Проїхатися по Муляренку

Як свободівці «жартують» про голову Рівненської ОДА

Заступнику голови Рівненської облради прийшло повідомлення у Вайбері. На фото видно, що автор повідомлення Юрій Осіпчук
Джерело
«Четверта влада»

16 березня об 11:20 на месенджер «Вайбер» заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського прийшло повідомлення: «Коля може надати слово Юхневичу, щоб той проїхався по Муляренку!».

Фото повідомлення потрапило у об'єктив фотографа «Четвертої влади», коли він робив фотоогляд сесії обласної ради. І, схоже, показує справжні стосунки між представниками ВО «Свобода» та представниками Блоку Петра Порошенка.

Судячи з фото, автор повідомлення – начальник Рівненського обласного управління охорони здоров'я, депутат Рівненської міськради свободівець Юрій Осіпчук.

«Коля» – ймовірно керівник фракції «Батьківщина» у обласній раді Микола Кучерук. Він і не приховує своєї опозиційності до голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка.

Але завдяки голосам депутатів від БПП, Свободи і Радикальної партії Ляшка колишній голова облради Микола Драганчук від «Батьківщини» втратив посаду.

Депутат Костопільської міської ради від ВО «Свобода» Павло Юхневич у цей час був у залі.

.
Юрій Осіпчук сказав, що не пам'ятає повідомлення

Ми спробували запитати у Юрія Осіпчука що він мав на увазі цим повідомленням. Пан Юрій слухавку підняв. Каже, що їде в авто і на дорозі ожеледиця, але погодився вислухати коротке питання про значення повідомлення у Вайбері.

– Дайте я прочитаю що я написав, бо я такого не пам'ятаю. Прочитаю, і тоді вас наберу на цей номер.

Не передзвонив і більше слухавки не взяв.

Заступник голови облради Олексій Бучинський теж відразу не відповів. Сказав, що за кермом і скоро набере. На відміну від свого колеги по політсилі справді перетелефонував. Пояснив так:

– Ми постійно з колегами із нашої фракції і моїми друзями обговорюємо що відбувається на сесії, часом серйозно, часом напівжартома, з іронією, самоіронією. Це такий жарт в особистій переписці. На межі жарту.

.
Олексій Муляренко (зліва) і Олексій Бучинський. БПП і ВО «Свобода». Політика – мистецтво компромісів і закулісних ігор

Що з приводу «жартів» тимчасових союзників думає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, поки що дізнатися не вдалося – він збив дзвінок.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте