За наслідками кривавої «стрілки» у Сарненському районі, яка відбулася 9-го травня, – усього один фігурант кримінальної справи.

Новообраний голова депутатської комісії міської ради з питань бюджету і фінансів Віталій Першогуба (група «Рівне Європейське») на власний розсуд трактує Закони України, що регламентують жур

Правоохоронці встановили, хто здійснював будівельні роботи у рекреаційній зоні на Пагорбі Слави.

Політична подія номер один у Рівному у середу, 30-го квітня, – приїзд Юлії Тимошенко.

Сьогодні вдень, 19-го лютого, до внутрішнього двору комплексу будівель Управління внутрішніх справ Рівненської області, що на вулиці Хвильового, заїхало дві пожежні автівки.

Громадський сектор протестного руху в Україні вважає, що у разі успішного переформатування влади чи створення нових органів влади (зокрема йдеться про виконкоми) роботу їх мають контролюват

Обранці громади Рівненського району під час позачергової сесії райради визнали органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, Народну раду.

Список першочергових рішень, які має на меті ухвалити новостворена Народна рада Рівненщини у понеділок, 27-го січня, під час народного віче оголосив нардеп Микола Кучерук.

Щоб легітимізувати новостворений орган самоврядування, до його складу мають увійти депутати обласної ради, вважають опозиційні політики.

Колишні однопартійці, а нині непримиренні опоненти – нардеп Олег Осуховський і екс-«свободівець» Олександр Лащук – мало не почубилися під час сесійного засідання у Рівнераді.

Десять робочих груп у складі екологічної комісії упродовж трьох місяців встановлювали, хто ж забруднює Устю та інші водойми Рівного, але так і не знайшли.

«Свободівці» та їхні колеги по об’єднаній опозиції обурені змістом листівки, яку невідомі розповсюдили серед мешканців Рівного, використавши логотип ВО «Свобода» та у замовниках тиражу вказ

Бажання встановити кондиціонер у власній оселі стало для її господарів фатальним.

Скандал та громадський резонанс спричинило питання безоплатного виділення 14 соток землі у центрі Рівного, на вулиці 16 Липня.