Розслідування про побори в міській лікарні Рівного відзначили у Національному конкурсі професійної журналістики

Журналістка Анна Хіночик отримала відзнаку і сказала коротку промову, яку можна послухати нижче у відео з церемонії нагородження
Джерело
«Честь професії»

Журналістка Анна Хіночик, продюсерка Антоніна Торбіч та відеограф Влад Мартинчук здобули перемогу в спеціальній номінації «Найкраще розслідування у локальному медіа» Національного журналістського конкурсу «Честь професії 2022».

На конкурс подали розслідування про побори в центральній міській лікарні Рівного. 

Йдеться про журналістське розслідування «Чорна скринька: чому пацієнти у Рівному платять за операції», яке команда авторів підготувала у проєкті «Створюй із Суспільним. Розслідування».

Це історія про те, як пацієнт змушений був заплатити 14 тисяч гривень за операцію, яку в лікарні мусять робити безоплатно. До того ж, гроші пішли в кишеню не абикому, а підприємцям, які є родичами працівників лікарні.

– І це не одиничний випадок. Про змову лікарів і приватних підприємців у нас було ще два розслідування у 2021 та 2022 роках, – каже журналістка Анна Хіночик.

Анна отримала нагороду від імені всієї команди, каже, що це були «найсильніша приємна емоція від 24-го лютого».

– Я сиділа на нагородженні і думала: ми виграємо, от 100%. А потім через хвилину – а якщо ні? В колег з іншого видання, які були в одній із нами номінації, теж класне розслідування. А потім через кілька хвилин знов: та ні, переможемо ми. Бо чого це б мали бути не ми? Такі собі емоційні гойдалки: від суцільної самовпевненості до суцільної невпевненості, і знов по колу, – розповіла Анна.

Церемонію нагородження можна побачити у відео:

Журналісти «Четвертої влади» і раніше отримували відзнаки у Національному конкурсі професійної журналістики «Честь професії».

Розслідування Ганни Калаур і Вікторії Журавель про те, як більшість рівненських ЗМІ продаються або готові продаватися, отримало спеціальну відзнаку на конкурсі «Честь професії-2020» як найкраще розслідування 2019-го року у локальному медіа.

Ганна Калаур також перемогла у конкурсі «Честь Професії 2018» у номінації «Надія журналістики». За телевізійне розслідування про сексуальні домагання професора Рівненського державного гуманітарного університету «І словом, і тілом».

Дмитро Бондар став переможцем конкурсу «Честь Професії 2017» у номінації «Надія журналістики» за телевізійне розслідування «Бурштинові діти».

Крім того, наші матеріали відзначали і в інших конкурсах, повний перелік яких можна знайти за посиланням.


Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуці чи твітері.

Підтримайте ЗСУ

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське ЗМІ – підтримайте «Четверту владу»

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте