«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user SolomiaBobrovska
народна депутатка України, фракція ГОЛОС, рівнянка

Правду обласної лікарні розкрито. Хто понесе покарання?

Три тижні тому почалася холодна війна з Рівненською ОДА за обласну клінічну лікарню. Лише тепер, коли на коронавірус захворіли майже сотня медиків не опорної для боротьби з COVID-19 лікарні, все вилізло наверх.

Ми першими ретранслювали слова самих же медиків, волонтерів, які волали про допомогу, та їх вперто не чули. Я дякую тим, хто наважився на підтримку та хочу запросити всіх, хто знає знає про інші факти чиновницької бездіяльності, зловживання владою, корупції – пишіть мені!

Хочу нагадати події трьох тижневої давності, коли на мої заяви Рівненська ОДА відповідала брехнею, замовчуванням, перекручуванням фактів. Звинувачували мене в піарі, присвячували цьому окремі брифінги. Чекаю офіційних вибачень, до речі.

Вчорашні новини про рішення комісії, яка перевіряла роботу обласної лікарні, розставили всі крапки над «і». Але історія точно не закінчена. Бо після такого безчинства, службової недбалості, наслідки якої призвели до спалаху хвороби серед медиків, пацієнтів з групи ризику – повинне бути не дисциплінарне покарання, а звільнення, чи навіть кримінальна відповідальність головного лікаря та керівника обласного Управління охорони здоров'я. 

Це вже не гра, це скандал всеукраїнського рівня, а головне – відповідальність перед суспільством за приховані масштаби кількості хворих, які були заражені в Рівненській обласній клінічній лікарні.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)