В Україні оголосили тритижневий карантин: чи стосується це Рівненщини 

Так виглядає один із боксів для інфекційних хворих у Рівненській міській лікарні, куди за потреби розташують хворих на коронавірус. Наразі в Рівному таких немає, а карантин імовірно є. Чиновники до завтра нічого не коментують, бо чекають вказівок із Києва
Джерело
«Четверта влада»

В Україні оголосили карантин з 12 березня по 3 квітня. Такий захід потрібний, щоб не допустити поширення коронавірусу.  Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду. 

Зокрема вирішили:

  • запровадити карантин у навчальних закладах на три тижні;
  • обмежити проведення масових заходів із понад 200 особами (не стосується заходів державної необхідності);
  • виділити 100 мільйонів гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб;
  • проводити спортивні заходи без глядачів і лище з дозволу міжнародних організацій;
  • до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення.

Крім того, вирішили закупити інфрачервоне обладнання для скринінгів на відстані в Міжнародному аеропорті «Бориспіль».

«Четверта влада» запитала про впровадження карантину на Рівненщині головну спеціалістку-епідеміолога управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації Людмилу Яценю. 

Вона розповіла, що офіційного документу про запровадження карантину їм не надходило. Є лише інформація на сайті уряду, але роз’яснень ніхто ще по областях не надсилав. Тому коментувати ситуацію відмовилися.

Лікарка-епідеміолог повідомила, що на території Рівненської області інфікованих коронавірусом немає.

– Ми п’ять людей перевіряли. Випадки всі не підтверджені. Вони приїздили з Шанхаю, Уханю та інших міст Китаю, тому ми їх брали під нагляд і спостерігали, але все було спокійно, – розповідає Людмила Яценя.

Міський голова Рівного Володимир Хомко також дізнається про карантин із новин, адже офіційного роз'яснення ще немає. Просить передзвонити завтра.

Чи стосуватимуться карантинні обмеження Рівного, Володимир Хомко сказати не може, всі рішення будуть приймати після отримання офіційного роз'яснення з Кабінету міністрів.

Про готовність медичних закладів Рівненщини до коронавірусу та як захистити себе від вірусних інфекцій читайте за посиланням


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі або на сторінку у фейсбуці.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте