Головному лікарю рівненського пологового загрожує позбавлення волі на строк від 8-ми до 12-ти років (оновлено)

Ганну Чайку піймали на гарячому при одержанні хабара у розмірі півтори тисячі євро. Головному лікарю інкримінують 368-му статтю Кримінального Кодексу, тобто одержання хабара.

Як вже повідомляло Рівненське агентство журналістських розслідувань з посиланням на ogo.ua, працівники служби боротьби з економічною злочинністю учора, 21 листопада, ввечері затримали головного лікаря пологового будинку №2 Ганну Чайку на хабарі у розмірі 1,5 тисячі євро.

Як розповіли сьогодні Агентству в прес-службі УМВС у Рівненській області, головний лікар вимагала хабар у 30-річної жительки Радивилова Наталі за прийом на роботу акушером в цей пологовий.

Головний лікар була піймана на гарячому. Працівниками державної служби боротьби з економічною злочинністю задокументовано дачу хабара у розмірі півтори тисячі євро.

Матеріали справи направлені в прокуратуру. Сьогодні Ганна Чайка була допитана слідчим прокуратури. Порушена кримінальна справа за ч.3 статті 368, тобто за хабарництво.

Як зазначено в 3-ій частині статті 368 Кримінального Кодексу України, за одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Зараз головний лікар перебуває в ізоляторі тимчасового тримання рівненського міського відділу міліції.

Управління МВС просить постраждалих, у яких також вимагали хабар за працевлаштування в 2-ий пологовий будинок, звертатися в міліцію за телефоном 679-393 і повідомляти про такі факти.

P.S. Після того, як був оприлюднений цей матеріал, прокуратура Рівненської області також розіслала інформацію для журналістів про затримання головного лікаря пологового будинку. Цитата:

«Працівники прокуратури та УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області затримали під час вимагання та одержання хабара у сумі 1,5 тис.євро головного лікаря одного із пологових будинків м.Рівне.

Встановлено, що за таку суму грошей головлікар закладу охорони здоров’я повинен був прийняти на роботу на посаду акушера мешканку Рівненщини».

ПОВНА СЕРІЯ МАТЕРІАЛІВ ПРО ЗАТРИМАННЯ І СУД НАД ГАННОЮ ЧАЙКОЮ:

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Profile picture for user golovred

Володимир Торбіч

07 квітня 2020 в 20:03
0
1
Profile picture for user golovred

Володимир Торбіч

07 квітня 2020 в 20:03
0
2

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)