Два ЖЕКи вже розганяють, а з нового року обіцяють розігнати ще один

Джерело
«Четверта влада»

Гему – в двірники!

Таким гаслом на адресу головного комунальника міста зустріли у четвер, 17 листопада депутатів Рівнеради працівники ЖКП «Паркове» та «Центральне».

Вони прийшли під стіни приміщення, де відбуваються сесійні засідання, щоб донести до міських обранців та очільника Рівного Володимира Хомка свою незгоду з діями влади.

Люди вважають себе кинутими напризволяще. Вони розповіли, що нещодавно під час наради начальник міського управління ЖКГ Іван Гема повідомив їм про те, що всіх їх буде звільнено з подальшою реєстрацією у центрі зайнятості. І начебто пообіцяли, що працевлаштують кращих.

Пікетувальники виказували своє обурення з приводу цього, і нарікали, що, мовляв, не всі зможуть працевлаштуватися, бо підозрюють, що це буде можливим тільки для «своїх».

Занепокоєння працівників цих ЖКП поділяють депутати-«свободівці». Зокрема, депутат Олександр Лащук припускає, що основна причина ліквідації ЖКП – земля у центрі міста.

– У ЖКП «Паркове» приміщення у центрі міста, там можна було б звести багатоповерховий будинок. «Центральне» має виробниче приміщення на вулиці Ніла Хасевича, яке вже хтось орендує, – розповідав депутат.

– І в одному, і в другому ЖКП працює близько 100 людей, половина з них, якщо не більше, – люди передпенсійного віку. Після закриття вони залишаться без роботи, хоча чимало з них пропрацювали на підприємствах по 20-30 років тут.

Натомість міський голова Рівного Володимир Хомко, коментуючи ситуацію, запевнив, що більшість двірників залишаться на роботі, бо ж, мовляв, обслуговування будинків не припиняється.

«Вони просто перейдуть до інших ЖКП, а контора зменшиться, – переконував міський голова. – І управлінці, можливо, втратять роботу… Нам їх стільки не потрібно. Відверто скажу: працювали вони погано. Ми «розганяємо» два найгірших ЖКП. З нового року «розженемо» ще один».

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте