Господарі зовнішньої реклами у Рівному: всі законні білборди та інші рекламні площі міста

Більшість рекламних площ у Рівному – незаконні
Джерело
«Четверта влада», фото ілюстративне

У Рівному – 918 законних площ для розміщення реклами на вулицях. І в десятки разів більше незаконної зовнішньої реклами. Вона захаращує вулиці і фасади міста, псує вигляд будівель і зменшує візуальну привабливість Рівного.

«Четверта влада», разом з громадськими активістами та посадовцями Управління містобудування і архітектури, опрацювала кілька тисяч документів, щоб відділити законну зовнішню рекламу від незаконної. І показати цю інформацію у вигляді карти.

Тепер кожен може перевірити законність рекламних площ на вулицях Рівного, побачити хто власники білбордів, сітілайтів та інших рекламних конструкцій, а також допомогти ідентифікувати незаконних поширювачів візуального спаму.

Для цього ми пів року долали бюрократію в Управлінні житлово-комунального господарства Рівного, яке тримало «під замком» дозвільні документи на зовнішню рекламу. Дійшло навіть до кримінального провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності.

Детальніше про сам процес витягування з чиновників інформації читайте в матеріалі: Як отримати інформацію про рекламу в Управлінні ЖКГ: пів року і кримінал.

Для чого всі ці старання

– Місто має бути естетичним та унікальним. Щоб архітектура (яка вона не є), не була прихована за цими банерами, розтяжками та аракалами, – каже один із ініціаторів задуму впорядкувати візуальний вигляд Рівного, рівненський маркетолог Павло Алексєвич.

Павло Алексєвич під час проходження навчальної програми Міністерства торгівлі США у 2018-му році

Першим кроком на шляху впорядкування візуального вигляду міста стало затвердження порядку розміщення вивісок.

«Ми створили цей стандарт для того, щоб впорядкувати розміщення інформаційних конструкцій (вивісок) у місті, мати чітку процедуру їх встановлення, ряд принципів і правил, зрозумілих і доступних кожному. 

Наша ціль – мати привабливе місто, комфортне для жителів і гостей», – про це написано у стандартах вивісок, запропонованих на затвердження міською владою.

Члени Рівненського міськвиконкому в листопаді 2018-го року підтримали «Порядок розміщення вивісок у Рівному». Ініціативна група, на громадських засадах, 11 місяців розробляла це положення. І саме Павло Алексєвич був двигуном, який його просував.

– Маючи це Положення, ми відділили, що таке вивіски, а що таке – реклама. У Рівному зараз мораторій на розміщення нових рекламних площ. І перший крок – інвентаризація тієї зовнішньої реклами, що є.

Детальніше про те як приймалися правила про вивіски і як це сприяє змінам зовнішності Рівного у матеріалі: Як правила про вивіски змінюють вигляд Рівного.

Також дивіться матеріал: Як вивіски по-європейськи можуть змінити обличчя Рівного.

Ми попросили Павла Алексєвича ще раз коротко пояснити чому історія з впорядкуванням реклами і вивісок важлива для рівнян. Отримали такі відповіді:

 • Для створення унікального вигляду міста (туризм, приналежність містян до своєї терторії).
 •  
 • Для збільшення комфорту у місті (не тисне зайва інформація, приємніше гуляти, вулиці стають місцем відпочинку, а не просто територія із доходу «з точки А в точку Б»). А комфорт – це одне із найнагальніших завдань. Це та ж площина що і зручний тротуар, лавки, озеленення, освітлення.
 •  
 • Я вірю, що це піде навіть на користь бізнесу. Зараз візуальна зовнішня реклама – це наче швидко і не дорого. Але якщо перерахувати на одиницю потенційного клієнта, то є багато ефективніших альтернатив інвестування маркетингового бюджету.
 •  
 • Є рекламні площини які заважають водіям і зменшують кут огляду або розміщені на мережах (унеможливлюють доступ до ремонту або модернізації), такі площини точно треба прибирати максимально швидко.

Інвентаризація зовнішньої реклами Рівного

6-го серпня Павло Алексєвич публікує пост у Фейсбук:

«Хронологія перемоги.

Дія перша: починаючи з січня Володимир Торбіч та його команда [«Четверта влада»] змогли відсканувати всі існуючі дозволи на розміщення реклами, які знаходились в Управлінні ЖКГ (об’єктивно працівники УЖКГ не мали часу та ресурсів для сканування).

Дія друга: [заступник міського голови Рівного] Віталій Герман домовився щоб працівники УЖКГ посприяли скануванню та не пройшло і 7 місяців, як всі дозволи зібрали. А Роман Тишкун, Віталія Капітула та інші учасники команди Управління містобудування та архітектури почали в червні ці дозволи викладати на Геопортал [Рівного].

Дія третя: тепер на Геопорталі відскановані, погруповані, прокольоровані конкретні точки і показані всі рекламні площини у місті. Можна з телефону перевірити законність встановлення будь-якої рекламної площини.

Дія четверта: в результаті ми маємо зроблену інвентаризацію всіх виданих дозволів...».

918 законних площин із зовнішньою рекламою у Рівному.

З них:

 • 1 брендмауер (хоча насправді їх більше, але деякі чомусь увійшли до «інших конструкцій»),
 • 2 мультивізори (їх теж у місті, насправді, більше),
 • 32 лайтбокси,
 • 41 призмотрон,
 • 45 дорожних розтяжок,
 • 146 сітілайтів,
 • 458 білбордів,
 • 3 рекламні вивіски,
 • 190 інших конструкцій.

Інформацію, яку зібрала «Четверта влада», посадовці Управління містобудування і архітектури розмістили у вигляді інтерактивної мапи на Геопорталі Рівного.

Скрін-шот із Геопорталу відкритих даних Управління містобудування і архітектури Рівного. Карта з інформацією про рекламу geo.rv.ua/ua/reestr-reklami

Також інформацію про рекламні площини можна подивитися у вигляді списку, в якому відображені адреси рекламних площ, власники цих площ і, також як і на карті, можна переглянути та скачати дозволи на рекламу з додатками (хоч є і дозволи з відсутніми додатками).

В кінці цієї публікації, ми також розміщуємо перелік усіх власників законної зовнішньої реклами у Рівному. Серед власників є й депутати Рівнеради, фірма екс-голови облдержадміністрації.

Законна і незаконна реклама

Коли ми почали перевіряти як насправді виглядають рекламні конструкції, то виявили, що багато з них названі по іншому ніж вони називаються, розміщені не зовсім в тому місці, де передбачає дозвіл, займають іншу площу ніж в дозволі, а також більшість рекламних площ на багатьох вулицях – без дозволів.

А тепер покажемо як виглядають рекламні конструкції із не для всіх зрозумілими назвами.

Брендмауер (брандмауер) – рекламна конструкція, розташована на стіні будівлі. Може мати будь-які розміри: від великих, до дуже великих (залежно від площі поверхні, на якій вона встановлена).

Призматро́н – рекламний носій, візуальна поверхня якого, завдяки тому, що складається з тригранних призм, що обертаються, може змінюватись. Через заданий проміжок часу призми обертаються навколо своєї осі, демонструючи по черзі кожну з трьох граней.

На фасаді Центрального універмагу – брендмауер 10,5 на 17,5 метрів (який в дозволі помічений як «рекламна конструкція на фасаді», тому в базі віднесена до «інших рекламних конструкцій»). Поруч з брендмауером на фасаді універмагу три призмотрони – теж з дозволами. А ось на паркані (в нижньому правому кутку фото) незаконні рекламні конструкції
Брендмауер без дозволу на будівлі готельно-офісного комплексу, в якій знаходиться ресторан «Манхетен» в центрі Рівного. Цю будівлю пов'язують з братами-генералами Грицаками
На цій будівлі також встановлений незаконний мультивізор та інша зовнішня реклама без дозволів. Фото Google 2015-го року.

Законний двоекранний мультивізор у Рівному встановлений з виглядом на майдан Незалежності.

Поруч із законним мультивізором законний брендмауер
Незаконна розтяжка на вулиці Соборній поблизу військової частини

Це виїзд із Соборної на Луцьке кільце. Тут мала бути законна розтяжка над дорогою. Але її немає.

Натомість бачимо рекламні конструкції, на які немає дозволів (обведені червоним)
Ось так ситуація виглядає в документах. З виїзду із Соборної на Луцьке кільце 5 білбордів і дорожня розтяжка – насправді білбордів там більше, а загалом зовнішньої реклами ще більше
А ця рекламна площина має дозвіл як вивіска. Після нового положення про вивіски, цей рекламний щит не може вважатися вивіскою
Цей білборд – єдина рекламна площина на вулиці Симона Петлюри у Рівному, що має дозвіл на розміщення. А незаконної реклами на цій центральній вулиці – десятки
Цей білборд, навпроти Народного дому, під час виборів використовують політики. Але він не має дозволу, як і рекламна розтяжка на паркані під ним
Ось це рекламні конструкції на стовпах, які мають дозволи і значаться як лайтбокси. Лайтбокс – це рекламна конструкція, що кріпиться до стовпів, стаціонарних конструкцій: кіосків, торців будівель. Але його особливість – внутрішнє підсвічування, якого тут немає

 Ось так виглядають лайтбокси на вулиці Соборній поблизу центрального базару:

Але ці лайтбокси не мають дозволів. Так само як і реклама на цьому будинку

А так виглядають сітілайти – Сіті-лайт (від англ. citylight – міське освітлення) – найбільш поширена конструкція «малого» формату (1,8 х 1,2 м). Уночі підсвічується зсередини. Ефективно діє і на пішоходів, і на автомобілістів.

Ці дві конструкції мають статус сітілайтів із дозволами на вулиці 16-го липня
Два сітілайта на зупинці громадського транспорту поблизу майдану Незалежності. Мають дозволи. Але зупинки в цьому місці немає. Вона на метрів 10-15 ліворуч

А ось так, для прикладу, виглядає реклама, що віднесена до «інших конструкцій»:

Рекламний стовп «Злати плази». Фото з geo.rv.ua

«Ця перемога ще не остаточна, але це черговий кейс успішної співпраці влади та громадських діячів», – пише на Фейсбук-сторінці Павло Алексєвич і пропонує продовжити.

«Два наступних стратегічних проекти, які повинні йти паралельно – розроблення нового порядку розміщення реклами та зробити фотофіксацію всіх реклам в місті. Це щоб демонтувати площини, які розміщені без дозволів (ось в цей час буде тричі «ура»)».

– Це командна робота, – каже Павло. – І цей етап буде набагато складнішим. Треба обдумати, щоб зробити це якомога оперативніше. Бо якщо на папері є 918 площин, то реально їх, встановлених самовільно – тисячі.

– В нас вже є юридичний план. Потім створимо реальний. Третій крок – демонтаж незаконних рекламних площ.

– Вивіски, реклама, архітектура, стандарти брендування міста, благоустрій – всі ці речі мають працювати разом і доповнювати одне одного, а не захаращувати місто.

Павло Алексєвич розробив інструкцію для волонтерів, які можуть допомогти наповнити Геопортал відкритих даних реальними фото зовнішньої реклами із дозволами, щоб відділити її від незаконної реклами.

«Тепер дуже треба допомога волонтерів щоб ми наповнили базу актуальними фотографіями. Якщо ви буваєте в різних районах міста, не проти приділити декілька хвилин часу щодня, тоді читайте інструкцію волонтера. Заздалегідь всім вдячний за допомогу!», – звертається до всіх небайдужих рівнян Павло.

«Четверта влада» теж візьме участь у цьому. Ми вже відфотографували кілька вулиць Рівного і наразі упорядковуємо фото та підраховуємо законну і незаконну рекламу.

В публікації використані фото «Четвертої влади» (Володимира Торбіча і Дмитра Сердюка)


Виготовлення цього матеріалу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю «Четвертої влади» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews

P.S.

Власники площин із законною зовнішньою рекламою у Рівному

Реєстраційний номер дозволу Інформація про замовника, бенефіціар Статус дозволу Тип реклами
1 375/4 ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак") Діючий Білборд
2 373/4 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
3 353/2 ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир Миколайович Діючий Сітілайт
4 352/5 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
5 352/4 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
6 353/3 ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир Миколайович Діючий Сітілайт
7 352/3 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
8 352/2 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
9 139/72 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
10 352/1 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
11 139/71 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
12 351/2 ТзОВ "СП-ТЕХНОАВТО" (34388151), Храбан Анатолій Іванович, Овдіюк Лариса Василівна Діючий Сітілайт
13 353/4 ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир Миколайович Діючий Сітілайт
14 353/5 ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир Миколайович Діючий Сітілайт
15 139/69 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
16 351/1 ТзОВ "СП-ТЕХНОАВТО" (34388151), Храбан Анатолій Іванович, Овдіюк Лариса Василівна Діючий Сітілайт
17 352/6 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
18 352/7 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
19 352/8 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
20 352/9 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
21 352/10 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
22 352/11 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
23 350/1 ТзОВ "Сталь-М" (34021180), Олексій Муляренко, екс-голова Рівненської ОДА, депутат Рівнеради Діючий Інше
24 352/12 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
25 352/13 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
26 349/1 ФОП Бухтіяров Дмитро Сергійович (2613919212) Діючий Білборд
27 352/14 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
28 352/15 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
29 139/68 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
30 352/16 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
31 352/17 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
32 352/18 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
33 352/19 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
34 352/20 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
35 352/21 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
36 352/22 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
37 352/23 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
38 352/24 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
39 352/25 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
40 139/67 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
41 352/26 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
42 139/37 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
43 139/66 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
44 139/36 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Інше
45 352/27 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
46 139/35 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Інше
47 139/65 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
48 352/28 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
49 352/29 ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон") Діючий Інше
50 139/34 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
51 139/33 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
52 139/32 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
53 353/1 ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир Миколайович Діючий Інше
54 139/64 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
55 139/63 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
56 354/1 ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця) Діючий Білборд
57 139/31 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
58 139/30 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
59 354/2 ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця) Діючий Білборд
60 139/29 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
61 139/28 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
62 354/3 ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця) Діючий Білборд
63 139/27 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
64 139/62 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
65 139/26 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
66 139/61 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
67 139/60 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
68 139/58,1 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
69 358/1 Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун Володимир Діючий Білборд
70 358/2 Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун Володимир Діючий Білборд
71 139/58 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
72 358/3 Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун Володимир Діючий Білборд
73 358/4 Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун Володимир Діючий Білборд
74 139/57 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
75 358/5 Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун Володимир Діючий Білборд
76 139/56 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
77 139/55 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
78 360/1 ФОП Крюкова Надія Валентинівна (2154808443) Діючий Інше
79 139/25 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
80 139/24 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
81 361/1 ТзОВ "Телесвіт" (33103969), Кіпрська компанія "Оісів лімітед" Діючий Лайтбокс
82 139/23 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
83 139/22 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
84 139/21 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
85 362/1 3-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317) Діючий Білборд
86 362/2 3-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317) Діючий Білборд
87 139/54 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
88 362/3 3-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317) Діючий Білборд
89 363/1 ФОП Сидорчук Іванна Михайлівна (2735310604) Діючий Інше
90 139/53 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
91 139/52 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
92 139/50 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
93 139/51 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
94 364/1 ФОП Ярощук Ірина Олексіївна (3283313440) Діючий Дорожня розтяжка
95 139/49 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
96 139/48 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
97 139/20 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
98 139/47 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Інше
99 139/19 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
100 139/46 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
101 365/1 ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337) Діючий Інше
102 365/2 ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337) Діючий Інше
103 139/45 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
104 365/3 ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337) Діючий Інше
105 139/18 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
106 139/17 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
107 139/44 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
108 139/16 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
109 366/1 ТзОВ "Подорожник Рівне" (40813569), Федечко Олександр Ярославович Діючий Інше
110 139/43 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
111 367/1 ФОП Онопрійчук Олександр Васильович (3188417430) Діючий Білборд
112 139/42 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
113 368/1 ФОП Касянчук Альона Юріївна (3114215162) Діючий Інше
114 369/1 ДП "Натек" (21601672), Дзьобак Володимир Васильович, Дзьобак Ольга Володимирівна Діючий Лайтбокс
115 139/15 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
116 139/14 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
117 139/41 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
118 139/13 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
119 139/12 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
120 139/11 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Лайтбокс
121 139/40 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
122 139/39 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
123 139/10 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
124 139/38 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
125 139/9 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
126 139/8 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
127 139/7 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
128 139/6 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Білборд
129 139/5 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
130 139/4 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
131 370/1 ФОП Челишкіна Анна Валеріївна (2966110603) Діючий Лайтбокс
132 371/1 ФОП Оверчук Оксана Леонідівна (3180020846) Діючий Інше
133 372/1 Діденко Олександра Володимирівна (3495668184) Діючий Інше
134 373/1 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
135 373/2 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
136 139/3 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
137 139/2 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
138 373/3 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
139 139/1 ФОП Кректун С.В. (3131820310) Діючий Призматрон
140 373/5 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
141 373/6 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
142 373/7 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
143 373/8 ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944) Діючий Білборд
144 374/1 ФОП Рудь Олександр Володимирович (2234104332) Діючий Інше
145 375/1 ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак") Діючий Білборд
146 375/2 ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак") Діючий Білборд
147 375/3 ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак") Діючий Білборд
148 375/5 ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак") Діючий Білборд
149 277/21 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна (Рівне) Діючий Сітілайт
150 277/20 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна (Рівне) Діючий Сітілайт
151 277/18 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
152 277/14 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
153 277/13 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
154 277/12 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
155 277/11 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
156 242/3 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
157 242/4 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
158 242/5 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
159 242/6 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
160 242/7 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
161 318/18 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
162 242/8 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
163 318/17 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
164 242/9 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
165 242/10 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
166 242/11 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
167 318/16 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
168 242/13 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
169 318/15 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Призматрон
170 242/14 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
171 318/14 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
172 242/15 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
173 318/13 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
174 242/16 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
175 318/12 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Призматрон
176 242/17 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
177 318/11 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
178 242/18 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
179 242/19 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
180 318/10 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
181 242/21 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
182 318/9 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
183 242/22 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
184 242/24 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Інше
185 242/25 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
186 242/27 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
187 318/8 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
188 242/28 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
189 242/29 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
190 242/32 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
191 348/1 ТзОВ "Брок-Інвест" (36873557), Хомляк Василь Мар'янович Діючий Мультивізор (Digital signage)
192 242/33 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
193 318/7 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
194 346/1 ФОП Гуменюк Наталія Володимирівна (3004300400) Діючий Дорожня розтяжка
195 242/34 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
196 242/35 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
197 242/36 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
198 345/3 Гах Дмитро Васильович (3173817613) Діючий Дорожня розтяжка
199 242/37 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
200 345/2 Гах Дмитро Васильович (3173817613) Діючий Дорожня розтяжка
201 242/38 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
202 345/1 Гах Дмитро Васильович (3173817613) Діючий Дорожня розтяжка
203 343/2 Приватне підприємство "Фірма "Міс" (ТАКОЇ ФІРМИ В РІВНОМУ НЕ ІСНУЄ), є лише чернігівські фірми з ІПН 22812342 та 14243723 Діючий Інше
204 332/2 ТОВ "Тачки" (38417018), Петрова Світлана Іванівна, Черпак Олександр Іванович Діючий Інше
205 332/1 ТОВ "Тачки" (38417018), Петрова Світлана Іванівна, Черпак Олександр Іванович Діючий Інше
206 297/22 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
207 343/1 Приватне підприємство "Фірма "Міс" (ТАКОЇ ФІРМИ В РІВНОМУ НЕ ІСНУЄ), є лише чернігівські фірми з ІПН 22812342 та 14243723 Діючий Інше
208 318/6 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
209 342/2 Приватне підприємство "Комтехсервіс" (32881326), Шматов Михайло Миколайович (КТС) Діючий Інше
210 342/1 Приватне підприємство "Комтехсервіс" (32881326), Шматов Михайло Миколайович (КТС) Діючий Сітілайт
211 341/1 ФОП Труш Ішлер Наталія Богданівна (2961910706) Діючий Сітілайт
212 340/1 ФОП Андріюк Валерій Миколайович (31580745) Діючий Інше
213 318/5 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Призматрон
214 338/9 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
215 338/8 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
216 338/7 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
217 355/64 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
218 338/6 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
219 355/63 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
220 355/62 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
221 338/5 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
222 355/61 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
223 355/60 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
224 355/59 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
225 338/4 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
226 355/58 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
227 355/57 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
228 338/3 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
229 338/2 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
230 338/1 Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія Володимирівна Діючий Білборд
231 318/4 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Призматрон
232 318/3 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
233 337/1 Закрите акціонерне товариство "Київстар Дж. Ес. Ем." (21673832), ВЕОН ХОЛДІНГЗ Б.В. (VEON HOLDINGS B.V.) Діючий Лайтбокс
