Як керівник поліції Рівненщини Олександр Ганжа відреагував на запитання про ймовірний перевід на Дніпропетровщину

Начальник Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олександр Ганжа
Джерело
«Четверта влада»

Керівника Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олександра Ганжу «несподівано» хочуть перевести «на ту ж посаду на Дніпропетровщину» – такий матеріал 12-го вересня поширило медіа «Рівне вечірнє».

Цю інформацію «Рівне вечірнє» взяло у дніпровського медіа «Дніпро TV». Проте у обох публікаціях немає жодних спроб перевірити інформацію з офіційних джерел – лише «як стало відомо ДніпроTV з власних джерел». Щоб підтвердити чи спростувати поширені чутки ми запитали у рівненської і дніпропетровської поліції про те, що відбувається.

Телефонуємо Олександру Ганжі, але він слухавки не бере.

Зв’язуємося із пресслужбою Головного управління Нацполіції Рівненщини. Питаємо, чи правдива інформація про перевід головного поліцейського області на Дніпропетровщину.

– Кадрові рішення приймає голова Національної поліції, наразі керівник на місці, виконує свої функціональні обов’язки, – каже речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька.

Телефонуємо в поліцію Дніпропетровщини.

Речниця Нацполіції Дніпропетровської області Ганна Старчевська каже, що в них тимчасово виконує обов’язки керівника начальник слідчого управління: 

– Я особисто наказу не бачила. Такою інформацією не володію. Коли представляють нового керівника Головного управління Нацполіції, то приїжджає до обласного центру керівництво Нацполіції представляють особовому складу. В нас ніхто не представлений.

Оскільки відповіді пресслужб загальні і неконкретні – надсилаємо Олександру Ганжі у вайбер і вотсап запитання.

Просимо прокоментувати поширену інформацію про перевід та пояснити читачам «Четвертої влади», чи дійсно він має очолити Головне управління Нацполіції в Дніпропетровській області. А якщо так, то коли саме і з чиєї ініціативи.

Але Олександр Ганжа їх ігнорує. Натомість речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька обурюється, мовляв для чого ми пишемо її шефу, якщо вона вже надала відповідь.

Нагадаємо, Олександр Ганжа очолив Головне управління Національної поліції у Рівненській області 13 січня 2023 року. До того він був заступником начальника ГУНП в Одеській області.

Детальну інформацію про Олександра Ганжу ми зібрали у його досьє.

Продовження: Начальника Нацполіції Рівненщини таки перевели у Дніпро. Хто замість нього

Стежте за матеріалами «Четвертої влади» за тегом Олександр Ганжа


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте