Результати попереднього підрахунку по кандидатам-мажоритарникам Рівненщини

Наразі до Верховної Ради від Рівненщини проходять 4 представники від «Слуги народу» та один самовисуванець
Джерело
Колаж на основі фото з сайту ЦВК

У Верховну Раду, згідно з опрацьованими на цю годину результатами, проходять партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа – за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Вже можна зробити висновок і про переможців за мажоритарними округами на Рівненщині. Наразі до Верховної Ради від Рівненщини проходять чотири представники від «Слуги народу» та один самовисуванець.

Ось як розподілилися голоси виборців станом на цю годину.

Дивіться також: Результати виборів на Рівненщині: які партії підтримали в різних округах

Остаточні результати виборів всіх мажоритарників на Рівненщині

Попередні результати у мажоритарних виборчих округах Рівненщини

152 (місто Рівне). Опрацьовано 97 відсотків протоколів:

Кандидат% ЗАГолосів ЗА
Ковальчук Олександр Володимирович, «Слуга народу»31,1923 214
Осуховський Олег Іванович, «Свобода»13,8910 337
Курсик Олександр Васильович, «Батьківщина»9,957 409
Бляшин Микола Степанович, самовисування9,597 139
Муляренко Олексій Віталійович, самовисування8,476 307
Євтушенко Святослав Ігорович, самовисування7,205 359
Коваль Роман Ярославович, самовисування5,083 782
Ніколайчук Микола Віталійович, «Опозиційна платформа – за життя»3,602 684
Стасюк Роман Павлович, РПЛ3,112 318
Марков Роман Сергійович, «Сила і честь»2,962 208
Кириллов Михайло Михайлович, самовисування2,521 880
Алексійчук Роман Васильович, самовисування1,34998
Коршунова Людмила Сергіївна, «Опозиційний блок»0,8596
Левчик Руслан Васильович, «Разом сила»0,24182

153 (Місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони). Опрацьовано 55,17 відсотків протоколів:

Кандидат% ЗАГолосів ЗА
Іванісов Роман Валерійович, «Слуга народу»35,0812 328
Вознюк Юрій Володимирович, самовисування22,287 829
Щербачук Віктор Миколайович, самовисування10,683 754
Ундір Віталій Олександрович, «Європейська Солідарність»9,333 279
Валявка Володимир Ярославович, «Свобода»9,323 278
Мітюхін Андрій Вікторович, «Сила і честь»3,871 361
Нікітюк Павло Михайлович, самовисування3,851 354
Дутко Павло Юрійович, «Сила Людей»1,82642
Івойлова Алла Антонівна, самовисування1,47519
Козаков Євген Юрійович, самовисування0,89316
Цвіль Володимир Іванович, самовисування0,73257
Хорев Максим Валерійович, самовисування0,62219

154 (місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони). Опрацьовано 89,65 відсотків протоколів:

Кандидат% ЗАГолосів ЗА
Аліксійчук Олександр Васильович, «Слуга народу»35,8625 309
Дехтярчук Олександр Володимирович, самовисування15,6511 048
Луценко Ігор Вікторович, «Батьківщина»12,18 540
Ткачук Володимир Петрович, «Свобода»9,786 909
Сухляк Владислав Олегович, самовисування7,245 111
Женевський Сергій Юрійович, РПЛ7,235 108
Щупко Олег Володимирович, «Сила і честь»3,52 475
Ковальчук Володимир Олександрович, самовисування2,942 076
Бернацський Олег Васильович, «Опозиційна платформа – за життя»2,81 977
Поровський Микола Іванович, Республіканська Християнська партія1,13798
Іщук Олександр Сергійович, самовисування0,94665
Мартинюк Лідія Андріївна, «Опозиційний блок»0,79560

155 (місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони). Опрацьовано 59,15 відсотків протоколів:

Кандидат% ЗАГолосів ЗА
М’ялик Віктор Ничипорович, самовисування35,112 719
Рашовський Володимир Володимирович, «Слуга народу»23,618 554
Яніцький Василь Петрович, самовисування22,98 297
Білик Юрій Романович, РПЛ4,851 758
Задорожний Олександр Григорович, «Свобода»4,361 583
Войціцька Вікторія Михайлівна, «Голос»3,371 222
Кирикович Лариса Миколаївна, самовисування1,48538
Лозян Олексій Михайлович, «Опозиційна платформа – за життя»1,38501
Жуковський Адам Адамович, самовисування1,14415
Бура Олена Вікторівна, самовисування0,84307
Кирилюк Валентин Володимирович, самовисування0,58211
Станкевич Віталій Геннадійович, «Опозиційний блок»0,34124

156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони). Опрацьовано 33,50 відсотків протоколів:

Кандидат% ЗАГолосів ЗА
Литвиненко Сергій Анатолійович, «Слуга народу»26,984 619
Данильчук Олександр Юрійович, самовисування17,472 991
Павловська Ксенія Сергіївна, «Батьківщина»14,892 550
Кльоп Василь Федорович, самовисування14,352 458
Пехотін Андрій Васильович, «Голос»6,61 130
Кузнюк Юрій Богданович, «Свобода»4,3737
Васильєв Олександр Анатолійович, РПЛ4,29736
Лаврущенко Сергій Олександрович, самовисування2,91499
Тупальський Сергій Васильович, самовисування2,88494
Данильчук Максим Миколайович, самовисування1,84315
Гречко Тарас Володимирович, самовисування1,51259
Рудковський Анатолій Анатолійович, «Опозиційна платформа – за життя»1,13195
Гаврилюк Ігор Євгенійович, «Разом сила»0,4781
Хоменко Юрій Володимирович, «Опозиційний блок»0,3255

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте