Оксана Гавриш - усі публікації

Майже кінець історії зі сфабрикованим звільненням Наталії Хомич

9 травня 2023 року у Рівненському міському суді мали слухати покази голови Зорянської сільської територіальної громади Михайла Олійника.

Якщо вірити органам правопорядку, суддя Корецького районного суду Євген Кулик вирішив «заробити» тисячу доларів на водієві, якого мав судити за нетверезе водіння.

У Рівненському міському суді мають допитати голову Зорянської сільської громади Михайла Олійника в межах розгляду кримінального провадження про корупційний злочин.

Якщо посадовець одночасно є депутатом і як депутат голосує за повернення чи встановлення собі премії – закон визначає це адміністративною корупцією.

Восьмий апеляційний адміністративний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою журналістки «Четвертої влади»

Рівненська стомалогиня Інна Кравчук, яку викрили в тому, що вона на прийомах била та штурхала дітей-пацієнтів, не нестиме

«Де ваша совість?!» – кричала депутатам одна з парафіянок Української православної церкви московського патріархату.

Шість років Печерський районний суд Києва ніяк не може розпочати повноцінний розгляд справи Алли Кучер, директорки санаторію

Шість років Печерський районний суд Києва ніяк не може розпочати повноцінний розгляд справи Алли Кучер, директорки санаторію

Адвоката – обличчям на бруківку, у суддів – обшуки у кабінетах та вдома.

У когось – користування кімнатою, площею 6 квадратів. В іншого – майнові права на котедж на 166 квадратних метрів. Що спільного?

74-річний костопільський міський голова Євгеній Денисюк у лютому склав свої повноваження. Як пояснив у зверненні до костопільчан, через стан здоров’я.

Зорянського сільського голову Рівненського району Михайла Олійника звинувачують у вимаганні й отриманні хабаря.

І про пріоритети виконуючого обов'язки міського голови