Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (з липня 2019 року). Пройшов за списком партії «Слуга народу» під номером 79. Біографія Олександр Салійчук народився 25 лютого 1987 року у…
Кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» на позачергових парламентських виборах 2019 року. Ігор Хомич №179 у списку партії на сайті ЦВК. Директор  ТОВ «СВ Трансгаз». Біографія За…
Кандидат в народні депутати по округу №155 (місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони) від партії «Слуга народу» на позачергових парламентських виборах 21 липня…
Народна депутатка України 7-го скликання (2014-2019) від партії «Самопоміч». Секретар Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.…
Начальник Управління Служби безпеки України в Рівненській області (2015-2019), генерал-майор (звільнений з посади начальника указом Президента 10.06.2019). Біографія Народився 19 жовтня 1965 року у…
Прокурор Рівненської області, державний радник юстиції 3 класу, пенсіонер.  Біографія  Народився 29 квітня 1963 року в місті Стрий Львівської області.  У 1980-1981 рр. працював робітником складу…
Голова Рівненської обласної державної адміністрації (з квітня 2016 року), депутат Рівненської міської ради VII скликання (2015-2020 рр.). Секретар Рівненської міської ради (2015-2016 рр). Власник…
Голова Національної поліції України (з лютого 2017 р.). Начальник Головного управління Національної поліції у Рівненській області (квітень - листопад 2016 р.). Начальник Головного управління МВС у…
Радник голови Рівненської обласної державної адміністрації. Керівник Центру допомоги учасникам АТО при Рівненській ОДА. Біографія Народився 26 листопада 1968 року в селі Уїздці Здолбунівського…
Голова Господарського суду Рівненської області (з квітня 2014 р.). Суддя Господарського суду Рівненської області (04.2012 – 04.2014 рр.). Біографія: Народився у 1973 році в місті Луцьку. 07.1988…
Народний депутат України, фракція партії «Свобода» (2012-2014, 2014-2019), обраний по ВО №152 (Рівне) Біографія Інформація із сайту Рівненської облради та біографічної довідки, поданої у ЦВК як…
Голова Рівненської обласної державної адміністрації (з 04.03.2014 р.). Депутат Острозької міської ради (з 02.11.2010 р.). Голова фракції ВО «Свобода» в Острозькій міській раді, голова постійної…
Народний депутат України VII скликання (2012-2014 рр.), депутат Рівненської обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» в Рівненській облраді (2006-2012 рр.), голова правління ПАТ «Родина».…
Народний депутат України 7-го скликання (2012-2014 рр.), президент Національного університету водного господарства та  природокористування (2012-2014), заступник міністра регіонального розвитку та…
Депутат Рівненської обласної ради 6 скликання (2010-2015), голова правління ПАТ «Рівнегаз». Біографія Офіційна автобіографія із сайту Рівненської обласної ради. Народився 26 липня 1958 року у селі…