«Четверта влада» перемогла в Рівненському міському суді ексзаступника начальника УСБУ

Адвокат Олега Назарука Станіслав Костюченко (ліворуч) бездоказово звинувачував «Четверту владу» і її редактора Володимира Торбіча (праворуч) у тиску на суддю
Джерело
Колаж «Четвертої влади»

Сьогодні, 29 грудня, суддя Рівненського міського суду Наталія Кучина відмовила у задоволенні позову колишнього заступника голови Управління Служби безпеки України в Рівненській області Олега Назарука. Він вважає, що «Четверта влада» та журналістка Ганна Калаур, яка готувала відеоблог для Бігус.інфо, у своїх матеріалах подали неправдиву інформацію про нього, тож вимагав її спростувати та виплати грошову компенсацію – 65 тисяч гривень.

Претензії Олег Назарук має до матеріалу «Четвертої влади» «Земельні махінатори Рівненщини: як бізнес, завдяки чиновникам, привласнює десятки гектарів»

В матеріалі йдеться про те, що Олег Назарук пов'язаний із «бізнес тусовкою», яка на Рівненщині привласнила майже півтори сотні гектарів землі.

А також у матеріалі розміщений відеоблог журналістки Ганни Калаур для Бігус.інфо, в якому вона розповідає, хто такий Олег Назарук і чим запам'ятався, коли працював на державних посадах.

Детальніше про вимоги Олега Назарука дивіться у матеріалі: «Я відчуваю біль, гнів та обурення»: ексзаступник начальника СБУ Рівненщини хоче 65 тисяч від журналістів

«Четверта влада» в суді надала достатньо доказів на підтвердження своїх тверджень у матеріалі.

Суддя Наталія Кучина відмовила Олегу Назаруку у задоволенні його позовних вимог. Оголосила вступну і резулятивну частину рішення. Повне рішення має бути готове протягом десяти днів.

З часу отримання повного рішення позивач може оскаржити його в апеляційному суді.

«Четверта влада» вдячна за правову допомогу адвокатці Вірі Крат з Інституту розвитку регіональної преси.

Полковник СБУ у відставці пише, що став страждати на безсоння через журналістів. Стоп-кадр «Рівне 1», архів

Дивіться більше матеріалів за тегом: Олег Назарук


Якщо наша діяльність вам подобається, і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу» за цим посиланням. Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте