Іванісов Роман Валерійович

Джерело
Фото із сторінки Слуги народу у Фейсбук

Народний депутат 9-го скликання Верховної Ради (з 29 серпня 2019 року). Став депутатом у мажоритарному окрузі від партії «Слуга народу». 153-й виборчий округ – частина Рівного, Рівненський, Острозький, Гощанський, Корецький райони.

Біографія

За інформацією прес-служби ЗеКоманди на Рівненщині, народився 2-го листопада 1978-го року у місті Бердянськ Запорізької області.

Громадянин України, час проживання на території України на день виборів – 40 років.

Освіта

У своїй біографії Роман Іванісов вказав, що закінчив школу у 1995 році, а потім вступив до Бердянського університету менеджменту і бізнесу на факультет управління, відділення «Правознавство». Там отримав диплом юриста-спеціаліста з відзнакою.

Проте, «Четверта влада» отримала відповідь на запит з цього університету, де вказано, що Роман Іванісов не отримував там диплом. 

Втім ця інформація досі є на сайті «Слуги народу». 

Є у біографії народного депутата ще один університет – Запорізький національний. Його він вказав, коли був депутатом Рівненської обласної ради 6-го скликання (2010-2015 роки).

Але і цей університет у відповіді на запит вказав, що Роман Іванісов у них не навчався.

Більше про це у розслідуванні Нардеп Роман Іванісов не вчився в університетах, які вказав у біографіях.

Тож поки не відомо, чи має Роман Іванісов будь-яку вищу освіту. Адже його помічниця Оксана Коссє не змогла надати серію та номер диплому, який просили журналісти «Четвертої влади».

Робота

2001-2015 роки  – фізична-особа підприємець. Основний вид: Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками. Інше коди економічної діяльності: надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у, діяльність у сфері права, рекламні агентства, штукатурні роботи, установлення столярних виробів.

З 2003 року проживає в Києві.

2005-2015 роки – генеральний директор та засновник ТОВ «Укр Нафта Пром – Альянс». 

2006 роки – разом із Олексієм та Андрієм Курилюками і Андрієм Жилою заснували дочірнє підприємство «Аква-Волинь». Основний вид діяльності: діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

2016 рік – разом із Ігорем Мазуром заснував ТОВ «Санрайз медікал». Основний вид діяльності: Діяльність лікарняних закладів. Фірма зареєстрована у Флориді, США.

З квітня 2016 по червень 2017 – керівник ТОВ «Костопільтеплоагроінвест». Фірма займається добуванням торфу.

2016 рік – разом із Юрієм Балабаном заснував ТОВ «Проф Дез Контроль Плюс». Основний вид діяльності: комплексне обслуговування об'єктів. Роман Іванісов працює у підприємстві головним юристом.

Політика і громадська діяльність

2010-2015 роки – депутат Рівненської обласної ради від ВО «Батьківщина».

За прогул понад 50% сесій обласної ради Громадський рух «Чесно», у 2012 році назвав Іванісова кандидатом на відкликання.

Роман Іванісов у 2010-2015 році депутат Рівненської обласної ради від «Батьківщини». Живе в Києві

На цьому відео Роман Іванісов каже, що пропускав сесії ради, бо займався питаннями Революції Гідності, а у інший час був присутнім. Тільки халепа в тому, що у 2012-му році Революції Гідності не було.

За інформацією бази помічників нардепів «Посіпаки», Роман Іванісов був помічником на добровільних засадах Віталія Чугуннікова, народного депутата України Верховної ради VII скликання у 2012-2014 роках від фракції «УДАР» Віталія Кличка.

У 2014 році кандидат пише, що був заступником коменданта Майдану в Києві (відповідав за налагодження побуту, безперебійне життєзабезпечення). Але пошук в Google не знайшов будь-якого іншого джерела цієї інформації ніж від партії «Слуга народу» чи самого кандидата.

2015 рік – балотувався до Рівненської обласної ради 7-го скликання від партії «Блок Петра Порошенка».

2015-2016 роки – радник Віталія Чугуннікова, коли той очолював Рівненську ОДА (грудень 2014 – квітень 2016). За інформацією сайту erve.ua, помічник відповідав за за взаємодію з депутатським корпусом.

Іншого радника Віталія Чугуннікова Олександра Тимченка ресурс Наші гроші пов’язує із фірмами з видобутку бурштину.

2019 рік – балотується до Верховної ради від партії «Слуга народу» по 153-му мажоритарному округу: Корецький, Острозький, Гощанський, Рівненський райони та частина Рівного.

Політична програма кандидата від «Слуги народу»

У програмі, яку кандидат подав до ЦВК, якщо стане народним депутатом, він серед іншого, обіцяє: 

  • відновлення великих проектів у промисловості та інфраструктурі із залученням приватних інвесторів;
  • збільшення видобутку вітчизняного газу та розвитку «зеленої» енергетики для зменшення вартості комунальних послуг;
  • реформування Збройних сил і поліпшення матеріального забезпечення армії;
  • встановлення видатків на оборону у розмірі не менше 5% ВВП;
  • очищення та перезавантаження прокуратури, СБУ, антикорупційних органів;
  • припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу;
  • скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента.

Для округу кандидат обіцяє: 

  • добиватися виділення коштів на проведення подальшого капітального ремонту доріг, сприятиме розвитку логістичної інфраструктури;
  • максимально сприяти створенню робочих місць за рахунок підтримки місцевих виробників та залученню інвестицій в область;
  • сприяти збереженню унікальних історичних та культурних пам’яток Рівненщини та розвитку туристичного потенціалу області.

Окрім цього у програмі вказано: 

  • людина – найвища цінність і що реформи повинні позначатись не на десятьох сім’ях, а на кожній Людині; 
  • кожна дитина матиме право накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природних благ (надра, земля тощо); 
  • початкова освіта повинна формувати дитину щасливу. Загальна освіта – людину сучасних знань. Професійно-технічна освіта – людину, яка вміє. Вища освіта – людину майбутнього;
  • професії лікаря та вчителя повинні стати престижними й високооплачуваними.

Народний депутат з 29-го серпня 2019-го року. У Верховній раді 9-го скликання є: 

  • Членом Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики;
  • Заступником співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Хорватія;
  • Членом групи з міжпарламентських зв’язків з Об’єднаними Арабськими Еміратами 
  • Членом групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Кіпр;
  • Членом групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки.

В листопаді 2019-го стало відомо про судимість Романа Іванісова в 16-ти річному віці за групове задоволення статевої пристрасті неприроднім способом і за замах на групове згвалтування.

Подробиці цієї історії читайте в публікаціях:

«Четверо хлопців били і ґвалтували в автівці голови райдержадміністрації 25-річну матір: історія з минулого нардепа від «Слуги народу».

«Суд офіційно підтвердив інформацію про вирок Іванісову за участь у груповому зґвалтуванні».

Після цього скандалу Романа Іванісова виключили з фракції «Слуга народу» 2-го грудня. Але він заявив, що й надалі лишатиметься депутатом.

Історія про згвалтування і про брехню з вищою освітою в однохвилинному відео:

Родина 

Дружина – Іванісова Марина Анатоліївна, 1982 року народження. 

Подружжя має двох синів – Даниїла та Марка, 2008 та 2014 років народження. 

Дружина була фізичною особою підприємцем із січня до жовтня 2015 року. Основний вид діяльності: діяльність у сфері права. Іншими видами діяльності підприємниці вказано надання в оренду рухомого і нерухомого майна та діяльність посередників у торгівлі товарами широкого та іншого асортиментів. 

Роман Іванісов із дружиною Мариною та синами Марком і Даниїлом. Фото зі сторінки у Фейсбук Слуга народу - Іванісов Роман - Округ 153

Майно 

Роман Іванісов при реєстрації підприємцем вказав адресу квартири у Києві у Солом’янському районі. Інформація в майновому реєстрі щодо вказаного житла відсутня. Ймовірно, квартира була куплена ще в 90-х роках.

Кандидат має ще дві квартири. Одна у Бердянську, інша – у Запоріжжі. 

Марина Іванісова при реєстрації підприємицею також вказала квартиру у Солом’янському районі, але на іншій вулиці. Інформація про це майно також відсутня в реєстрі майнових прав.

Натомість, у дружини є земельна ділянка та будинок у селі Рокитне на Рівненщині. Ще одна частка землі у Бердянську, Запорізької області.

Бізнес

У 2008 році, будучи підприємцем, Іванісов підписав з фірмою ТОВ «Енергія-М» договір створення (передачу) науково-технічної продукції.

За договором підприємець зобов’язується виконати розробку, підготовку та узгодження з відповідними установами та органами влади первинної документації для подальшого оформлення дозволу на користування торфяними родовищами, що знаходяться у Полтавській області.

За це Іванісову перерахували більше 101 тисячі гривень. Потім сторони підписали ще додатковий договір на суму 50 тисяч.

ТОВ «Енергія-М» кошти перерахувала, але Роман Іванісов неналежно виконав свої зобов’язання за договором. Фірма позивалась до суду про стягнення з кандидата більше 55 тисячі гривень у 2001 році.

Господарський суд міста Києва вирішив стягнути з Романа Іванісова на користь ТОВ «Енергія-М» 12 414 гривень плюс 4 948 (інфляційні, мито і судові витрати).

ТОВ «Укр Нафта Пром – Альянс»

У своїй біографії Роман Іванісов вказує. що був генеральним директором ТОВ «Укр Нафта Пром – Альянс» з 2005-го до 2015 року. Товариство було відповідачем у суді за позовом ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

У матеріалах справи вказано, що між двома фірмами у 2015 році був укладений договір на поставку гумово-технічних виробів. «Київводоканал» переказав на рахунок ТОВ «Укр Нафта Пром – Альянс» 31 800 грн за товар, але замовлення не отримав. Тому подав на продавця до суду, щоб повернути виплачені кошти.

Господарський суд міста Києва вирішив стягнути із відповідача на користь «Київводоканалу» 31 800 гривень суму попередньої оплати, 3  220 гривень неустойки, 1 378 гривень судового збору.

Іще одна судова справа товариства, яке очолював Роман Іванісов, також пов’язана із неналежним виконанням поставки товару за договором.

За інформацією аналітичної платформи Youcontrol, у 2016 році ТОВ  «Радехівський цукор» виграло справу у «Укр Нафти Пром – Альянсу». Господарський суд міста Києва  постановив стягнути з другого на користь першого 25 560 гривень попередньої оплати та 1378 гривень судового збору.

Після судів у 2017 році, згідно з даними на ресурсі Clarity project, ТОВ «Укр Нафта Пром – Альянс» змінило назву на ТОВ «Торговий дім «ЮТЕКС».

У 2018 році імена Романа Іванісова та Ігора Мазура зникли із засновників та керівників. У 2019-му фірмі ліквідовують свідоцтво ПДВ через ненадання декларацій протягом року. Податковий борг 3 тисячі 176 гривень

Зараз керівником і засновником ТОВ «Торговий дім «ЮТЕКС» вказана Ольга Ващак. Ця людина вказана керівником більше сотні фірм. Основна діяльність товариства: діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками.

ТОВ «Санрайз медікал»

Роман Іванісов та Ігор Мазур – бенефіціарні власники ТОВ «Санрайз медікал». Основний вид діяльності: діяльність лікарняних закладів.

Фірма у 2016 році зареєстрована у Флориді, США (юридична адреса 19111 Коллінс авеню юніт 2805 місто Санні-айлз-біч, штат Флорида, США, 33160, ідентифікаційний номер L16000137670). Статутний фонд 20 тисяч гривень. Управляюча фірма – Nerdinsky Law Group.
 
Ігор Мазур керує (або є реєстрантом) ще десятка фірм, зареєстрованих у Флориді, Неваді, Нью-Йорку, Бразилії, Британії, Молдові.

ТОВ «АНТАР КВК», ТОВ «Сарни-надра», ТОВ «Надра Універсал»

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ «АНТАР КВК» заснований у 2012 році. Основна діяльність фірми: добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрів, н. в. і. у.  Статутний капітал 5 тисяч гривень.

До 2016 року у фірми було четверо бенефіціарів: Андрій Іваницький, Юлія Рисюк, Роман Іванісов та ще один, радник Віталія Чугуннікова, Олександр Тимченко. 

За даними на 2019-й рік, власники фірми – Василь Диковицький (смт.Зарічне), Дмитро Стецюк (с.Грушвиця Перша) та Таїса Андрюшина (м.Сарни). 

Роман Іванісов був серед бенефіціарів ТОВ «Сарни-надра». Фірма заснована у 2014 році у Сарнах.  Так само, як і в попередньому товаристві, до 2016 року бенефіціарами були вказані ці четверо осіб.

Займається фірма тим самим, що і попередня: добуває корисні копалини та розробляє кар’єри.  ТОВ «Сарни-надра» працює досі. Теперішніми засновниками та бенефіціарами вказані Микола Андрюшин , Василь Диковицький та Дмитро Стецюк. Імена інших зникли із бенефіціарів. 

Ще одна фірма заснована квартетом вже у 2015 році – ТОВ «Надра Універсал». Засновники ті ж, займається тим же. Статутний капітал 1 тисяча гривень. Зараз керівниками є ті ж, що й у ТОВ «АНТАР КВК». 

ДП «АКВА-ВОЛИНЬ»

Роман Іванісов минулий власник дочірнього підприємства «АКВА-ВОЛИНЬ». Зареєстрована фірма у 2006 році. Основний вид діяльності: діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. 

Статутний капітал підприємства 10 тисяч гривень. Теперішній керівник Андрій Курилюк. Згідно Clarity project, засновниками ДП «Аква-Волинь», окрім Романа Іванісова, є Андрій Жила, Олексій, Микола та Андрій Курилюки. 

Разом із ними Роман Іванісов зазначений у винахідниках 14 патентів на корисну модель пов’язаних із очищенням води. Зареєстровані патенти у 2013-2014 роках, але вони не діють.

ДП «Аква-Волинь» у 2009 році підписало договір із Цуманським ЖКГ про надання послуг з обслуговування системи водовідведення смт. Цумань.

Згідно з договором, замовник уповноважує та доручає виконавцю укладати угоди по обслуговуванню системи водовідведення смт. Цумань з її абонентами (користувачами). Кошти отримані ДП «Аква-Волинь» за надані послуги є винагородою підприємства.

У січні 2019 року серед засновників дочірнього підприємства з’явилася ТОВ «ФІРМА «АКВА-U». За адресою цього підприємства зареєстровано більше сотні фірм.

ТОВ «Костопільтепроагроінвест» 

Роман Іванісов був керівником ТОВ «Костопільтепроагроінвест» з квітня 2016-го по червень 2017-го. Теперішній керівник – В’ячеслав Пивоваров. 

Зареєстроване товариство у 2008 році. Займається видобуванням торфу. Статутний капітал 4 мільйони гривень.

Постановою Житомирського апеляційного адміністративного суду ТОВ “Костопільтепроагроінвест” позбувся ліцензії на користування надрами, яку отримав у 2011 році.

Суд забрав ліцензію за позовом Державної служби геології та надр. Держслужба подала до суду через те, що фірма у 2016 році не звітувалась державним органам про рух запасів. 

У відкритих даних товариство не вказує своїх кінцевих бенефіціарів. За інформацією аналітичної платформи Youcontrol, засновниками є ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «Територіальні ресурси», ДП «ПРОМЕНЕРГОПРОГРЕС» та Олександр Кузьменко.

ТОВ  «Проф Дез Контроль Плюс»

Засноване товариство у 2016 році Романом Іванісовим та Юрієм Балабаном. Керівник – Віктор Соколов. Статутний капітал 10 тисяч гривень. Основний вид діяльності: комплексне обслуговування об’єктів.

У біографії Роман Іванісов вказує, що працює у цій фірмі головним юристом.

Із 2016 року до липня 2019-го фірма ТОВ «Проф дез Констроль Плюс» виграла тендерів на 3 з половиною мільйони гривень.

Основна послуга, яку надає підприємство – санітарно-гігієнічна обробка приміщень. Найдорожчий контракт на майже 800 тисяч гривень ТОВ «Проф дез Констроль Плюс» підписало із КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва» у 2018 році. 

За адресою підприємства у Солом’янському районі Києва на вулиці Народного ополчення,1 зареєстровано чотири товариства: ТОВ «Укр Еко Сушка», ТОВ «Проф дез Контроль»,ТОВ «Проф дез Контроль Плюс» та ТОВ «Філріл Україна». 

ТОВ «Укр Еко Сушка» засноване у 2012 році. Серед учасників товариства у 2016-му був Роман Іванісов. Нинішні учасники фірми: Ігор Чигін, Олексій Чоп та Андрій Солодовник. Фірма оптом торгує зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Статутний капітал 10 тисяч гривень. 

З 2017 року ТОВ «Укр Еко Сушка» має анульоване свідоцтво ПДВ, через відсутність поставок та ненадання декларацій. З 2017 року до липня 2019 року фірма не має  будь-яких доходів чи зобов’язань.

У 2014 році Роман Іванісов, Денис Гаврилов, Василь Матвійчук та екс-голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко створили ТОВ «Проф дез Контроль». Частку власності  25%  у цій фірмі колишній голова ОДА вказує у своїх деклараціях за 2015 та 2016 роки. 

Статутний капітал ТОВ «Проф дез Контроль» 1 тисяча гривень. Кожен із бенефіціарів вклав 250 гривень у капітал фірми. Підприємство займалось неспеціалізованою оптовою торгівлею.

У 2016 році ТОВ «Проф дез Контроль» виграло тендер та підписало контракт на послуги обробки конструктивних елементів покрівлі із КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва». Сума договору майже 186 тисяч гривень.

У 2018 році фірмі анулювали свідоцтво платника податків через відсутність поставок та ненадання декларацій. ТОВ «Проф дез Контроль» має податковий борг у 25 тисяч гривень. Станом на липень 2019 року, засновницею  та керівницею фірми вказана Олена Афанасьєва.

ТОВ «Філріл Україна» зі статутним капіталом 2 500 гривень засноване у 2015 році. Засновник та керівник Григорій Мостовий. Мешкає у Брукліні, Нью-Йорк, США. Основний вид діяльності фірми: Виробництво комп'ютерів і периферійного устатковання. Це вказано у досьє фірми на Youcontrol.

За актуальними даними на 2016 рік, керівником фірми був Віталій Німич.

Слідкувати за матеріалами «Четвертої влади» за тегом Роман Іванісов 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте