Адвокат «Набережного кварталу» допомагає колишній орендарці повернути землю біля Басового Кута 

Адвокат Ярослав Тарновецький брав чи бере участь у кількох судах, які зачіпають інтереси «Набережного кварталу»
Джерело
Колаж із фото «Четвертої влади»

23-го листопада у Господарському суді Рівненської області мало відбутися засідання щодо ділянки в парку біля пляжу Басового Кута.

На тій ділянці «Набережний квартал» планує будувати багатоповерхівку. Фірмі допомагає в цьому маловідома підприємиця Любов Скринник – ще 15 років тому вона взяла в оренду понад 9 соток землі біля озера.

У жовтні 2021 року депутати Рівнеради розірвали договір із підприємицею через несплату оренди. Однак Скринник подала на це рішення до суду.

Історія навколо цієї ділянки тягнеться ще з 2005 року. Тоді Рівнерада віддала для Любові Скринник 9,43 сотки землі на 49 років.

Спочатку – під будівництво кафе. У 2012 році на ділянку виготовили містобудівні умови та обмеження. За цим документом, площа кафе мала б становити 440 квадратів, тобто більше як у половину менше за орендовану ділянку. Однак угору воно могло б вирости як 5-6 поверховий будинок, бо висотність у 18 метрів це б дозволила.

Проте у 2018 році для будівництва власниця почала готувати значно більшу ділянку. Тоді розмір котловану перевищив не лише площу майбутнього кафе, але й площу всієї орендованої землі.

Так виглядала ділянка у парку на Басовому куті в лютому 2018 року. За законом заборонене будівництво на 100% ділянки, а розмір котловану навіть більший за ділянку

А вже з 2020 року власниця могла будувати тут ще й готель, бо до містобудівних умов та обмежень внесли зміни, якими дозволили це робити.

Проте на сесії 21 жовтня депутати міської ради розірвали договір оренди землі: за три роки власниця заборгувала майже 240 тисяч гривень.

Сліди «Набережного кварталу»

Під час сесії чоловік Любові Скринник Олександр повідомив, що вони «мали плани побудувати там готель», але коли їхні «плани депутати перекреслили», то вирішили побудувати там кафе.

Проте це кафе вони продали в 2016 році ще неіснуючим. І продали людині, наближеній до «Набережного кварталу».

За майновим реєстром, його майбутнім власником є Микола Бочаров. Людина із таким прізвищем, ім’ям і по-батькові є колишнім керівником фірми «Інтер інновація». До нього фірмою керував В’ячеслав Кочубей, відомий тісними зв'язками з будівництвами бренду «DBN» (раніше знаного як «Набережний квартал»).

Про причетність «Набережного кварталу» до цієї історії свідчить і те, що підприємицю у суді щодо скасування рішення Рівнеради представляє адвокат Ярослав Тарновецький. Він не раз захищав інтереси пов’язаних із фірмою людей.

Наприклад, влітку 2017 року він відверто брехав у суді, що в захопленому парку на Пагорбі Слави стоїть будівля. А зараз відстоює у суді інтереси наближена до «Набережного кварталу» фірми «Сігірія».

Рік тому ця фірма зареєструвала на орендованій у міста ділянці на Соборній, 450 незавершене будівництво. По факту це лише розкидані по ділянці бетонні блоки.

23-го листопада суддя Господарського суду Рівненської області Яна Заголдна перенесла перше засідання у цій справі на 10:30 14 грудня, бо адвокат Тарновецький просив про перенесення через свою хворобу.


Якщо наша діяльність вам подобається і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте