«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user biletska
журналістка, продюсерка

Як допомогти закупити 100 костюмів спецзахисту для рівненських лікарів

Можна безкінечно сердитися на карантинні заходи, клясти усіх попередників і попередників попередників, нарікати на стан медицини, на рішення, які призводять до падіння економіки.

Можна говорити, що повинна держава і влада, і нічого збирати гроші на щось там, коли хтось там торгує масками через кордони.

Торгували, торгують і будуть торгувати. Усе своє безкінечне схарення треба тримати, плекати, записувати на папірець, і потім, коли виживемо, і підемо наступного разу голосувати, обов‘язково дістати козирем з рукава.

Куплять, привезуть, забезпечать, але не вже. Фонд працює з владою. Влада ніби реагує, стають в черги, хочуть купувати, тому є шанс, що чимось когось забезпечать за трохи. Але не вже. Не завтра. Поки.

А поки ті, хто згодом прийматиме рішення, складне, жахливе, але потрібне, кого підключати до ШВЛ, ті, хто шукатиме вени на руках хворих, ті, хто падатиме з ніг і ризикуватиме потрапити під той же ШВЛ, поки вони потребують захисту.

Я вірю цим людям, я бачу, як вони працюють, стаючи у всі можливі черги. Якщо у вас раптом ще є якихось кілька гривень, щоб скинутися, будемо вдячні.

Фонд «Серце дітям України» замовив 100 костюмів спецзахисту для лікарів. На наступному тижні їх мають привезти. Загальна вартість – 42 тисячі гривень. Костюми на дитячу обласну, міську інфекційку та в опорну інфекційну в Сарнах.

5169 3305 1958 7395
Картка відкрита на директора РОЧБО «Серце дітям України», Кузмічова Марина Анатоліївна, та прив’язана до поточного рахунку.

Реквізити для надання благодійної допомоги
ПАТ КБ Приватбанк
РОЧБО «Серце дітям України»
ЗКПО 36466974
р/р UA833333910000026002054720577
Призначення платежу: на захисні костюми

Якщо хочеться посваритись, то сваріться тут. Я почитаю. Або поширте і передайте знайомим з грошима. Думаю, депутати облради і міськради, крім як ділити бюджетні гроші, обов‘язково і на це скинуться!

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте