Світлана Калько - усі публікації

За наслідками кривавої «стрілки» у Сарненському районі, яка відбулася 9-го травня, – усього один фігурант кримінальної справи.

Новообраний голова депутатської комісії міської ради з питань бюджету і фінансів Віталій Першогуба (група «Рівне Європейське») на власний розсуд трактує Закони України, що регламентують жур

Правоохоронці встановили, хто здійснював будівельні роботи у рекреаційній зоні на Пагорбі Слави.

Політична подія номер один у Рівному у середу, 30-го квітня, – приїзд Юлії Тимошенко.

Спецоперацію підрозділу «Сокіл» із затримання злочинного угрупування, у результаті якої було застрелено Олександра Музичка,  його побратими з «Правого сектору» вважають замовним вбивством.

Сьогодні вдень, 19-го лютого, до внутрішнього двору комплексу будівель Управління внутрішніх справ Рівненської області, що на вулиці Хвильового, заїхало дві пожежні автівки.

Громадський сектор протестного руху в Україні вважає, що у разі успішного переформатування влади чи створення нових органів влади (зокрема йдеться про виконкоми) роботу їх мають контролюват

Обранці громади Рівненського району під час позачергової сесії райради визнали органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, Народну раду.

Список першочергових рішень, які має на меті ухвалити новостворена Народна рада Рівненщини у понеділок, 27-го січня, під час народного віче оголосив нардеп Микола Кучерук.

Щоб легітимізувати новостворений орган самоврядування, до його складу мають увійти депутати обласної ради, вважають опозиційні політики.

Чутки про зміну міліцейського керівництва Рівненської області, про які вже писала ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, наразі підтвердилися.

Скандали, які останнім часом супроводжують діяльність фракції ВО «Батьківщина» у міській раді, зрештою вилилися у розкол найбільшої опозиційної фракції.

До 29-го листопада на майдані Незалежності у Рівному стоятиме інформаційний намет, у якому кожен охочий може поставити свій підпис за євроінтеграцію.