Друг «царя» Рівненщини, який позичив позашляховик Олександру Данильчуку: «Ви в цій області ніхто»

Ми знайшли фірму-власника Ленд крузера, який вилучили на потреби ЗСУ через п'янку Данильчука та Ферар
Джерело
Колаж «Четвертої влади» на основі фото з фейсбуку Олександра Данильчука та телеграму Віталія Коваля.

Мабуть, мало хто ще не чув, як п'яна піарниця з Рівного Ольга Ферар на машині ексголови Рівненської облради, депутата облради Олександра Данильчука в'їхала в авто прокурорки. Ця автівка належить приватному підприємству «Тепло-енергія» і її вилучили для потреб ЗСУ. Серію наших публікацій на цю тему можна почитати за тегом «Олександр Данильчук».

Ми поспілкувалися з одним із двох співвласників фірми «Тепло-енергія», який назвав себе хорошим другом Олександра Данильчука, а журналістку називав по-різному: «політична проститутка», «ніхто в цій області», «ви сидите в теплі, вас не бомблять»...

Власник трьох фірм

Бізнесмен Олег Петрович Козярчук зареєстрований в селі Горбаків Бабинської громади і володіє 50% фірми «Тепло-енергія». Інші 50% – у Захарчука Юрія Борисовича із села Зірне на Березнівщині.

Окрім власності у фірмі «Тепло-енергія», Олег Козярчук разом із Юрієм Захарчуком мають 50 на 50 приватне підприємство «Рівнеспецмаш», де керівником є Олег Козярчук. Також Олег Козярчук самостійно володіє і керує приватним підприємством «Технологія клімату».

Всі три фірми зареєстровані за однією адресою у Рівному: на вулиці Софії Ковалевської 6/8, квартира 7.

Машина, якою користувався Олександр Данильчук, належить приватному підприємству «Тепло-енергія». За інформацією аналітичної платформи Youcontrol, Ленд крузер – це єдине авто цієї фірми.

Підприємство займається постачанням пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Серед додаткових послуг фірми вказана також здача майна в оренду, оптова торгівля, виробництво меблів, добування сировини та інше.

Олегу Козярчуку відомо про те, що авто забрали в ЗСУ. Ситуацію, що трапилася із Данильчуком, називає «побутовою». Каже, що з колишнім головою облради від дуже давно знайомий, це його «хороший друг».

Чогось ненормального і корупційного в тому, що підприємець дає в безкоштовне користування авто політику, Козярчук не бачить.

Про вплив «жіночих маніпуляцій»

Спочатку чоловік підтвердив, що авто належить його фірмі, а після сказав, що Ленд крузер кілька місяців тому продали іншій фірмі. Потім почав виправдовувати Данильчука.

– Я вобщє не розумію, чого зі звичайного побутового тіпа цього роздули таку схему і далі поширюють. Ви краще пишіть про те, чого не хватає нашим захисникам, яка ситуація на фронті, чим ви можете допомогти як журналіст. З'їздіть на передову, поспілкуйтеся із бійцями, проведіть з ними морально-патріотичну акцію підтримки. Ви не тим займаєтесь у військовий час, як журналіст, як четверта чи п'ята влада.

– Дивіться, функція журналістів інформувати. Сталася ситуація, в яку потрапила людина, особа якої важлива для суспільства, тому що це депутат облради. От як ви думаєте, чи в такий час можуть бути такі ситуації? Чи може собі дозволити посадова особа в такому стані...?

– Він за кермом був?

– Він був із людиною, яку, очевидно, пустив п'яною за кермо, якщо він користувався цим авто.

– Ну, то при чом тут депутат? Можливо, вона його шахрайським діями спонукала до того...

– Та ви знаєте, щось на відео не виглядало, що вони незнайомі і вона шахрайка.

– Можливо, вона вплинула жіночими маніпуляціями.

– Ви так захищаєте Олександра, я так розумію, це дуже близький...

– Ну, да. Не те що близький, це дуже хороший друг і знайомий. Нічо в цьому немає.

Хамовитий «патріот»

Згодом Олег Козярчук почав казати, що журналістка порушує якесь законодавство, шукаючи інформацію і запитуючи про це авто. Хамив та розповідав, чим має займатися «Четверта влада» у воєнний час.

– Часто він цим авто користувався? – журналістка.

– Це вам для чого потрібно? Ви собі статєєчку пишете, а результат... Я ж кажу, ви займіться тим, що потрібно для країни в даний момент. Вам дєлать нєчого. Ви сидите в теплі, вас не бомблять...

– А вас бомблять?

– Ви не знаєте, чим я займаюся.

– І ви не знаєте, чим я займаюся.

– Я бачу, чим ви займаєтесь.

– Чим?

– Взагалі, якщо це характеризувати, то це називається проституція, тільки журналістська. Це без варіантів. Бо в цей час, коли країні тяжко і ми потерпаємо від російської навали, ви займаєтесь чисто місцевим битовушним, замість того, щоб писати патріотичні статті і підтримувати дух народу.

– Ви не знаєте мене як людину, не знаєте, чим я займаюся і дозволяєте собі так спілкуватися з людьми. Ви, мабуть, теж цар в цій області, ні? Немає у вас такого відчуття?

– Ні.

– А хто ви? Ви друг царя?

– Вас все місто знає, хто ви така і як ви ведете свою журналістську діяльність. Того до вас прийшла в народі кличка «політична проститутка». Це нормально. Це не моє, це народне.

– Вперше чую. От ми з вами взагалі не знайомі. Ви мене взагалі не знаєте, як ви можете так говорити?

– Є люди, які можуть вам сказати це в очі. Я вас не знаю? Анна Горянська, я вас дуже чудово знаю.

– Я не знаю, хто це така. Мене звати Алла.

– А, Алла. Якась Алла, а не Анна.

– А прізвище моє Максимчук.

– Ну, коротше, дивіться... 

Після цього чоловік ще якийсь час ніс схожу бридню про те, чим слід займатися журналістам у «військовий час» (насправді воєнний стан). Зокрема видав:

– Ви ніхто, ви в цій області ніхто. Тільки чисто із-за того, щоб вам доказати, що ви робите не ту роботу, що потрібно в цей час.

Але на те, що авто вилучили для ЗСУ, зреагував досить спокійно.

– Ну, то добре. В армії буде авто.

Данильчук написав заяву, щоб скласти повноваження депутата

Авто віддали розвідникам в Дубно. Чи залучать його до виконання завдань на фронті, офіційної відповіді немає. Речник оперативного командування «Захід» Валерій Басалига уникнув відповідати на це питання.

Після розмови з Олегом Козярчуком склалося враження, що ця людина не може бути реальним керівником трьох фірм, що він, ймовірно, є той, на кого фірми записані, а реальний власник інший.

Ми намагалися зв'язатися із Олександром Данильчуком, щоб запитати, який стосунок він має до фірм Олега Козярчука. Але він не відповів на дзвінок журналістки.

Керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб підтвердив нам, що Данильчук написав заяву на складання повноважень депутата області. Наразі готовий проєкт рішення про дострокове припинення його повноважень. За нього мають голосувати на найближчій сесії. Поки невідомо її точної дати.

Продовження: Вилучена у депутата облради Данильчука «Тойота Ленд Крузер» – на фронті 


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте