готовий відповісти.

– А які рішення ваші, на посаді голови, могли нашкодити чиїмсь інтересам?

– Ну багато було... але зараз не можу конкретно зазначити які.

– Ну а які найбільш сильно по чиїхось інтересах могли вдарити?

– І на посаді голови такі були, і в якості депутата... але поки не можу назвати які саме.

Автівка Skoda Superb 2017 року випуску перебувала у праві користування екс-голови облради. На ній депутат почав їздити з початку 2018 року.  Авто належало підприємцю, рівнянину Вадиму Границькому, його другу.

– Це мій друг, компаньйон. У нас свої взаємовідносини. Автомобіль був застрахований на суму за яку був куплений, – говорить Михайло Кириллов. 

На сайті auto.ria подібний автомобіль коштує від 773 до 776 тисяч гривень.

Фізична особа-підприємець Вадим Границький займається роздрібною торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів (основний вид діяльності), іншими видами роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах, роздрібною торгівлею пальним.

Вадим Границький, якому належить спалене авто. Фото з ФБ-сторінки Вадима Границького
Зліва Вадим Границький, справа Михайло Кириллов. Фото підписане: «ДН друзяки в розгарі». Фото зі сторінки у ФБ Вадима Границького

Начальник поліції Рівного Василь Зелінський розповідає «Четвертій владі», що у 2017-му році в Рівному підпалили близько десятка автівок. Два підпали розкрили (одни з них - підпал автівки екс-нардепа та екс-голови рівненської ОДА Миколи Сороки). В 2018-му році в місті спалили 8 автівок. Один випадок розкрили.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте