Що там з тухлою рибою: керівництво супермаркетів відреагувало на випадок у Рівному

Запевняють, що товар утилізували
Джерело
Фото із Фейсбук сторінки Сергія Туровича

Винних у продажі тухлої риби керівництво супермаркетів «Наш край» не знайшли. Кажуть, що директор магазину не може пояснити ситуацію, яка сталася. Хоча, запевняють, рибу перевірили та утилізували.

На своїй сторінці у Фейсбук рівнянин Сергій Турович повідомив, що у супермаркеті «Наш Край», що по вулиці Дорошенка, 84В він придбав несвіжу рибу. На упаковці працівники магазину переклеїли цінник, чим штучно продовжили термін придатності продукту.

– До етикетки – етикетка переклеєна. Звісно, наступного дня заніс те лайно назад, – пише він.

В результаті керівництво супермаркету повернуло йому кошти. 

Наступного дня після публікації матеріалу, «Четвертій владі» зателефонувала представник супермаркетів «Наш Край», виконуюча обов’язки директора ТОВ «Оланд Груп» по Рівному Іванна Вущельська.

Вона зазначає, що не очікувала побачити ту ситуацію, яка трапилася в одному із супермаркетів. Каже, що поки не отримала пояснень від директора магазину. 

– Всіх контролювати неможливо і з директором спілкувалася, вона навіть пояснень не може надати на сьогоднішній день, як сталося, чому так відбулося, – розповідає Іванна Вущельська.

– Ця риба була повністю вся перевірена і утилізована на сьогоднішній день і директор виправив ситуацію.

Однак, хто переклеїв цінники, каже, невідомо.

– Санкції, на жаль, ми такого не практикуємо, штрафу ми не даємо, це буде спілкування із працівником, відповідно ще додаткове навчання, можливо людина щось недозрозуміла, чи можливо ми якусь інформацію ненадали, чи вона нас не так зрозуміла, – зауважує вона. 

– Навчання буде додаткове проведено для цієї особи, яка це зробила, і взагалі для всіх буде додаткове навчання проведено.

Натомість працівники Держпродспоживслужби радять писати скарги або звернення в управління, аби в подальшому перевіряти та притягувати до відповідальності керівництво магазинів. 

Зокрема, за переклеєні етикетки чи неправильне маркування, супермаркет можуть оштрафувати від 18-ти до 29-ти тисяч гривень.

Риторичні запитання від редактора:

Хто це зробив невідомо, але до цієї особи буде проведене навчання? Керівника і працівників рибного відділу немає? Хтось видрукував фірмову наліпку в себе на принтері?

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте