Кримінальних авторитетів з Рівного, яких пов'язують з підпалами, ще досі не оголосили в міжнародний розшук

Большой і Мокрий поки що лише в державному розшуку
Джерело
«Четверта влада», поліція Рівненщини

Підозрюваних у організації (чи замовленні) готування до вбивства та у замовленні багатьох підпалів у Рівному кримінальних авторитетів досі не розшукують за кордоном.

Володимир Шевчук (Вова Большой) та Ігор Мокринський (Мокрий). В рівненській поліції їх називають кримінальними авторитетами.

Шевчук Володимир Ярославович, 23.10.1971 р.н. і Мокринський Ігор Вадимович, 23.01.1971 р.н.

Ще в липні поліція повідомила про оголошення їх в державний розшук. Чоловіків підозрюють у готуванні до вбивства та незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами.

Але окрім цього поліція збирає докази їх причетності до організації (чи замовлення) підпалу редакції Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада». А також до низки інших підпалів на території Рівного.

Про те, що Володимир Шевчук і Ігор Мокринський найняли його з колегою для підпалу офісу, в якому працюють журналісти-розслідувачі, розповів і сам виконавець підпалу під час слідчого експерименту.

Щоправда каже, що не знав, що підпалює редакцію. Виконавці перебувають в слідчому ізоляторі, а організатори/замовники поки на волі.

Підозрюваний у підпалі розповів як він підпалював офіс за вказівкою Большого і Мокрого

Оскільки за інформацією поліції Володимир Шевчук виїхав в Німеччину, а Ігор Мокринський зник у невідомому напрямку – їх мали оголосити в міжнародний розшук.

Але з часу прес-конференції поліції 25 липня вже минуло півтора місяці, а підозрюваних досі не шукає Інтерпол.

«Четверта влада» влада 1-го вересня надіслала запит в поліцію Рівненщини з цього приводу, який поліція отримала, ймовірно в понеділок 3-го вересня.

І лише того дня, 3-го вересня, відносно розшукуваних Шевчука і Мокринського «скеровані матеріали до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України».

Про це йдеться у відповіді, за підписом заступника начальника поліції Рівненщини Сергія Волкова.

Скільки часу займе в Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва, щоб внести ці дані до обліків Генерального секретаріату Інтерполу – невідомо. В поліції неофіційно кажуть, що це може тривати більше місяця.

Тим часом один із підозрюваних виїхав за кордон ще в липні і його досі офіційно там не розшукують.


Поліцейські звертаються до громадян, яким відома будь-яка інформація про можливе чи місцезнаходження підозрюваних, повідомити за номерами телефонів: 097 701 41 57, 095 206 43 37, 063 280 56 44 або на спецлінію 102.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте