Газета «Православне діло». Шість номерів у PDF

Газета «Православне діло» видається Благодійною місією «Православне діло» з 2009 року за пожертвування вірян і розповсюджується безкоштовно.

Паперові версії можна знайти в рівненських бібліотеках, а електронні версії всіх випусків можна скачати у форматі PDF на сайті 4vlada.com

Православне діло № 01 (01) 2009

Читайте в номері: Репресії та зловживання в Церкві, Як ми віруємо, алкоголь вбиває понад 40 тисяч українців щороку, хто за очищення Церкви, віряни прагнуть соборноправності, рівненський послідовник українського руху тверезості, молодіжне православне братство: чим займається і чому у вигнанні, рух за спасіння дітей.

Православне діло № 02 (02) 2009

Читайте в номері: Священик чи піп? Що робити православним. Святитель покараний за віру. Як захистити підлітків від залежностей. Служителі рівненських соборів перешкоджають розповсюдженню газети "Православне діло". Працівники Свято-Покровського собору напали на журналіста і пошкодили відеокамеру. Чому "Православне діло" публікує викривальні матеріали. Гіркі ліки від "1+1". Гріхи стали нормою життя і руйнують Церкву. Справжній лик Московської патріархії. Чому християнам важливо причащатися святих Христових Таїн.

Православне діло № 03 (03) 2009

Читайте в номері: Церковна ієрархія на службі у політиків. Церква для них театр. Єпископське лицемірство. Люди жертвують на діяльність Церковно-громадської ініціативи. Як церковна влада заробляє на виборах. Рейдери в митрах. Маленька мафія в рясах. Історія Церковно-громадської ініціативи з протидії корупції та хабарництву в Рівненській єпархії. В Острозі захищатимуть немовлят у лонах матерів. Тверезі депутати.

Православне діло № 01-02 (04-05) 2010

Читайте в номері: Острівець любові братії православного монастиря в Польщі. 12 запитань і відповідей про піст. Церква не базар - дешевше не буде. Світо від слова святе. Рейдери в рясах 2. Патріарх Філарет проігнорував звернення кількох сотень рівнян. Про справжнє і хибне смирення. Радянська психологія у Церковному житті. Ми збираємося по домівках один в одного. Контрацепція проти людей. Слово проти корупції. Зовнішня і внутрішня підготовка до причастя.

Православне діло № 03 (06) 2010

Читайте в номері: Гріхи проти сім'ї. Нова унія. Православні, які виступили проти корупції в Рівненській єпархії, знайшли владику. Конфлікт у рівненській громаді УАПЦ триває. Спроба політичної розправи над священослужителями. У рівному буде духовна резиденція, ще невідомо чия. Святий, який лікував УПА. Набожні люди. Каміння збудували - Церкву не збудували. Як батюшці баба Ганька гарну шапку купляла.

Православне діло № 01 (07) 2011

Читайте в номері: Як священику не стати церковником. Діти з паралельного світу. Підміна Церкви. Як стояти в істині. Диякона Віталія Поровчука рукопоклали в сан священика. Попи-боксери. Добровільний податок на людяність. Якщо правди немає - брехня отруює любов. Повноцінне життя - коли живеш для інших. Благодійність - це не обов'язково віддавати гроші. Катакомбний шлях схиархієпископа Лазаря Журбенка.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте