Адвокати міського голови Рівного: хто вони

Адвокати Олександра Третяка
Джерело
Колаж «Четверта влада», Влад Мартинчук з власного фото та фото із сайту entitle.com.ua

Готуючи матеріал з чергового судового засідання щодо обвинувачення міського голови Рівного Олександра Третяка в адміністративній корупції ми спробували поспілкуватися з його адвокаткою Оленою Поповою. Та її реакція на інформацію, яка перебуває у відкритому доступі в реєстрі адвокатів та на сайті адвокатського об'єднання, нас, м'яко кажучи, здивувала.

Тож ми вирішили дещо детальніше з'ясувати що це за адвокати у міського голови Рівного.

Нагадаємо реакцію адвокатки на питання журналістки «Четвертої влади»:

«А скажіть, будь ласка, де ви взяли мій номер телефону?»

«Звідки вам відомо, в якому адвокатському об’єднанні я є учасником і працюю?»

«Вам розголошує інформацію хтось із учасників процесу або з працівників суду».

«Вам хтось надав мою інформацію»...

Повністю розмову можна почитати в матеріалі: Третяк намагався відвести від справи суддю Денисюка: нове в суді про премію «спонсорці» міського голови Рівного

Спочатку у справі про адміністративну корупцію адвокатом Олександра Третяка був Станіслав Костюченко – керівник адвокатського об'єднання «Лінія права».

Адвокат Станіслав Костюченко. Фото «Четверта влада»

Станіслав Костюченко також представляв інтереси міського голови, коли Третяка намагалися притягнути до відповідальності за те, що голосував за призначення собі премії. У результаті міський голова відповідальності уникнув у зв’язку із «відсутністю події і складу адміністративного правопорушення».

Станіслав Костюченко також відомий тим, що був адвокатом колишнього заступника голови Управління Служби безпеки України в Рівненській області Олега Назарука, який позивався з «Четвертою владою» за матеріал, у якому вказано, що він пов'язаний із «бізнес тусовкою», яка на Рівненщині привласнила майже півтори сотні гектарів землі, серед яких – земля для учасників АТО.

До цієї «бізнес тусовки» також входить власник ЖК «На Щасливому» Роман Курис – кум секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна.

В цій справі адвокат Костюченко, в одному із судових засідань поширив неправдиву інформацію, без жодних доказів чи аргументів, про те, що «Четверта влада» систематично тисне на суддю. Про це можна детальніше почитати в матеріалі: «Як адвокат «бурштинового» есбеушника Назарука у суді виступав».

Цю справу проти «Четвертої влади» Олег Назарук програв у всіх трьох судових інстанціях.

У 2008-2009 роках, на той час 27-28 річний Костюченко Станіслав Адамович, керував ТОВ «Західна землевпорядна компанія».

Адвокатка Олена Попова. Фото із сайту entitle.com.ua

20 червня стало відомо, що в захисті Олександра Третяка сталися зміни: замість Станіслава Костюченка міського голову тепер захищає Олена Попова.

А 23 червня Олександр Третяк, окрім адвокатки Попової, прийшов на засідання із ще одним захисником – Ярославом Корсаком.

Адвокат Ярослав Корсак. Фото із сайту entitle.com.ua

Ці двоє адвокатів – працівники київського адвокатського об’єднання «Інтайтл».

Олена Попова в інформації про себе на сайті «Інтайтл» вказує, що закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2013 році.

Проте за якою спеціальністю, не вказано, очевидно «правознавство». Але є інформація про те, що свій професійний досвід отримала «на посадах головного бухгалтера державних фармацевтичних підприємств».

А також, що адвокатською діяльністю почала займатися із 2017-го і що є спеціалісткою в цивільних та адміністративних процесах, податкових спорах, у справах про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією.

На сайті «Інтайтл» вказано, що Ярослав Корсак у 2018 році закінчив Національний авіаційний університет і є магістром права. Право на адвокатську діяльність здобув у 2020-му.

Обіймав посаду юрисконсульта у юридичних та фізичних осіб-підприємців, має досвід роботи у структурних підрозділах Міністерства юстиції України.

Вказує, що спеціалізується на цивільній, адміністративній та податковій галузях права.

Продовження розгляду справи Олександра Третяка про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією заплановано на п'ятницю 30 червня у Рівненському міському суді.

Дивіться також: Третяк намагався відвести від справи суддю Денисюка: нове в суді про премію «спонсорці» міського голови Рівного


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте