Чому нардепа Дмитра Соломчука звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга народу»

Дмитро Соломчук каже, що його звільнили через «зайнятість»
Джерело
Фото із офіційної сторінки Дмитра Соломчука у фейсбук

Сьогодні, третього грудня, на засіданні Верховної ради спікер оголосив, що Дмитро Соломчук звільнений із посади заступника фракції «Слуга народу».

Сам голова Верховної Ради Дмитро Разумков не назвав причини звільнення, пише «Новое время».

Голова фракції Давид Арахамія у коментарі виданню сказав, що не дуже задоволений роботою Соломчука.

«Нічого такого не сталося, просто я не дуже задоволений його роботою і ми вирішили оптимізувати кількість груп: у нас є 15 – зробити 14», – сказав Давид Арахамія. Також додав. що поки нового заступника призначати не буде.

Сам Дмитро Соломчук оприлюднив відео на офіційному фейсбуку, де пояснив, що його звільнили через «зайнятість» і порадив не шукати тут зради.

– Фізично не вистачає на все часу. Я активно займаюсь виборами в об'єднані територіальні громади та залученням інвесторів як зовнішніх, так і внутрішніх у нашу рідну область та у інші області. Фізично часу не може на все вистачити.

Нагадаємо, Дмитро Соломчук був лідером «ЗеКоманди» на Рівненщині під час виборів президента. Згодом на вибори до парламенту відбирав кандидатів до президентської партії.

«Четверта влада» раніше запитувала у нього про відповідальність за те, що обрав Романа Іванісова, якого судили за групове зґвалтування у 90-тих. А також Іванісов збрехав про вищу освіту. Тоді Дмитро Соломчук відповів, що на відбір було мало часу і всього знати він не міг.


Якщо наша діяльність вам подобається, і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще. Зробити це можна ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у Telegram або на сторінку у Фейсбук.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте