Хто лідирує у Рівному на міського голову і які партії проходять у міську раду: попередній підрахунок голосів

Ймовірні кандидати у другому турі виборів міського голови Рівного Олександр Третяк і Віктор Шакирзян
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі фото з фейсбук сторінок кандидатів

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Сьогодні попередні результати підрахунку голосів оприлюднили в рівненській організації «Європейської солідарності».

Дивіться також: Попередні результати виборів у Рівному: порахували протоколи із близько 90% дільниць

За цими результатами, в другий тур виборів міського голови проходять Віктор Шакирзян («Рівне разом») та Олександр Третяк («Європейська солідарність»). Цю ж інформацію «Четвертій владі» підтвердили у місцевому штабі «Слуги народу».

Дивіться: Хто такий Віктор Шакирзян

Дивіться: Хто такий Олександр Третяк

Дивіться: Перші номери у списках партій в Рівненську міську раду: хто ці люди

Результати попереднього підрахунку голосів до Рівнеради оприлюднив керівник міської організації партії «Європейська солідарність» Павло Алексєвич. За його словами, станом на 12:27 і опрацюванні 82.14% бюлетенів, результати такі:

 • Європейська Солідарність – 18.74%
 • Рівне Разом – 13.80%
 • Слуга Народу – 11.75%
 • Батьківщина – 7.89%
 • Голос – 7.86%
 • Свобода – 7.41%
 • За Майбутнє – 7.17%

Згідно з цими попередніми результатами підрахунку, розподіл мандатів у Рівнераді може бути такий:

 • Європейська Солідарність – 10 мандатів
 • Рівне Разом – 8 мандатів
 • Слуга Народу – 6 мандатів
 • Батьківщина – 5 мандатів
 • Голос – 5 мандатів
 • Свобода – 4 мандати
 • За Майбутнє – 4 мандати

А кандидат на міського голову від «Європейської солідарності» Олександр Третяк оприлюднив результати попереднього підрахунку голосів на міського голову Рівного. Підрахунок провели у «Європейській солідарності», опрацювавши протоколи з 65% дільниць.

Скриншот з фейсбук-сторінки Олександра Третяка

«Четверта влада» звернулася у місцевий штаб партії «Слуги народу» з пропозицією поділитися результатами їхнього попереднього підрахунку голосів. Однак цифр тут поки що не змогли надати. Водночас джерело у штабі, яке попросило не називати його імені, підтвердило, що їхній кандидат на міського голову Віталій Коваль – третій у рейтингу, за результатами попереднього підрахунку понад 90% протоколів.

Нагадуємо, раніше «Четверта влада» оприлюднила результати двох екзитполів, проведених у Рівному. За результатами екзитполу соціолога Олександра Субота, у другий тур виборів міського голови проходить Віктор Шакирзян (партія «Рівне разом») та Віталій Коваль («Слуга народу»).

За результатами соціолога Романа Микитюка, у другий тур виборів міського голови проходить Віктор Шакирзян (партія «Рівне разом»). А Віталій Коваль («Слуга народу») та Олександр Третяк («Європейська солідарність») мають рівні шанси щодо цього.

Сьогодні Олександр Субот, результати екзитполу якого відрізняються від результатів попереднього підрахунку голосів, так пояснив можливі причини цієї відмінності:

Скриншот допису Олександра Субота

За інформацією голови обласної ТВК Василя Куриласа, у Рівному на вибори прийшли 62 тисячі 336 виборців. Тож явка виборців тут склала 34,41%.

А у Рівненській області проголосували 331 тисяча 826 виборців. Явка –  39,37%.

Слідкуйте за місцевими виборами за тегом: Вибори 2020


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте