Історія недобровільного створення Здовбицької територіальної громади у Здолбунівському районі Рівненської області – приклад того, як кілька більш впливових та активних людей можуть домогтис

Із відкритого доступу в Єдиному державному реєстрі судових рішень зникла частина документів.

17-го липня 2020 року Верховна Рада проголосувала за новий поділ областей на райони.

Як побачите у Рівному людей із рулетками й телефонами, які ходять навколо дерев і вимірюють їх, знайте: це волонтери-інспектори.

Редакція «Четвертої влади» отримала інформацію, що директор Державного архіву Рівненської області (ДАРО), депутат Рівнеради від ВО «Свобода» Олег Дзецько поділив колектив на «своїх» і решту

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, самоврядування й регіонального розвитку відклав розгляд урядового проєкту постанови про новий поділ на райони.

У селі Велика Омеляна, що за 5 кілометрів від Рівного, є старий парк переважно з листяними деревами. Він розташований у центрі села, біля сільради, і певною мірою є його візитівкою.

Уряд затвердив новий перелік районів у країні. Тепер справа за Верховною Радою – народні депутати мають розглянути і проголосувати законопроєкт.

Над цим працюватиме рада з озеленення: чим вона займатиметься і хто до неї входить

Щороку трава у скверах, прогулянкових зонах та обабіч тротуарів Рівного вигорає і сохне.

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області.

Каркасні екрани з харчової плівки, продавці у масках і рукавичках,  мало покупців, ніхто не продає з асфальту і один відкритий вхід на територію – так наразі працює невелик

За даними Рівненської облдержадміністрації, опорні лікарні на Рівненщині заповнені хворими на COVID-19 на 20%.

Щоб підготуватися до другого етапу медреформи і відповідати вимогам Національної служби здоров’я, у лікарень було два роки.