Чоловік, який закликав танки Путіна у Рівному, уникнув штрафу

Чоловіка не оштрафували за дрібне хуліганство
Джерело
Стопкадр з відео Романа Федоренка

Чоловіка, який у центрі Рівного закликав танки Путіна, не притягнули до адмінвідповідальності. Не встигли.

Чоловіка, який в центрі Рівного закликав до насильства і казав, що українців потрібно вішати, поліція затримувала вже неодноразово. Родом він з Росії, нині зареєстрований у Почаєві.

На нього склали адмінпротокол за дрібне хуліганство (від 51-ї до 119 гривень штрафу – авт.). 

Востаннє його затримали 21-го серпня. Справу до суду передали 31-го серпня. На початку вересня мало відбутися перше судове засідання по цій справі. Однак суддя переніс розгляд справи через те, що чоловік з Почаєва не отримав повістку. Принаймні у суді не було підтвердження цього.

Засідання перенесли на 28-ме вересня. Однак повторно призначене засідання також не відбулося з тієї ж причини. Наступного разу справу мали розглянути в кінці жовтня, але чоловік знову не з’явився.

Далі справа лежала у суді, адже з 12-го по 21-ше листопада суддя у справі Віктор Кухарець був «тимчасово непрацездатний».

Розглянули її 22-го листопада, тоді як тримісячний строк притягнення до адміністративної відповідальності закінчився 21-го листопада. Провадження у справі про адміністративне правопорушення закрили.

Юрист громадської організації «ТОМ 14» Володимир Харечко каже, що подібна норма діє дуже давно.

– Вона справедлива. Бо обмежує можливості апарату примусу держави. Інша справа, що норма не могла передбачити нинішню завантаженість судів, відсутність необхідної кількості суддів, – говорить він.

Володимир Харечко розповідає, що завдяки цій нормі також вдажться уникати відповідальності фігурантам корупційних правопорушень. Коли розглядають протоколи Національного Агентства з питань запобігання корупції.

Також ця норма дозволяє уникнути відповідальності, затягнувши розгляд справи за п'яне водіння.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)