«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user torbich
журналіст, редактор

«Я поняв, Аллочка»: розмова з Романом Курисом, яка не увійшла до тексту розслідування про дерибан землі

Залишу тут шмат тексту, який один з редакторів розслідування «Забудовники і СБУшники: як безкоштовно зробити з комунального берега біля «Червоної калини» берег приватний» вважав за потрібне не вносити в текст як зайву побічну інформацію.

Тож я цей шмат тексту забрав собі в блог, просто щоб показати як розкидується словами без доказів людина, яка звикла діяти іншими методами ніж журналісти «Четвертої влади».

За моєю інформацією, забудовник Роман Курис не головний вигодоотримувач у різних будівництвах і схемах зв'язків – він один із публічних облич за яким стоять інші, зокрема Олег Назарук

Ми пояснили забудовнику, що фірма, до якої причетні його люди, отримала ділянку за дуже схожою схемою, яку ми розкрили ще у попередньому розслідуванні. Але Роман Курис на це посміявся і сказав:

– Якщо Володя (головний редактор «Четвертої влади» Володимир Торбіч, – авт.) поставив вам задачу прив'язати «Щасливе», то прив'язуйте.

– Ви самі називали Козяра своєю людиною, – журналістка.

– Все що є «На Щасливому» за все я можу відповідати. Я не можу відповідати за інших людей і за те, чим вони займаються.

– Ви взагалі не знаєте чим займається ваш юрист (мався на увазі підприємець Олександр Козяр)?

– Аллочка, я можу під'їхати, ми можемо розложити. Розписати Остріг (піщаний кар'єр в селі Вельбівне Острозького району, площею 49 гектарів, – ред.), який ви до мене прив'язали. Ви можете писати шо хочте, бо Володі поступило замовлення (ментор в підготовці цього розслідування Макс Опанасенко з проєкту журналістських розслідувань Bihus.info, – ред).

Про Острозький кар’єр забудовник згадував протягом усієї розмови.

– Я не писала про кар'єр, тому я не можу з вами це обговорити. Зараз я вивчаю іншу тему про «Лендгруп», про Козяра і про те, що ви можете бути пов'язані із цим.

– Ще візьміть Шакирзяна туди всуньте і буде нормально (підприємця Віктора Шакирзяна, який активно рекламується на білбордах Рівного і про якого оприлюднюють «джинсу» місцеві ЗМІ, у соцмережах небезпідставно називають людиною Романа Куриса, яку висуватимуть у мери Рівного, – ред.).

– Ну, поки що я з ним зв'язку не бачу, бачу тільки з вами.

(сміється) Я поняв, Аллочка, було дуже приємно поспілкуватися, гарного дня вам, до побачення.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте