Як рівненська громадська активістка отримала без конкурсу посаду від Віктора Шакирзяна

Одним із місць роботи Ліани Диновської була фірма «Захід-Трансбуд», якою керував до 2020 року Віктор Шакирзян. Також, за свідченням трьох джерел, вони мали між собою романтичні стосунки
Джерело
Колаж Влада Мартинчука на основі фото з фейсбук-сторінок Ліани Диновської та Віктора Шакирзяна

1 липня 2024-го у ЗМІ з’явилась інформація про призначення нової директорки Рівненського міського центру соціальних служб, яким з 1999 року незмінно керувала Людмила Талт.

Новою керівницею стала Ліана Диновська, яку місцеві видання та у соцмережах називають громадською активісткою, волонтеркою, правозахисницею, медіаторкою та сімейною радницею. Проте є ще одна деталь у біографії посадовиці, яку оминають увагою медіа.

Ліана Диновська працювала у товаристві «Захід-Трансбуд», яким до 2020 року керував теперішній в.о. міського голови Віктор Шакирзян. А також, за свідченням трьох джерел, була з ним у стосунках. Саме Віктор Шакирзян підписав розпорядження про призначення Диновської на нову посаду. Це має ознаки конфлікту інтересів. Детальніше про Ліану Диновську та її призначення читайте в цьому розслідуванні.

Чим займається центр соціальних служб

За даними із сайту Рівненської міської ради, Рівненський міський центр соціальних служб підпорядкований Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

Центр проводить соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги. За цим лінком посадова інструкція директрки центру. Розташований центр на вулиці Шевченка, 45.

За штатним розписом на 2024 рік, у центрі працюють директор із зарплатою 11 тисяч 312 гривень на місяць, бухгалтер, п’ять фахівців відділу соціальної роботи та прибиральниця.

Відповідно до положення закладу, призначає та звільняє директора центру міський голова. Нині це виконуючий обов'язки міського голови Віктор Шакирзян.

Дивіться також: Зарплати керівництва Рівненського міського центру соціальних служб

Про «таємний» стаж роботи

Диновська Ліана Валентинівна народилась 9 квітня 1980 року. Навчалась у Рівному, у 21-й школі.

Як повідомили нам у Департаменті соціальної політики Рівненської міської ради, Диновська закінчила Рівненський державний гуманітарний університет у 2004 році. Там отримала вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Історія».

У 2015 році – кваліфікацію юриста у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».

Ми надіслали запит департаменту та попросили біографічні дані нової директорки центру соцслужб Диновської, зокрема інформацію про її досвід роботи.

У відповіді на запит нам відповіли, що Ліана Диновська має більше 11 років робочого стажу. Але де саме працювала Диновська ці 11 років, не вказали.

Заступниця директора департаменту соціальної політики Анна Базаренко, яка підписала відповідь, не надіслала спочатку копію автобіографії Ліани Диновської. Фото інстаграму Анни Базаренко

Далі  у відповіді департаменту йшлося, що з 2018 року Ліана – волонтерка громадської ініціативи «Сімейні радники», а з 9 березня 2021 року – голова громадської організації «Ангели життя».

Потенційний конфлікт інтересів: робота

Досвід роботи нас зацікавив з двох причин: по-перше, щоб бути директором центру, кандидат має мати вищу освіту та досвід роботи на керівних посадах не менше двох років.

По-друге, коли ми аналізували декларацію Ліани Диновської, яку вона подала перед призначенням, в аналітичній системі «YouControl» ми помітили, що Ліана Диновська у 2018 році працювала у фірмі «Захід-Трансбуд».

Виконувач обов’язків міського голови Віктор Шакирзян, який призначив Диновську, був директором цієї фірми до 2020 року. Нині компанією керує невістка Шакирзяна Богдана Шакирзян, а власниками записані сестра Шакирзяна Віта Ванчугова та Оксана Галайчук, дружина бізнес-партнера Шакирзяна Віталія Галайчука.

Дивіться також: Бізнес під прикриттям: як родина в.о. мера Рівного заробляє на бюджеті громади

Оскільки у ситуаціях, коли певні особисті обставини можуть впливати на об'єктивність та неупередженість ухвалення рішення чи вчинення певних дій, виникає конфлікт інтересів.

Ми запитали в адвоката з ГО «Платформа прав людини» Євгена Воробйова, чи немає тут ознак порушень антикорупційного законодавства.

Євген Воробйов звертає увагу на таке:

– Якщо для призначення на посаду директора проводили конкурс та затверджував на посаду виключно міський голова, то я вбачаю ознаки потенційного конфлікту інтересів. А якщо обирали директора Центру соціальних служб людини за допомогою відповідної комісії від органу місцевого самоврядування і рішення міського голови є суто формальним, то я не вбачаю наявності навіть потенційного конфлікту інтересів.

Ніякого конкурсу не було. Положення про центр не зобов'язує міського голову проводити конкурс. Але і не забороняє.

Національне агентство з питань запобігання корупції на наше звернення повідомило таке:

«Спільна робота Шакирзяна та Диновської у ТОВ «Захід-трансбуд» та/або робота Диновської у ТОВ «Укрбудрівне», безумовно, не свідчить про існування між ними позаслужбових стосунків, які сформували у Шакирзяна приватний інтерес, наявний станом на 28.06.2024.

Вказане не дає підстав стверджувати про наявність в Шакирзяна приватного інтересу (як обов’язкової складової конфлікту інтересів) під час реалізації ним службових повноважень під час призначення Диновської. У разі надання додаткових документів та інформації на підтвердження можливого порушення вимог закону, Національне агентство розгляне їх».

Потенційний конфлікт інтересів: стосунки

Тож давайте про позаслужбові стосунки і наступний потенційний конфлікт інтересів.

Про нього головному редактору «Четвертої влади» у березні 2022 року розповів спільний знайомий Ліани Диновської і на той час дружини Віктора Шакирзяна Олени Шакирзян.

Зокрема про те, що у Віктора Шакирзяна і Ліани Диновської тривав позашлюбний роман. Це також підтвердило й інше джерело зі знайомих Віктора Шакирзяна.

Потім в якийсь момент ці стосунки закінчилися і вже після цього Ліана Диновська опублікувала на короткий час, у березні 2022 року, після початку повномастабної війни, в своєму фейсбуці їхнє спільне фото, з якоюсь метою, наше джерело припустило, що «для чергового шантажу»

У травні 2023 року суд розірвав шлюб Олени та Віктора Шакирзянів.

Ми запитали в Олени Шакирзян чи правда, що такі стосунки пов'язували Ліану Диновську та Віктора Шакирзяна.

– Це ж особисті питання. Я не зобов'язана вам відповідати на особисті питання. Це перше. По-друге, ми вже з ним розлучені, в принципі мене вже не цікавить його життя і що в нього там. Я не можу виносити сміття з хати, розумієте? – сказала Олена Шакирзян.

– Ми це запитуємо тільки через те, що Віктор Шакирзян взяв Ліану Диновську на посаду без конкурсу. Якщо в них були стосунки, то це конфлікт інтересів.

– То що, якщо я вам скажу були чи не були, то ви мені повірите чи що?

– На той час ви з ним були одружені, тому от таке питання до вас.

– Я знаю, що таке «Четверта влада». Ви зараз почнете публікувати різні статті. Я не хочу виносити це сміття з хати. Це особиста його справа. Якщо ви вважаєте, що призначив поза конкурсом, то вам треба провести розлідування та й все. Ви ж маєте мати якісь джерела, щоб провести це розслідування, чи людину взяли поза конкурсом.

– Її взяли поза конкурсом, тобто конкурсу не проводили. Але тут питання не в цьому, а в тому, що тут може бути конфлікт інтересів, що він обрав саме її директоркою. Тому у мене і виникло до вас таке питання і я мала його вам задати.

– Це наше особисте життя, що було те було. Я не хочу робити йому пакості. Це є батько моєї дитини поганого на нього я нічого говорити не буду. Тим більше з Диновською теж пов'язаного. Якщо у вас є фотографії – значить були. Я не знаю. Я не буду вам цього казати. Це ж мають бути якісь докази. Правильно? Ви ж мене теж зрозумійте, це батько моєї дитини. Я ж не можу на нього погане говорити. Ну у вас же мають бути якісь докази, у нас місто маленьке, все давно вже люди знають.

Ліана Диновська уникла спілкування на будь-які теми взагалі.

Що це за спільне фото було у фейсбуці Ліани Диновської з Віктором Шакирзяном ми також запитали у в.о. мера Рівного. І чи не вбачає він в призначенні пані Диновської конфлікту інтересів.

– Маю до вас одне питання щодо призначення Ліани Диновської і я питатиму це, бо в нас є припущення про конфлікт інтересів, – журналістка.

– Давайте ви напишете питання, будь ласка.

– В мене лише одне питання, буде швидше, якщо я його зараз задам.

– Так буде правильно. Добре? Напишіть, будь ласка, відправте на електронну пошту і отримаєте відповідь. Домовились? Гарного дня. До побачення.

Ми надіслали питання на електронну пошту Віктора Шакирзяна і в його телеграм. Віктор Шакирзян прочитав це повідомлення. За добу він не відповів. Якщо відповість пізніше, ми опублікуємо цю відповідь.

А до цього ми питали у Віктора Шакирзяна чому виникла потреба змінити директорку центру, хто порадив йому кандидатуру Ліани Диновської, який її досвід керування брав до уваги під час призначення на посаду та чи не вбачає він конфлікту інтересів в тому, що попередньо Ліана Диновська була юристкою у його фірмі «Захід-Трансбуд».

І він теж не відповів. Замість нього відповідь прислав Департамент соціальної політики Рівнеради.

Про стаж Диновської відповіли так: «стаж роботи Ліани Диновської становить 11 років, в тому числі з 2018 року вона волонтерка громадської ініціативи «Сімейні радники», яку підтримує Міністерство юстиції, та з 9 березня 2021 року голова ГО "Ангели життя"».

Про конфлікт інтересів у відповіді вказали, що Департамент соціальної політики є органом управління та розпорядником коштів центру соціальних служб. Тому, враховуючи підпорядкування керівниці Рівненського міського центру соціальних служб Департаменті соціальної політики, конфлікту інтересів вони не вбачають.

Також нам вдалося поспілкуватися «на ходу» з Віктором Шакирзяном на недавно організованому депутатському дні, але всі питання ми не встигли поставити, бо він сказав, що поспішає.

Віктор Шакирзян розповів, що обирав по професійності людини, а не по якихось інших якостях. Також додав: «Я думаю, що незабаром ми побачимо якийсь прорив в цій галузі і ви тоді зрозумієте, що не беруться люди, аби брати. Там дуже багато роботи і комусь треба її робити».

Запитуємо у юриста громадської організації «Центр протидії корупції» Олексія Бойка чи законодавство передбачає такий конфлікт інтересів як позашлюбні стосунки.

– Це може бути конфліктом інтересів. І тут не важливо, насправді, чи був конкурс. Через їхні відносини він не може затверджувати результати такого конкурсу. Він має повідомити про конфлікт інтересів. Але проблема місцевої влади – вона нікому не підпорядковується. Нема старшого мера, який вирішить цей конфлікт. Тому тут мало би бути звернення в НАЗК, щоб вони це врегулювали в передбачений законом спосіб. Але хто ж в нашій країні так робить? – коментує Олексій Бойко.

