До Рівного приєднають Квасилів: уряд затвердив план 64-х об'єднаних громад області

До Рівного приєднують громаду смт Квасилів з 8-ми тисячами мешканців
Джерело
Карти Google

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області.

Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Згідно з розпорядженням, у Рівненській області передбачено 64 об’єднані територіальні громади. Перспективний план охоплює 100% території.

Переглянути кого з ким об'єднали можна за посиланням або внизу матеріалу у таблиці.

– Ми керувалися основним принципом – громада має бути спроможна і здатна забезпечити людей необхідними послугами. На основі затвердженого Плану буде створений майбутній адміністративно-територіальний устрій Рівненщини та відбудуться місцеві вибори, – каже голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Читайте також: Бідні об'єднані громади, зникнення 16 районів, поява трьох чи п'яти округів: як Рівненщина виглядатиме після 2020-го

Консультант Офісу реформ Асоціації міст України на Рівненщині Василь Курилас каже:

– На основі перспективних планів будуть визначати межі адміністративно-територіальних одиниць. Кабмін має право формувати проєктні рішення, які затвердить Верховна Рада в законі про адміністративно-територіальний устрій.

З його слів, у додатку до закону буде перелік населених пунктів, які ввійдуть до складу ОТГ, перелік самих ОТГ у нових межах районів. Ухвалити цей закон мають до кінця червня, а вже восени провести за новим територіальним устроєм місцеві вибори.

– Тоді громади оберуть свої представницькі і виконавчі органи, – каже Василь Курилас.

За затвердженим перспективним планом, до громади з центром у Рівному приєднали лише Квасилів. Городоцька, Обарівська та Бронниківська сільські ради утворити Городоцьку ОТГ.

В останньому варіанті плану було 62 громади, каже Василь Курилас. Відтоді додалися дві громади: Городоцька та Здовбицька.

– Здовбицьку відстоював народний депутат Олександр Аліксійчук. До нього зверталися виборці і голови сільрад. Це його заслуга і принципова позиція. Відверто скажу, що Мінрегіон підтримав це його бажання. Це можна побачити на відео селекторних нарад, – каже Василь Курилас.

Читайте також: Об'єднання в територіальні громади: як це впливає на країну та Рівненщину і які є проблеми

– Городок відстояв сам себе. У них був досить жорсткий аргумент – інвестиції. Мабуть, це компромісне рішення: щоб і «Кроноспан» був, і об'єднана територіальна громада була також.

– «Азот» і «Кроноспан» – це серйозні податкові надходження в місцевий бюджет, Городоцька громада, я думаю, буде одна з найбагатших громад області, – каже Василь Курилас.

Нагадаємо, що ще в лютому на обговоренні перспективного плану області голова Городоцької сільради Олеся Ткачук обіцяла «божу кару» тим, хто приєднає Городок до Рівного.

Перспективний план формування територій громад Рівненської області

Назва територіальної громади Назва населеного пункту - адміністра-тивного центру терито-ріальної громади Назва територіа-льних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади Назва району чи міста обласного значення , до якого входить адміністра-тивний центр територіальної громади

1.

Березнівська м. Березне Березнівська Березнівський район
    Балашівська  
    Бистрицька  
    Білківська  
    Великопільська  
    Вітковицька  
    Голубненська  
    Городищенська  
    Грушівська  
    Друхівська  
    Зірненська  
    Кам’янська  
    Моквинська  
    Поліська  
    Прислуцька  
    Тишицька  
    Яцьковицька  

2.

