В Україні істотно подорожчає секонд-хенд

Джерело
Ілюстративне фото з сайту gazetavv.com

Внесення змін до закону про митний тариф щодо одягу та інших виробів, що були в ужитку, означатиме істотне подорожчання секонд-хенду. Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець, пише portal.lviv.ua.

– Я навмисно перевірив вартість светра у секонд-хенді. У середньому його вартість становить 20 гривень, його вага – 600 грам. За новими правилами законопроекту, тільки розмитнення цього светра коштуватиме більше 60 гривень, – каже політик.

– Додайте до цього вартість його транспортування, оренду приміщень, де він продається, зарплату працівників і рентабельність для підприємця, який цим займається. У підсумку маємо, що після введення закону цей светр буде коштувати близько 100 гривень, – навів приклад Бригинець.

Законопроектом №2321  про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України» пропонується внести зміни в частині розміру ставок ввізних мит на товарну під категорію «Одяг та інші вироби, що використовувалися: взуття, одяг і додаткові речі до одягу і їх частини, інші», встановлюючи мінімальну ціну на розмитнення – 10 євро за 1 кг.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)