За наслідками кривавої «стрілки» у Сарненському районі, яка відбулася 9-го травня, – усього один фігурант кримінальної справи.

Правоохоронці встановили, хто здійснював будівельні роботи у рекреаційній зоні на Пагорбі Слави.

Політична подія номер один у Рівному у середу, 30-го квітня, – приїзд Юлії Тимошенко.

Сьогодні вдень, 19-го лютого, до внутрішнього двору комплексу будівель Управління внутрішніх справ Рівненської області, що на вулиці Хвильового, заїхало дві пожежні автівки.

Колишні однопартійці, а нині непримиренні опоненти – нардеп Олег Осуховський і екс-«свободівець» Олександр Лащук – мало не почубилися під час сесійного засідання у Рівнераді.

Десять робочих груп у складі екологічної комісії упродовж трьох місяців встановлювали, хто ж забруднює Устю та інші водойми Рівного, але так і не знайшли.

«Свободівці» та їхні колеги по об’єднаній опозиції обурені змістом листівки, яку невідомі розповсюдили серед мешканців Рівного, використавши логотип ВО «Свобода» та у замовниках тиражу вказ

Бажання встановити кондиціонер у власній оселі стало для її господарів фатальним.

Скандал та громадський резонанс спричинило питання безоплатного виділення 14 соток землі у центрі Рівного, на вулиці 16 Липня.

Ганну Чайку звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном у 3 роки.

Упродовж тижня судовий процес у справі Ганни Чайки практично не зрушив з місця.

Не відбулося призначене на понеділок, 12 березня, судове засідання укримінальній справі з обвинувачення у вимаганні та отриманні х