Як на «Авангард» знову виділили 20 мільйонів

Мер Рівного Володимир Хомко каже, що на реконструкцію «Авангарду» залучать частину коштів із держбюджету
Джерело
«Четверта влада»

Не зважаючи, що минулого місяця суд скасував виділeння 20-ти мільйонів на «Авангард», гроші на ремонт стадіону виділили повторно.

Про це йдеться в сюжеті UA: Рівне.

Рівнерада вирішила не подавати апеляції, а просто проголосувати вдруге, але частина депутатів сумнівається в нагальності виділення коштів. 

До слова клуб «Верес», який мав грати на «Авангарді» помінявся з клубом «Львів» місцями в Українському футбольному чемпіонаті.

Депутат Рівнеради Микола Бляшин каже, що спочатку потрібно подумати чи вистачить коштів на завершення реконструкції. Фото з архіву

– З одного боку, зрозуміло, що така як є споруда не влаштовує нікого. А з іншого боку ми маємо теж розуміти зі станом фінансів, чи будуть у нас кошти завершити розпочате?

Ситуація в порівнянні з лютим, коли ми виділяли змінилася, так. І зараз просто проголосувати автоматом, не думаючи, ну я не думаю, що це якось так дуже по-господарськи, – говорить депутат Рівнеради Микола Бляшин.

Депутат Рівнеради Роман Стасюк був ініціатором судового позову. Фото з архіву

– Володимир Євгенович, вам же ніхто не заважає позачергову сесію зібрати подивитися що будуємо і скільки воно коштує. І ви вже зараз виділяєте знову нічого не показавши депутатам, не показавши громадськості, – каже депутат Рівнеради Роман Стасюк. 

Нагадаємо, що у березні саме Роман Стасюк звертався до суду, оскільки як депутат не мав можливості ознайомитися з деталями проекту реконструкції стадіону.

Зрештою питання повторного виділення 20 мільйонів гривень підтримують 34 обранці.

Міський голова Рівного Володимир Хомко наполягає на нагальності виділення коштів. Фото з архіву

– Мені дуже важливо, щоб це зробили зараз, тому що є домовленість із бюджетним комітетом Верховної Ради. Було виїзне засідання, унікальне виїзне засідання. Левова частина коштів буде із державного бюджету. У нас такого шансу більше не буде, – запевняє міський голова Рівного Володимир Хомко.

Ціна за реконструкцію стадіону остаточно невідома. У квітні минулого року представили проект реконструкції стадіону «Авангард». На той час проектанти озвучили ціну у 110 мільйонів гривень. До кінця року сума сягала 150 мільйонів гривень.

Уже в лютому 2018-го мер назвав нову суму – 170 мільйонів гривень. З'ясувалося, що не передбачили паркомісць.

Пізніше у розмові із журналісткою «Четвертої влади» президент громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» Олексій Хахльов зазначив, що тепер додалися ще нові ризики: збільшення розміру заробітної плати та цін на матеріали.

Тож тепер на стадіон треба 230 мільйонів гривень.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте