Схеми на волинських дітях-чорнобильцях
На псевдотендері віддали три мільйони потрібній фірмі

Приблизно 10 хвилин автівкою з центру Рівного – і ви в селі Обарів. На будівництво дитячого садка тут посадовці вже вдруге розігрують тендер. І вдруге його виграє одна і та ж фірма.

Тендер Державної судової адміністрації у Волинській області на закупівлю комп’ютерної техніки розіграли пов’язані фірми із сусідніх офісних кабінетів.

Близькі фірми розіграли на аукціоні понад 6 гектарів
Забудовники заробляють мільйони, а батьки не можуть дочекатися садочка

Для чого потрібні тендери? Для чесної вартості. Для того, щоб не крали грошей платників податків. Якщо тендер фальшивий – гроші всеодно крастимуть.

Рівненські енергетики прикупили у вересні  кілька вживаних легкових автівок на мільйон у своїх же колег з Житомира. Майже самі у себе.

Народний депутат Віталій Корчик разом із дружиною Оленою задекларували понад півмільйона готівки та 13 тисяч на банківських рахунках.

За 20 років сільського головування сім`я Ігоря Ярмольського нажила 16 земельних ділянок площею понад шість гектарів (6,33 ГА).

Ось вже кілька місяців волинський футбольний клуб лихоманить.

Тернер футбольної команди «Волинь» Анатолій Дем’яненко ще офіційно не написав заяви на звільнення, однак її очікують вже найближчими днями.

Широкого розголосу на Волині набула інформація про перешкоджання  журналістам, які хотіли потрапити на зустріч Ігоря Палиці зі студентами.

У волинському медіа-середовищі з’явились перші факти передвиборчої цензури