Петиції до влади  один із способів вирішити проблеми людей чи привернути до них увагу.

Пандемію через коронавірус у Всесвітній організації охорони здоров’я оголосили 11-го березня 2020 року, карантин в Україні – 12-го березня.

Резерв із 30 ліжкомісць у кожній лікарні, суворий масочний режим, відстежування тих, хто повернувся з-за кордону, і санітарні тупики на залізничних станціях.

Суд у справі Алли Кучер про підроблення документів і привласнення грошей АТОвців знову перенесли. Засідання скасували з невідомих причин.

Станом на 5 березня 2020 року у Рівному не зафіксовані випадки захворювання на коронавірус. Але медики до цього готуються.

Асиме́трія чи асиметрі́я? Багатора́зовий чи багаторазови́й? Ви́трата чи витра́та? Задумались?

Рішення усіх українських судів, у теорії, може подивитися будь-хто і будь-коли.

«Ми дамо вам гроші, але ви беріть дітей з електронної черги», – каже одна сторона.

Їздити щодня до школи автобусом, зате мати нормальну освіту – такий вихід пропонують для дітей, які вчаться у сільських малокомплектних школах.

Менше, але ліпші. Опорні школи мають працювати саме за таким принципом. Скільки їх є у Рівненській області і скільки ще має бути, розповів начальник управління освіти й науки Рівненської об

Її обвинувачують у привласненні коштів, виділених на реабілітацію атовців

Зараз в рівненській електронній черзі на місце в комунальному садочку майже сім тисяч дітей.

Рівненський учений Віктор Жуковський із колегами розробляють сайт, який має допомогти аграріям, що дбають і про свій врожай, і про довкілля, працювати краще.

На Рівненщині досі розслідують розкрадання майна в рівненському територіальному управлінні судової адміністрації.

Четвертий рік прокурору Андрію Таргонію вдається уникати правосуддя, але нині з’явилася надія, що його справу нарешті почнуть розглядати.