Господар слова: Данильчук відкликав заяву про складання мандата депутата Рівненської облради

Олександр Данильчук своїми діями підтверджує вислів: «Я господар свого слова. Захотів – дав, захотів – забрав»
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі власного фото та фото Олександра Харвата

Депутат Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь» та її колишній очільник Олександр Данильчук обіцяв скласти повноваження депутата. Ця обіцянка пролунала після резонансної автопригоди за його участі.

9-го вересня на сесії облради депутати повинні були голосувати за чи проти такого бажання депутата. Втім Данильчук передумав складати мандат та за два дні до цього надіслав апарату заяву із проханням прибрати це питання із порядку денного.

Ми намагалися дізнатися, чому чоловік змінив своє рішення.

Дивіться також: «По п'янці все буває»: Данильчук пообіцяв скласти мандат депутата Рівненської облради

Після аварії і п'яного скандалу, що трапились цьогоріч у травні, Олександр Данильчук хоч і не відразу, але визнав свою помилку та повідомив, що відповість за пригоду, склавши депутатський мандат:

– Я усвідомлюю, що був неправий. І не хочу нікого втягувати в цей процес. Це моя відповідальність – як чоловіка і як депутата, – писав Данильчук на своїй фейсбук-сторінці.

Після цього він написав заяву про складання депутатських повноважень. А в обласній раді підготували проєкт рішення щодо такого бажання Данильчука. Але на тій сесії, коли мали розглядати цю заяву, депутати змінили голову облради. Замість представника «Європейської солідарності» Сергія Кондрачука ним став представник «Слуги народу» Андрій Карауш.

На наступній сесії, сьогодні – 9 вересня, питання про це було першим у порядку денному. Але голова облради Андрій Карауш повідомив, що від Данильчука надійшла заява про відкликання свого попереднього бажання.

Керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб повідомив нам, що заяву депутата прийняли 7-го вересня.

– В нас є проєкт рішення про особисту заяву депутата. Оскільки він відкликає особисту заяву, то предмету розгляду вже бути не може, – пояснив керуючий. 

Тож Данильчук може або передумати ще раз і таки скласти повноваження, або у нього можуть забрати мандат через народну недовіру. Швидше за все останнього не відбудеться, адже, як ми писали, у серпні до облради надійшло подання з майже двома тисячами підписів, якими просили залишити Данильчука депутатом.

Чому Олександр Данильчук змінив своє рішення, він нам не відповів, бо не реагує на наші дзвінки.

Нагадаємо, у травні нетверезий Олександр Данильчук та піарниця Ольга Ферар потрапили в аварію. «Ленд Крузер», яким користувався Данильчук, а за кермом була Ферар, в'їхав в авто рівненської прокурорки.

Після цього авто вилучили на потреби армії, а Данильчук казав нам, що «по п'янці все буває» і пообіцяв скласти мандат.

Рівненський міський суд визнав Ольгу Ферар винною в тому, що була за кермом п'яною, а Данильчука – у дрібному хуліганстві та присудив їм штрафи. 

Читайте більше про цю історію за тегом Олександр Данильчук у нас на сайті.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте