Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області.

Каркасні екрани з харчової плівки, продавці у масках і рукавичках,  мало покупців, ніхто не продає з асфальту і один відкритий вхід на територію – так наразі працює невелик

За даними Рівненської облдержадміністрації, опорні лікарні на Рівненщині заповнені хворими на COVID-19 на 20%.

Щоб підготуватися до другого етапу медреформи і відповідати вимогам Національної служби здоров’я, у лікарень було два роки.

Уряд визначив перелік соціально вагомих та протиепідемічних товарів, на які нібито регулюватиме ціни. Контроль триватиме тільки до кінця карантину.

На території Рівненської загальноосвітньої школи №13 на Гагаріна, 53 зрізали більше десятка дерев, щоб втілити проєкти-переможці конкурсу громадського бюджету – побудувати футбольне мініпол

Медики в обласній лікарні захворіли на коронавірусну інфекцію через несвоєчасну реакцію керівництва на поширення хвороби. Такого висновку дійшла комісія, яка перевірила роботу лікарні.

З 1 липня 2020 року педагоги пенсіонери мають перейти на контракт.

Через пандемію коронавірусу закрили на карантин продуктові ринки та базарчики. Рівненські теж.

Від «класно, у школі так не розказують» до «нудятіна» – висловлюються рівненські школярі. «Будемо бачити» і «додаткова можливість» – їхні вчителі більш обережні в оцінках.

Цього навчального року рівненським школам довелося опановувати два нововведення.

У захисних масках і без, щільно сидячи й на відстані не менше одного метра, у приміщеннях і навіть на вулиці – депутати місцевих рад Рівненської області по-різному проводять сесії під час к

Петиції до влади  один із способів вирішити проблеми людей чи привернути до них увагу.

Пандемію через коронавірус у Всесвітній організації охорони здоров’я оголосили 11-го березня 2020 року, карантин в Україні – 12-го березня.

Резерв із 30 ліжкомісць у кожній лікарні, суворий масочний режим, відстежування тих, хто повернувся з-за кордону, і санітарні тупики на залізничних станціях.