Соснівська смт Соснове Соснівська Березнівський район
    Губківська  
    Марининська  
    Хмелівська  
3. Малинська с. Малинськ Малинська Березнівський район
      Бронська  
      Полянська  
      Яринівська  
4. Вараська м. Вараш Вараська м. Вараш
      Заболоттівська  
      Старорафалівська  
      Сопачівська  
      Більськовільська  
      Мульчицька  
      Озерецька  
      Собіщицька  
5. Володи-мирецька смт Володи-мирець Володи-мирецька Володи-мирецький район
      Берестівська  
      Довговільська  
      Жовкинівська  
      Красносільська  
      Любахівська  
      Половлівська  
      Воронківська  
      Біленська  
      Велико-телковицька  
      Степан-городська  
      Хиноцька  
6. Антонівська с. Антонівка Антонівська Володими-рецький район
      Велико-цепцевицька  
7. Каноницька с. Каноничі Каноницька Володими-рецький район
      Кідрівська  
      Новаківська  
      Озерська  
8. Полицька с. Полиці Полицька Володими-рецький район
      Балаховицька  
      Ромейківська  
9. Рафалівська смт Рафалівка Рафалівська Володими-рецький район
      Велико-жолудська  
      Лозківська  
10. Гощанська смт Гоща Гощанська Гощанський район
      Бочаницька  
      Воскодавська  
      Дроздівська  
      Дулібська  
      Жаврівська  
      Красносільська  
      Криничківська  
      Курозванівська  
      Липківська  
      Майківська  
      Малинівська  
      Малятинська  
      Русивельська  
      Садівська  
      Симонівська  
      Синівська  
      Тучинська  
      Федорівська  
11. Бабинська с. Бабин Бабинська Гощанський район
      Горбаківська  
      Рясниківська  
12. Бугринська с. Бугрин Бугринська Гощанський район
      Посягвівська  
13. Демидівська смт Демидівка Демидівська Демидівський район
      Вербенська  
      Вовковиївська  
      Глибоко-долинська  
      Ільпибоцька  
      Княгининська  
      Рогізненська  
      Рудківська  
      Хрінницька  
      Пляшевська (Радивилівський район)  
14. Боремельська с. Боремель Боремельська Демидівський район
      Золочівська  
      Малівська  
15. Дубенська м. Дубно Дубенська м.Дубно
16. Тараканівська с. Тараканів Тараканівська Дубенський район
      Птицька  
      Рачинська  
      Плосківська  
17. Смизька смт Смига Смизька Дубенський район
      Берегівська  
      Шепетинська  
18. Мирогощанська с. Мирогоща Друга Мирогощанська Дубенський район
      Княгининська  
19. Варковицька с. Варковичі Варковицька Дубенський район
      Озерянська  
      Сатиївська  
20. Вербська с. Верба Вербська Дубенський район
      Стовпецька  
21. Привільненська с. Привільне Привільненська Дубенський район
      Іваннівська  
      Малосадівська  
      Молодавська  
22. Семидубська с. Семидуби Семидубська Дубенський район
      Гірницька  
      Майданська  
      Соснівська  
23. Повчанська с. Повча Повчанська Дубенський район
      Мильчанська  
      Миколаївська (Млинівський район)  
24. Дубровицька м. Дубровиця Дубровицька Дубровицький район
      Бережківська  
      Бережницька  
      Берестівська  
      Велико-озерянська  
      Велюнська  
      Залузька  
      Колківська  
      Лісівська  
      Лютинська  
      Мочулищенська  
      Нивецька  
      Осівська  
      Сварицевицька  
      Селецька  
      Соломіївська  
      Трипутнянська  
25. Висоцька с. Висоцьк Висоцька Дубровицький район
      Людинська  
      Туменська  
26. Миляцька с. Миляч Миляцька Дубровицький район
      Жаденська  
      Перебродівська  
      Удрицька  
27. Зарічненська смт Зарічне Зарічненська Зарічненський район
      Борівська  
      Вичівська  
      Дібрівська  
      Кухітсько-Вільська  
      Морочненська  
      Неньковицька  
      Новорічицька  
      Перекальська  
      Річицька  
      Серницька  
28. Локницька с. Локниця Локницька Зарічненський район
      Кутинська  
      Кухченська  
      Нобельська  
      Омитська  
      Сенчицька  
29. Здолбунівська м. Здолбунів Здолбунівська Здолбунівський район
      Богдашівська  
      Глинська  
      Копитківська  
      Новосілківська  
      П’ятигірська  
30. Здовбицька с. Здовбиця Здовбицька Здолбунівський район
      Миротинська  
      Уїздецька  
      Урвенська  
31. Мізоцька смт Мізоч Мізоцька Здолбунівський район
      Білашівська  
      Будеразька  
      Бущанська  
      Дерманська Перша  
      Дерманська Друга  
      Півченська  
      Спасівська  
      Ступнівська  
      Мало-мощаницька  
      Ново-мощаницька  
      Старо-мощаницька  
32. Корецька м. Корець Корецька Корецький район
      Бриківська  
      Веснянська  
      Велико-клецьківська  
      Гвіздівська  
      Головницька  
      Даничівська  
      Жадківська  
      Залізницька  
      Коловертівська  
      Користівська  
      Крилівська  
      Морозівська  
      Новокорецька  
      Річецька  
      Сапожинська  
      Сторожівська  
      Устянська  
      Харалузька  
33. Велико-межиріцька с. Великі Межирічі Велико-межиріцька Корецький район
      Невірківська  
      Іванівська  
      Самострілівська  
      Світанівська  
      Стовпинська  
      Щекичинська  
34. Костопільська м. Костопіль Костопільська Костопільський район
      Золотолинська  
      Підлужненська  
      Яполотська  
      Пісківська  
      Пеньківська  
      Великомидська  
      Велико-стидинська  
      Гутянська  
      Маломидська  
      Мало-стидинська  
35. Деражненська с. Деражне Деражненська Костопільський район
      Дюксинська  
      Постійненська  
36. Головинська с. Головин Головинська Костопільський район
      Звіздівська  
      Злазненська  
37. Мало-любашанська с. Мала Любаша Мало-любашанська Костопільський район
      Мащанська  
      Мирненська  
38. Млинівська смт Млинів Млинівська Млинівський район
      Берегівська  
      Влади-славівська  
      Добрятинська  
      Довгошиївська  
      Кораблищенська  
      Мало-дорогостаївська  
      Мальованська  
      Перемилівська  
      Підгаєцька  
      Пітушківська  
      Посниківська  
      Привітненська  
      Пугачівська  
39. Ярославицька с. Ярославичі Ярославицька Млинівський район
      Новоукраїнська  
40. Бокіймівська с. Бокійма Бокіймівська Млинівський район
      Війницька  
      Вовницька  
      Смордвівська  
      Хорупанська  
41. Острожецька с. Острожець Острожецька Млинівський район
      Малинська  
      Певжівська  
      Новосілківська  
      Радянська  
      Уїздецька  
42. Підлозцівська с. Підлозці Підлозцівська Млинівський район
      Торговицька  
43. Острозька м. Острог Острозька м. Острог
      Бухарівська  
      Білашівська  
      Вельбівненська  
      Верхівська  
      Вілійська  
      Грем’яцька  
      Кутянківська  
      Межиріцька  
      Милятинська  
      Могилянівська  
      Мощаницька  
      Новомалинська  
      Новородчицька  
      Почапківська  
      Розвазька  
      Сіянцівська  
      Тесівська  
      Оженинська  
      Плосківська  
      Хорівська  
      Українська  
44. Радивилівська м. Радивилів Радивилівська Радивилівський район
      Башарівська  
      Дружбівська  
      Немирівська  
      Підзамчівська  
      Бугаївська  
      Сестрятинська  
45. Козинська с. Козин Козинська Радивилівський район
      Березинівська  
      Добриводська  
      Жовтнева  
      Іващуківська  
      Пустоіваннівська  
46. Крупецька с. Крупець Крупецька Радивилівський район
      Боратинська  
      Михайлівська  
      Ситненська  
      Рідківська  
      Хотинська  
      Теслугівська  
47. Білокриницька с. Біла Криниця Білокриницька Рівненський район
      Городищенська  
      Шубківська  
48. Городоцька с. Городок Городоцька Рівненський район
      Обарівська  
      Бронниківська  
49 Корнинська с. Корнин Корнинська Рівненський район
      Тайкурська  
50. Клеванська смт Клевань Клеванська Рівненський район
      Оржівська  
      Жобринська  
51. Дядьковицька с. Дядьковичі Дядьковицька Рівненський район
      Верхівська  
      Малошпаківська  
52. Велико-омелянська с. Велика Омеляна Велико-омелянська Рівненський район
      Грушвицька  
53. Зорянська с. Зоря Зорянська Рівненський район
      Радухівська  
54. Олександрійська с. Олександрія Олександрійська Рівненський район
      Заборольська  
      Кустинська  
      Новоукраїнська  
55. Шпанівська с. Шпанів Шпанівська Рівненський район
      Велико-житинська  
56. Рокитнівська смт Рокитне Рокитнівська Рокитнівський район
      Томашгородська  
      Біловізька  
      Блажівська  
      Борівська  
      Карпилівська  
      Кисорицька  
      Масевицька  
      Рокитнівська  
      Сновидовицька  
      Томашгородська  
57. Березівська с. Березове Березівська Рокитнівський район
      Глиннівська  
      Кам’янська  
58. Старосільська с. Старе Село Старосільська Рокитнівський район
      Вежицька  
59. Сарненська м. Сарни Сарненська Сарненський район
      Костянтинівська  
      Любиковицька  
      Люхчанська  
      Ремчицька  
      Стрільська  
      Тутовицька  
      Кричильська  
      Велико-вербченська  
      Коростська  
      Городецька сільська рада Володимирець-кого району  
60. Вирівська с. Вири Вирівська Сарненський район
      Кам’яне-Случанська  
      Селищенська  
      Чудельська  
61. Клесівська смт Клесів Клесівська Сарненський район
      Карпилівська  
      Карасинська  
62. Степанська смт Степань Степанська Сарненський район
      Кузьмівська  
63. Немовицька с. Немовичі Немовицька Сарненський район
      Зносицька  
      Тинненська  
64. Рівненська м. Рівне Рівненська м. Рівне
      Квасилівська  

Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалу.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте