Мирослава Примак - усі публікації

Наприкінці листопада Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради оголосив тендер на купівлю дронів.

Китайського виробника Dahua Technology Національне агентство з питань запобігання корупції в червні внесло до переліку міжнародних спонсорів війни.

У вересні цього року журналісти «Четвертої влади» помітили, що рівненська поліція активно провадить будівельні роботи.

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша з Рівненщини, воїнів якої називають росомахами, уклала довір на закупівлю 27 пікапів «Toyota Hilux».

У Клевані розпочали підготовку до зведення Центру реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами, після найдорожчого тендеру будівництва на Рівненщини за всі роки існування «Прозоро» – 1 мі

У рівненського підприємця Олександра Сачевчича нещодавно поліція провела обшуки. Вилучили його авто, мобільні телефони, флешки та чорнові записи.

«Четверта влада» продовжує з’ясовувати, куди спрямували кошти, які Рівненська обласна військова адміністрація виділила на оборонні потреби.

Справа ексзаступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта триває 9-й рік

Департамент муніципальної варти Рівного приховує модель і виробника вуличних відеокамер. Тим часом на рівненських стовпах висять камери, заборонені в США і Європарламенті.

Взимку 2022-го за гроші з міського бюджету для шкіл Рівного придбали 15 інтерактивних панелей.

Рівненська міська рада у лютому 2023 року спрямувала 200 мільйонів гривень з міського бюджету на оборонні потреби області: 150 мільйонів перерахували в обласний бюджет, 50 мільйонів розподі