Які черги в супермаркети у Рівному: відео

Поруч з усіма рівненськими супермаркетами – черги. На фото – будівельно-господарчий гіпермаркет «Епіцентр»
Джерело
Скріншот з відео Юрія Компанця

Рівнянин Юрій Компанець з Громадської організації «Дорожній контроль-Захід» перевірив, які черги нині біля рівненських супер і гіпермаркетів. Вчора, 21 березня, він зняв з коптера що діється поруч з маркетами «Метро», «Велмарт», «Сільпо», «Fozzy», «Арсен», «Novus» та іншими.

Поруч з кожним супермаркетом черга в понад десяток, а то й кілька десятків людей. Люди стоять на певній відстані один від одного.

– Побачив у соцмережах відео з чергами біля одного з маркетів, вирішив показати мешканцям міста ситуацію з майже усіх маркетів, – розповідає «Четвертій владі» автор відео Юрій Компанець. –  Щоб бачили реальну ситуацію, розраховували свій час та не ходили без особливої потреби.

– Насправді можна застудитися стоячи в чергах, на вулиці не так тепло, – додає Юрій.

Юрій Компанець каже що сам намагається уникати скупчень людей. Тому якщо щось потрібно то йде в магазин біля дому, там черг немає.

Нагадуємо, через карантинні заходи у Рівному закрили мережу базарів. Купити їжу тепер можна в невеликих продуктовим магазинах та в супермаркетах і гіпермаркетах, де продають продукти.

Відкритий також і непродуктовий «Епіцентр».

Людей в магазини пускають по черзі, щоб не було великого скупчення одночасно.

Станом на 21:00 21 березня, за інформацією МОЗ, в Україні – 47 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Публікації про карантин та загалом про коронавірус можна читати за тегом коронавірус.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте