«Федор» і кіосковий підприємець: зв'язки керівника Рівненського тресту зеленого господарства
Страховик, який у 2020 році заробив 13 гривень і того ж року придбав автівку ймовірною вартістю 13 тисяч доларів. Посадовець, який співвідповідальний за тривання історії з кіосками біля «Сільпо», а його однопартієць, підприємець Сачевчич, який і поставив ті кіоски – очолював Рівненський обласний осередок «Антикорупційного руху Валентина Наливайченка»...
А ще посадовець підтримував «Рівне разом», займався будівництвом, бурштином і має швагра в поліції на півночі Рівненщини.
На сайті «Четвертої влади» є рубрика «Досьє», де ми публікуємо інформацію про посадовців, депутатів та інших публічних людей. Цього разу ми зібрали інформацію про керівника Рівненського міського тресту зеленого господарства Ігоря Романчука. У цьому матеріалі ми розповідаємо про найцікавіші «знахідки» з біографії посадовця.
Довірена особа Валентина Наливайченка
Політичне життя Ігоря Романчука тісно пов’язане з ексголовою СБУ Валентином Наливайченком.
У 2015 році Романчук балотувався у Рівненську районну раду від партії «Прогрес».
У 2016 році партію перейменували у «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”».
У 2019 році Наливайченко балотувався у президенти, і у 21-му виборчому окрузі (на Волині) його довіреною особою був саме Ігор Романчук. У тому ж році Романчук перерахував на рахунок партії 30 тисяч гривень. Однак перестарався: кошти йому повернули, бо вніс більше, ніж це дозволено законом.
Зв’язок із Олександром Сачевчичем
Рух Наливайченка та партія «Прогрес» поєднує Ігоря Романчука з Олександром Сачевчичем – підприємцем, який, на думку депутатів Рівненської міської ради від «Голосу», незаконно звів кіоски на вулиці Київській у Рівному – навпроти «Сільпо».
Депутат Рівнеради Святослав Клічук вважає, що допоміжним методом захисту згаданої землі могло би бути надання їй статусу скверу. Для цього Трест зеленого господарства мав би звернутися до міської ради, щоб йому виділили ділянку у постійне користування. Проте КП, яке очолює Ігор Романчук, не поспішало це зробити.
Ігор Романчук та підприємець Олександр Сачевчич були знайомими, як мінімум, з 2015 року. Тоді від партії «Прогрес» Романчук, нагадаємо, балотувався до Рівненської районної ради, а Сачевчич – до Рівненської обласної та міської рад.
Підтверджує їхнє давнє знайомство світлина 8-річної давності зі сторінки Антикорупційного руху Рівненської області. У грудні 2015 року Валентин Наливайченко зустрічався «з активістами, кандидатами у депутати та депутатами від партнерської партії "Прогрес"».
Рівненський фотограф Олександр Харват тоді зробив фотографію тих, хто був на зустрічі. Серед «активістів та кандидатів» можна побачити Романчука та Сачевчича.
Майно для «Федора»
Відповідно до інформації у декларації дружини Ігоря Романчука Вікторії, яка працює в Рівненському окружному адміністративному суді, у 2017 році Ігор Романчук продав нерухомість Федорчуку Андрію Богдановичу. Чоловік з таким же ПІБ на Рівненщині знаний як «Федор».
Колишній заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін називав його лідером злочинного угруповання, яке діє на території Рівненщини з 2011 року. Хоча його вину не довели.
Торік «Четверта влада» розповідала про ймовірну причетність Федорчука до підпалу магазину голови фракції «Голос» у Рівненській міській раді Романа Денисюка. Начебто за те, що «Голос» захищав сквер біля «Сільпо».
А ще Ігор Романчук майже 10 років працював провідним експертом зі страхування у страховій компанії «Уніка», потім займався будівництвом, бурштином, а його швагро, який працював у поліції Сарненщини, нині очолює Вараський районний відділ поліції.
Детальніше про зв’язки, майно, доходи та родину можна ознайомитись у досьє Ігоря Романчука.
Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.
Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»
Коментарі
Прокоментуйте
Щоб залишити коментар необхідно увійти