– А якщо вона підпорядковується керівниці Департаменту, а не меру напряму?

–  Ну тут, як в армії: є прямий і безпосередній начальник. Якщо мер призначає, то він все одно здійснює загальне керівництво. Те, що є безпосередній керівник департаменту вже ні на що не впливає в такій ситуації із призначенням чи підпорядкуванням, яку ви описали. І тому це теж конфлікт інтересів. Треба тільки звʼязок довести. При чому не важливо, чи він зараз триває, бо це теж може бути частиною «угоди» між ними: вони розходяться, але він забезпечує її роботою.

Нагадаємо, міського голову Олександра Третяка відсторонили з посади за рішенням суду саме за те, що в Рівненській міській раді працювала та отримувала премії за підписом Олександра Третяка Марія Корнійчук. Остання робила внески до виборчого фонду Третяка. Третяк за це перебуває в реєстрі корупціонерів.

Тиск на попередню керівницю центру

Попередня керівниця Рівненського міського центру соціальних служб Людмила Талт сказала нам, що звільнилася, бо не витримала шаленого пресингу на себе. «Два з половиною роки я трималася», каже Людмила Талт.

На той час директорка КП «Рівненський міський центр соціальних служб» Людмила Талт вручила в січні 2024 року Ліані Диновській подяку за «благодійну допомогу дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах». Фото з інстаграму Ліани Диновської

Ми домовилися з Людмилою Талт зустрітися і поспілкуватися детальніше хто тиснув, у який спосіб і що відбулося. Але в день запланованої зустрічі Людмила Талт перепросила, що не зможе зустрітися. З її слів стало зрозуміло, що їй обіцяли іншу посаду і наразі її не дали, «але це вже нічого не змінить», – сказала пані Людмила.

Хто така Ліана Диновська

Коли департамент спочатку нам не надав інформацію про місця роботи та посади Ліани Диновської, ми повторно звернулися із запитом. Через три дні отримали копію її біографії.

Якщо вірити біографії, то трудовий шлях Ліани Диновської розпочався ще у 2006 році.

Три роки вона працювала «завскладом» у ВАТ «Рівнекульттовари». У цей період вона народила молодших сина та доньку (загалом у неї четверо дітей). Це товариство переважно займалось здачею майна в оренду, а також оптовою торгівлею цукерок, шоколаду, кави, чаю тощо. Припинило свою діяльність у 2017 році.

З 2010 року Диновська стала менеджеркою зі збуту у ТОВ «Торговий дім культтовари». Працювала там до жовтня 2011 року.

Далі трудова діяльність Диновської переривається аж до 2015 року. Нагадаємо, що десь в цей період вона здобувала освіту юриста в університеті «Україна» і одразу після закінчення влаштувалася юрисконсультом в ППФ «Сокіл-Бест».

Ця фірма займається нині торгівлею сільськогосподарськими товарами, живими тваринами, текстилем та напівфабрикатами. Належить рівнянці Світлані Літкіман.

З серпня 2017 року по березень 2018 року Диновська працювала, як написано в біографії, на товарній біржі. Ймовірно, це «Українсько-китайська бурштинова біржа».

Інформацію про це місце роботи ми знайшли в реєстрі судових рішень, коли Диновська оскаржувала рішення Управління праці та соцзахисту виконкому Рівнеради про припинення їй виплати допомоги, як представниці малозабезпеченої сім’ї.

Підставою припинення таких виплат, з рішення суду, була неправдива інформація про отримані доходи Диновської від цієї бурштинової біржі.

З цього ж рішення ми дізналися про роботу Ліани Диновської у 2018-2019 роках в ТОВ «Захід-Трансбуд» Віктора Шакирзяна.

А з біографії, яку ми отримали на запит в Рівненській міській раді, також відомо, що з 22 січня 2020 року по 5 січня 2022 року Диновська була юристкою в іншій фірмі із орбіти сім’ї Шакирзяна – у ТОВ «Укрбудрівне». Керує будівельною компанією односелець Шакирзяна Олександр Нікітчук, а наполовину фірма належить сестрі в.о.міського голови Віті Ванчуговій.

Перед призначенням на посаду директорки, з червня 2022 року по липень 2023-го, Ліана Диновська була на посаді юристки у ТОВ «Чортківське АТП 16142». Ця фірма розташована у Чорткові Тернопільської області. У фірмі на запит нам відповіли, що дуже задоволені роботою Ліани Диновської і навіть заохотили її подякою. Відповісти про формат роботи на фірму відмовились.

Про те, як більше року Диновська працювала в Чорткові, відмовилась пояснити і сама посадовиця.

Більше про нагороди Ліани Диновської, які вона здобула за свою волонтерську діяльність, можна подивитись за посиланням.

У січні 2022 року колишній міський голова Рівного Олександр Третяк нагородив Ліану Диновську відзнакою за благодійну допомогу у роботі з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та з нагоди новорічно-різдвяних свят. Фото з фейсбук-сторінки Ліани Диновської

У наданій біографії єдиний досвід Диновської на керівній посаді – це керування громадською організацією «Ангели життя», в якій вона є співзасновницею.

Про політику й антикорупцію

ГО «Рух Чесно» у себе на сайті вказує, що Ліана Диновська двічі невдало балотувалась до Рівненської міської ради: у 2010 році від політичної партії «Праведність», у 2015 році – від «Громадського контролю». Керівник обласного осередку партії «Праведність» – Андрій Друзенко.

Вперше ім’я Ліани Диновської як правозахисниці – але тоді ще без диплома юристки – ми помітили у новинах за 2013 рік. Тоді, за її словами, суддя Рівненського міського суду Олександр Тимощук взяв у неї, довірительки рівнянки, правовстановлювальні документи на квартиру і не повернув.

Цю історію оприлюднила журналістка сайту «ВСЕ» Вікторія Мамотюк. За це суддя Тимощук подав позов на Диновську, Мамотюк, сайт «ВСЕ» та на тижневик «Льонокомбінат» – про захист честі і гідності, відшкодування моральної шкоди та спростування інформації.

На одному із судових засідань свідком від Диновської виступав згаданий нами Андрій Друзенко.

Справу і донедавна розглядали суди. Так, 13 червня 2024 року Рівненський апеляційний суд частково задовольнив позов Олександра Тимощука та визнав недостовірною і такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Тимощука, інформацію, яка опублікована в засобах масової інформації, зокрема, на сайті «ВСЕ». Статті, які стосуються цієї історії, на сайті «ВСЕ» зараз недоступні.

На той час редактор сайту «ВСЕ» Олексій Кривошеєв, журналістка Вікторія Мамотюк та Ліана Диновська перед Рівненським районним судом під час одного із засідань у справі за позовом судді Олександра Тимощука. Фото із фейсбук-сторінки Олексія Кривошеєва

За даними аналітичної системи «YouControl», з 2015 року Ліана Диновська – співзасновниця обслуговуючого кооперативу «Соціальна ініціатива», разом зі Станіславом Ліпським та Ольгою Яковлєвою.

У 2015 році «Сфера ТВ» називала Ліану активісткою «Громадського руху «Народний Контроль». Вказана організація – політична партія екснардепа Дмитра Добродомова.

У 2016 році ім’я Диновської з’явилось у складі центральної атестаційної комісії при Національній поліції України, яка займалась оцінкою ділових, професійних, особистих якостей керівників поліції, їхніх освітнього та кваліфікаційного рівнів.

Ліана Диновська туди увійшла від громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» – як начальниця юридичного відділу організації.

Про цю роботу в громадській організації в офіційній біографії Диновської нічого немає.

Саму громадську організацію зареєстрував у Києві ще у 2009 році Федір Ковалишенко. За даними сайту «Золоті сторінки», вказана громадська організація була на Парковій, 4/2.

І досі як номер телефону організації вказаний номер, що належить Ліані Диновській. Інший номер організації, вказаний на сайті «Золоті сторінки», за даними програми з визначення номеру, пов’язаний з Олексієм Качковським, який балотувався від партії «Праведність» у 2010 році, як і Диновська, але до Рівненської обласної ради.

Олексій Качковський, за даними аналітичної системи «YouControl», вказаний співзасновником трьох організацій: «Релігійна громада Християнська церква України та Європи Скинія Любови та Істини міста Рівне», створеної чотири місяці тому, «Українсько-китайська бурштинова біржа» та товариство «Блюберрі».

Нагадаємо, Диновська у 2018 році працювала в «Українсько-китайській бурштиновій біржі».

На Парковій, 4 у Рівному також зареєстрований відокремлений підрозділ громадської організації «Всеукраїнський громадський підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією у м.Рівне». Керівник цієї організації – Андрій Друзенко.

Підприємець Андрій Друзенко, керівник партії, від якої балотувалась Ліана Диновська в 2010 році, свідок на стороні Диновської у справі за позовом судді Тимощука

У 2016 році Ліана Диновська відзначилась не лише членством у комісії з відбору поліцейських, а і скандалом. Автомобіль, яким керувала Диновська, патрульні зупинили на трасі «Київ-Чоп», на розвороті зі Здолбунова до Рівного. Запідозрили водійку у стані алкогольного сп’яніння. Одним із пасажирів автомобіля був колишній начальник штабу УМВС в Рівненській області Борис Мельничук. Останнього атестаційна комісія рекомендувала до звільнення.

Детальніше про цю історію читайте і дивіться в матеріалі: «Ах*еть, бл**ь, в мороз стоит, с*ка, час, бл**ь» – пригоди рівненських патрульних та громадської діячки. Відео з боді-камер (ВІДЕО)

Того ж року Диновська підтримувала створення Антикорупційної платформи Рівненщини, куди увійшли радник голови Рівненської ОДА та керівник інформаційної служби футбольного клубу «Верес» Володимир Гребьонкін, керівник «Народного контролю» Рівненщини Дмитро Сільман, депутат Рівненської облради від ВО «Свобода» Володимир Муляр, викладач та журналіст Сергій Штурхецький.

У 2017 році Диновська взялася опікуватись справою щодо засудження хірурга обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського, якого обвинуватили у смерті 5-річної дитини.

У 2018 році стала членкинею наглядової ради Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука.

У 2019 році Диновська взялася за тему домашнього насильства та стала медіаторкою і сімейною радницею у проєкті Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості та Міністерства соціальної політики.

Як сімейна радниця Диновська допомагала жінці повернути 3-річного хлопчика, якого забрав батько-священник.

Диновська, разом з адвокаткою Іриною Пашкевич, у 2021 році заснували громадську організацію «Ангели життя». Від імені цієї організації жінки декларують безоплатне надання допомоги сім’ям, які зазнають домашнього насильства.

Ця організація поширювала в Рівному чимало білбордів з фото Пашкевич і Диновської, на зразок того, що нижче.

Засновниці ГО «Ангели Життя» Ірина Пашкевич та Ліана Диновська. Саме в цій громадській організації Ліана Диновська має керівний досвід, необхідний для призначення на посаду директорки Центру

Анатілична система «YouControl» НЕ показує даних про те, що Ліана Диновська була коли-небудь фізичною особою-підприємцем чи самозайнятою особою.

Попри свої декларативні активність та волонтерство, роботу юристкою на фірмах, Диновська знаходила час та ресурси багато подорожувати: кілька разів на рік в Єгипет, також Грецію, Туреччину, Іспанію, Венецію, Шрі-Ланку, Занзібар.

На Шрі-Ланці жінка була у грудні 2019 року, якраз коли вона подала до суду щодо припинення їй виплат соціальної допомоги як малозабезпеченій.

У 2024 році Ліана Диновська, за її фото в інстаграмі, відсвяткувала свій 44 день народження у Єгипті, а у лютому була у Венеції.

Минулого року ми помітили фото з Іспанії, Австрії та Єгипту. У рік початку повномасштабного вторгнення Ліана Диновська була у Єгипті та показувала фото з Туреччини.

Подорожі Ліани Диновської. Фото з особистих соцмереж Ліани

Майно та останнє місце роботи

За даними поданої 30 червня 2024 року декларації кандидатки на посаду, Ліана Диновська має будинок на 108 квадратів та земельну ділянку, площею 12 соток, у селі Новостав Рівненського району. Диновська вказує, що живе у Новоставі (28 кілометрів від Рівного. – Ред).

Вартість землі, як вказала декларантка, – 11 тисяч 113 гривень, тобто менше ста гривень за сотку. Будинок же коштував Диновській, за даними її декларації, 767 тисяч 300 гривень. Вказану нерухомість Ліана придбала після повномасштабного вторгнення – 7 жовтня 2022 року.

Володіє чиновниця автівкою «Mercedes-Benz B200» 2009 року. Теж придбала її у 2022 році. Як вказано в декларації – за 20 тисяч гривень. Таке авто на сайті продажу автівок коштує від 6 до 10 тисяч доларів США.

У 2023-му Ліана Диновська була оформлена, як ми вже писали, у ВАТ «Чортківське автотранспортне підприємство 16142». Це товариство переважно займається пасажирським наземним транспортом міського та приміського сполучення.

На цьому підприємстві у 2023 році Диновська отримала 63 тисячі 176 гривень.

У декларації Ліана Диновська вказує, що має 5 тисяч доларів та 250 тисяч гривень заощаджень готівкою.

Ми намагалися поспілкуватись з Ліаною Диновською спочатку телефоном. Вона відповіла, щоб усі запитання надіслали їй на пошту і вона обов’язково дасть відповідь.

Ми запитали у посадовиці запитом на пошту та у месенджері, зокрема, про її керівний досвід роботи, про її громадську організацію, волонтерство, а також – чим вона займалась на попередніх своїх офіційних місцях роботи.

Ми намагалися з’ясувати, як пані Ліана змогла придбати собі будинок за майже 800 тисяч гривень, отримуючи невисоку заробітну плату. А також чи чиновниця щодня їздить на роботу із села Новостав. Як вдалось придбати транспортний засіб за 20 тисяч гривень, якщо його ринкова ціна мінімум 6 тисяч доларів. Та як вона могла щороку по кілька разів на рік їздити відпочивати за кордон.

На жодне наше запитання Ліана Диновська за понад два тижні очікувань так і не відповіла.

Дивіться також: Рівне разом з Курисом, криміналом і «мутними» зв'язками: що нам не розказали про Шакирзяна


Якщо вам сподобався матеріал, перерахуйте, будь ласка, 27 гривень на волонтерську монобанку чи на картку благодійного фонду, прив'язану до рахунку в «Приватбанку»: 5169 3305 3931 4184

«Четверта влада» та БФ «Скарбниця Надії» збирають гроші для ініціативи «Рівненський дрон», яка складає FPV-дрони для бійців на передовій. Долучайтеся, будь ласка.

Рахунок: КБ «Приватбанк»
IBAN UA663052990000026006000707203
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693

Якщо підтримали ЗСУ і маєте змогу підтримати незалежне рівненське медіа – підтримайте «Четверту владу» теж сімома гривнями.

Підписуйтесь на канали «Четвертої влади» у телеграміютубі, сторінки в інстаграмі або у фейсбуцітвітерітіктоці. Вдячні за ваші коментарі та поширення матеріалів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте