Вилучена у депутата облради Данильчука «Тойота Ленд Крузер» – на фронті

Якщо машину пошкодять чи знищать на війні, її власнику мають відшкодувати 2,4 мільйони гривень протягом 5 років після закінчення воєнного стану
Джерело
Фотоколаж «Четвертої влади» на основі фото з телеграм-каналу Віталія Коваля

Наприкінці травня ми писали, як п'яна піарниця Ольга Ферар в'їхала в авто прокурорки Ольги Лихач. Цим авто жінці дав керувати ексголова Рівненської облради, депутат облради Олександр Данильчук, який сам ним користувався.

Історія набула резонансу й Олександр Данильчук написав заяву, щоб скласти мандат депутата облради, а машину передали на потреби армії.

Із власних надійних двох джерел нам відомо, що цю машину передали на фронт. Однак чіткого офіційного підтвердження від військових отримати так і не вдалося.

Ми зв'язалися із тимчасово виконувачем обов'язків командира частини у Дубні, куди раніше передали авто. Та чоловік відмовився казати, чи машина досі в Дубні, чи поїхала в зону бойових дій. Він скерував журналістку до речника Оперативного командування «Захід».

Нагадаємо, раніше ми вже запитували в речника ОК «Захід» Валерія Басалиги, чи це авто відправили на фронт чи використовуватимуть у тилу. Він відмовився відповідати.

Тоді ми надіслали запит із проханням надати інформацію про машину до цієї ж структури й отримали інформацію не відразу, а після обіцянки скаржитися на приховування суспільно важливої інформації.

У відповідь на запит нам надіслали копію акту про відчуження «Ленд Крузера» у фірми «Тепло-енергія». Також в акті вказали номер військової частини у Дубні, яка користується транспортом. Загалом в акті не приховали жодної інформації. Навіть номер шасі авта залишили видимим. Також до акту додали лист, де написали, що авто «задіяне до виконання завдань за призначенням».

Раніше ми розповідали, що «Ленд Крузер», який забрали у Олександра Данильчука, належав приватному підприємству «Тепло-енергія». Власник цієї фірми Олег Козярчук спочатку це підтвердив, а потім почав заперечувати і обзивати журналістку.

Про це ми писали у матеріалі: Друг «царя» Рівненщини, який позичив позашляховик Олександру Данильчуку: «Ви в цій області ніхто»

Нагадаємо, машину оцінили у майже 2,4 мільйони гривень. Ці гроші власнику може компенсувати держава протягом п'яти років після війни, якщо машину знищать чи пошкодять під час бойових дій. Про це зазначав речник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Поліщук.

Тим часом протокол за відмову від освідування на стан сп'яніння, який отримала піарниця Ольга Ферар будучи за кермом «Ленд Крузера», суд мав розглядати 15 липня, але засідання перенесли – адвокат Ольги Ферар Валентин Дупак попросив час на ознайомлення з матеріалами справи. 

Усі матеріали про історію з цим авто та нетверезим водінням читайте за тегом Олександр Данильчук.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте