Оксана Гавриш - усі публікації

На місцевих виборах у 2020 році мешканці Рівненщини обрали голів і депутатів для роботи в

У Рівному презентували Маніфест здорового суспільства. Він про те, якою має бути система охорони здоров’я у 2030 році.

Зазвичай покупці скаржаться на невідповідність цін у супермаркетах: на цінниках біля товарів написано одне – на касі «пробивається» інше.

Якщо лікар з рівненської міської поліклініки «Північна» призначив пацієнту уколи, їх можна робити прямо в поліклініці. Але зі своїми ватою, спиртом чи спиртовим серветками.

Сільська, селищна, міська, районна чи обласна рада – не приватна установа. Її голова – не власник, який самочинно вирішує, що про «колектив» розповідати, а що приховати.

За Концепцією децентралізації, районні ради мали ліквідувати ще у 2014-му році.

Спочатку попереджають про роботи, потім відключають газ. Далі кажуть підписати документи.

На місцевих виборах у 2020 році мешканці Рівненщини обрали очільників і депутатів для роботи в

– Вони не силовики. У них немає кайданок, гумових палиць. Вони користуються планшетом, виносять попередження, ведуть виховну роботу.

«Свободівець» Олег Дзецько на посаду потрапив за партійною квотою і одразу дав зрозуміти підлеглим, «хто вдома хазяїн».

Вас не влаштовує вартість постачання газу чи якість послуг? Після відкриття в Україні газового ринку у 2015 році усі споживачі газу в теорії могли змінити його постачальника.

На місцевих виборах у 2020 році мешканці Рівненщини обрали очільників і депутатів для роботи в

Першого червня 2018 року в аварії на вулиці Дубенській у Рівному, де зіткнулися рейсовий автобус і таксі, в якому їхала знімальна група «Четвертої влади»,

Управління освіти Рівненської міської ради готове фінансувати дитячі садки за принципом «гроші ходять за дитиною» – тобто частково компенсувати вартість навчання дітей у приватних садках. М

Пацієнт зможе прийти й отримати медичну допомогу всіх рівнів: від первинного огляду в терапевта чи педіатра до операцій.