Прокурор клопоче про третю експертизу: подробиці розгляду справи про смерть п’ятирічного рівнянина

Засідання у справі Констянтина Думановського перенесли через його адвоката
Джерело
«Четверта влада»

У Рівненському міському суді тривають слухання з обвинувачення хірурга Костянтина Думановського у смерті п'ятирічного Миколки Антонюка. Адвокат Констянтина Думановського Борис Савчук знову не з’явився на засідання.

4-го грудня, у суді мали допитати двох харківських експертів. Однак, захисник обвинуваченого Борис Савчук не з’явився. Тоді він повідомив, що перебуває у лікарні. Засідання довелося перенести на іншу дату.

Цього разу, він знову не прийшов на засідання та не попередив про це суд.

– Складається враження, що він спеціально (не прийшов, – авт), вчора чи позавчора в якості представника в засіданні був, і він на місці був і знав, – каже суддя у справі Петро Денисюк.

Петро Денисюк каже, щоб наступного разу адвокат приніс документи, які підтверджують поважну причину його відсутності на засіданні

За словами Констянтина Думановського, адвокат йому зателефонував та пояснив, що він не в Рівному та має якісь технічні негаразди. Які саме не сказав. Тому лікар клопоче про перенесення засідання.

«Четверта влада» намагалася зв’язатися із Борисом Савчуком та почути, що це за «технічні негаразди». Однак він не взяв слухавку.

У справі проведені дві експертизи і вони суперечливі. А всі суперечності – на користь обвинувачуваного. Тому прокуратура просить провести ще одну експертизу.

Прокурор у справі Василь Суржук просить суд долучити до справи письмове клопотання про вже третю експертизу, аби нарешті визначити причину смерті хлопчика. Адже на його думку, попередня експертиза поверхнева і необ’єктивна.

Прокурор Василь Суржук каже, що озвучить клопотання на наступному засіданні в присутності адвоката обвинуваченого

Констянтин Думановський не заперечує про долучення клопотання до матеріалів справи.

Кожне засідання у справі відвідує бабуся Миколки – Ганна Степанюк

Причину смерті хлопчика намагалися встановити дві експертизи. Однак, до остаточного висновку експерти так і не дійшли.

Минулого разу експертизу проводили у Харкові. Тоді ж експертка Алла Колодько вказала нову причину смерті – рак крові.

Опісля її колега Ігор Сербіненко повідомив, що експертка не мала права ставити власний діагноз та перевищила свої повноваження.

Засідання суду перенесли на 28-ме лютого.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте