Розслідування
Рівне не виконувало закон про сортування сміття. Громадський діяч змусив чиновників це робити.
Розслідування
За вересень – на Острожчині щонайменше двічі обробляли поля поблизу будинків селян. Люди кажуть, що речовиною, від якої не можливо дихати ні на дворі, ні у будинку.
Розслідування
Півмільйона гривень на зупинці біля Рівненської облдержадміністрації – таке затримання забути складно. Так спіймали Зорянського сільського голову Михайла Олійника ще у 2016-му.
Розслідування
Як міська влада ігнорує порушення прав рівнян
Розслідування
У Рівному – 918 законних площ для розміщення реклами на вулицях. І в десятки разів більше незаконної зовнішньої реклами.
Розслідування
Вслід за розслідуванням про витрати мажоритарників області на
Розслідування
«Четверта влада» перевірила інформацію в бібліотеці реклами у Фейсбук, щоб з'ясувати хто з кандидатів у народні депутати найбільше витратився на рекламу в цій соцмережі.
Розслідування
В українському селі трактор — річ дуже важлива. Це десятки тисяч доларів: часом інвестиція цілого життя. Коли довго економиш, і врешті-решт його купуєш — це переломна мить.
Розслідування
Земля в околицях Рівного здавна була бажаною.
Розслідування
Якщо ви читачі рівненських інтернет-сайтів, то подивіться за скільки вас продають і як вами маніпулюють, а також хто за це платить.
Розслідування
Це друга частина розслідування про замовну приховану рекламу у рівненських ЗМІ. Якщо ви ще не бачили першу, то зробіть це, будь ласка. Тоді ви краще підготуєтесь до цього тексту. Дякуємо.
Розслідування
«Четверта влада» перевірила чотири рівненські телеканали на готовність ухилятись від закону за гроші, продаючи свою аудиторію кандидатам в нардепи.
Розслідування
Село Обарів відразу біля Рівного. Рівненські депутати планують зробити його частиною міста.
Розслідування
І як відрізнити справжнє дослідження від підробки
Розслідування
«Четверта влада» з'ясовувала, де зможуть заховатися рівняни в разі військової небезпеки. Наскільки Державна служба надзвичайних ситуацій та інші органи цивільного захисту контролюють стан у
Розслідування
Як це пов'язано з будівництвом і чому такі ситуації можуть повторюватися