У Рівнераді обіцяють оскаржити незаконну реєстрацію нерухомості біля «Сільпо» до антирейдерської комісії

У міській раді обіцяють поскаржитися на незаконну реєстрацію кіосків навпроти «Сільпо» до антирейдерської комісії Мін'юсту. Микола Дядюсь ліворуч, Олександр Третяк праворуч
Джерело
Колаж «Четвертої влади»

Рівненська міська рада готує звернення до Міністерства юстиції, щоб скасувати реєстрацію права власності на кіоски, зведені навпроти «Сільпо» на вулиці Київській у Рівному. Про це стало відомо з відповіді «Четвертій владі».

– Відповідні управління готують звернення до Мін’юсту стосовно скасування реєстрації права власності, з метою захисту прав Рівненської міської ради. Скарга буде подана відповідним чином та у встановлені законодавством терміни, – йдеться у відповіді, яку підготував начальник Управління державно-будівельного контролю Рівненської міської ради Микола Дядюсь.

Нагадаємо, власник скандальних кіосків на вулиці Київській Олександр Сачевчич запевняв, що зведені споруди – тимчасові. Управління державного архітектурного-будівельного контролю Рівненської міської ради теж зробило офіційний висновок, що споруди тимчасові.

Однак у вересні 2022 року державна реєстраторка з Корнина зареєструвала кіоски як 14 торгово-офісних приміщень. Про цей факт «Четверта влада» розповіла у березні.

30 березня на сесії міської ради міський голова Рівного Олександр Третяк сказав, що управління архітектури «має через суди відвоювати належну землю для міста».

Однак експерт із земельного законодавства Георгій Могильний пояснив «Четвертій владі», що звернення до антирейдерської комісії при Мін’юсті є швидшим методом скасування незаконної реєстрації.

– Ця комісія досить швидко розглядає питання. Проблема у чому? Якщо почнеться судовий спір – чи прокуратура, чи місцева влада захочуть подати до суду –  вони вже не зможуть звернутися в антирейдерську комісію і швидко вирішити це питання, – розповів експерт.

За словами Георгія Могильного, звернутися до комісії можна протягом 60 днів з часу ухвалення відповідного рішення або коли про нього стало відомо.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте