Оксана Гавриш - усі публікації

Наприкінці листопада Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради оголосив тендер на купівлю дронів.

Рівненська обласна прокуратура зобов’язана надати журналістці «Четвертої влади» копію договору із ТОВ «Вербуд-Рівне» щодо будівництва житлового комплексу на розі вулиць Соборної та Корольов

Скандальний рівненський підприємець Олександр Сачевчич, який звів кіоски біля «Сільпо» у сквері на вулиці Київській,

Журналістки «Четвертої влади» Ольга Підгородецька й Оксана Гавриш їхали на форум наркозалежних жінок з дуже поверховим уявленням про його зміст і гостей.

Вранці у понеділок, 25 вересня, навпроти бістро «Аміго» на вулиці Соборній у Рівному працівники Тресту зеленого господарства зрізали п’ять зелених лип.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура у свій спосіб залучає мільйони на підтримку ЗСУ – домовляється з корупціонерами про визнання вини в суді.

Департамент муніципальної варти Рівного приховує модель і виробника вуличних відеокамер. Тим часом на рівненських стовпах висять камери, заборонені в США і Європарламенті.

У кінці квітня 2022 року поряд із новим бізнес-центром на вулиці Київській, 47 у Рівному зрізали ряд лип, які росли вздовж проїжджої частини. Рівнян це обурило.

Департамент муніципальної варти Рівненської міської ради відмовився надати керівниці громадської ініціативи «За чесний тендер» Мирославі Примак інформацію про модель та виробника камер, які

Вищий антикорупційний суд призначив підготовче засідання на 28 липня 2023 року

Спочатку були квіти. Потім двадцять тисяч «на храм». Потім п’ятсот тисяч гривень. А потім – затримання й оголошення підозри.

– Ви так собі вирішили! – перебиває прокурора адвокат обвинуваченого.

– Так само і ви собі вирішили, – відповідає ревізорка замість прокурора.

«Вина обвинуваченого доведена повністю», – каже прокурорка. 

«Досудове слідство було проведено поверхнево, однобічно, необ’єктивно», – парирує адвокат.