234 355/56 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
235 355/55 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
236 336/1 Громадська організація "Рівненська обласна федерація кікбоксингу "ВТКА Будокан" (38176125) Діючий Інше
237 355/54 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
238 333/1 Шеремет Світлана Олександрівна (2500703986) Діючий Лайтбокс
239 355/53 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Сітілайт
240 318/2 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
241 355/52 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
242 355/51 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
243 331/5 ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639) Діючий Білборд
244 355/50 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
245 355/49 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
246 355/48 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
247 331/4 ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639) Діючий Білборд
248 355/47 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
249 355/46 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
250 318/1 ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910) Діючий Білборд
251 331/2 ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639) Діючий Білборд
252 355/45 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
253 355/44 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
254 355/43 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
255 335/42 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
256 331/1 ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639) Діючий Білборд
257 355/41 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
258 355/40 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
259 315/4 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина Федорівна Діючий Інше
260 355/39 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
261 330/1 Ничипорчук Олег Ярославович (3112920834) Діючий Інше
262 355/38 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
263 355/37 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
264 355/36 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
265 355/35 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
266 355/34 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
267 355/33 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
268 355/32 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
269 355/31 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
270 329/3 ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор Степанович Діючий Інше
271 355/30 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
272 355/29 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
273 355/28 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
274 329/2 ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор Степанович Діючий Лайтбокс
275 355/27 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
276 329/1 ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор Степанович Діючий Інше
277 355/26 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
278 355/25 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
279 355/24 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
280 355/23 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
281 355/22 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
282 355/21 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
283 328/1 Публічне акціонерне товариство "Укрсиббанк" (09807750) Діючий Інше
284 315/3 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина Федорівна Діючий Інше
285 327/3 ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область) Діючий Інше
286 315/2 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина Федорівна Діючий Інше
287 327/2 ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область) Діючий Інше
288 327/1 ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область) Діючий Інше
289 355/20 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
290 355/19 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
291 355/18 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
292 355/17 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
293 326/2 ТОВ "Західенергоресурс" (37245962), Марченко Едуард Олександрович Діючий Дорожня розтяжка
294 355/16 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
295 355/15 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
296 355/14 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
297 355/13 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
298 326/1 ТОВ "Західенергоресурс" (37245962), Марченко Едуард Олександрович Діючий Дорожня розтяжка
299 355/12 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
300 355/11 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
301 325/4 ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463) Діючий Білборд
302 355/10 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
303 355/9 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
304 355/8 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
305 355/7 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
306 355/6 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
307 355/5 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
308 355/4 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
309 355/3 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
310 325/2 ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463) Діючий Білборд
311 325/1 ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463) Діючий Білборд
312 355/2 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
313 355/1 Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678) Діючий Інше
314 324/1 ФОП Сістук Тарас Андрійович (3075018814) Діючий Лайтбокс
315 323/1 ТОВ "АВЕРСІ" (32204434), Капусенко Євген Олександрович Діючий Інше
316 322/2 ФОП Дроздюк Тарас Ростиславович (2805003032) Діючий Інше
317 322/1 ФОП Дроздюк Тарас Ростиславович (2805003032) Діючий Інше
318 315/1 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина Федорівна Діючий Інше
319 321/4 ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933) Діючий Дорожня розтяжка
320 321/3 ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933) Діючий Дорожня розтяжка
321 321/2 ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933) Діючий Дорожня розтяжка
322 321/1 ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933) Діючий Дорожня розтяжка
323 356/11 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
324 356/10 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
325 320/1 Недобийчук Олександр Францович (0000000000) Діючий Дорожня розтяжка
326 356/9 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
327 356/8 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
328 319/3 ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій Олександрович Діючий Інше
329 356/7 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
330 319/2 ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій Олександрович Діючий Інше
331 356/6 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
332 356/5 ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій Олександрович Діючий Сітілайт
333 319/1 ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій Олександрович Діючий Інше
334 356/4 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
335 356/3 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
336 297/20 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
337 356/2 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
338 356/1 ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир Іванович Діючий Сітілайт
339 297/23 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
340 297/21 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
341 297/19 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
342 297/18 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
343 297/17 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
344 297/16 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
345 297/15 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
346 297/14 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
347 308/7 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Інше
348 297/13 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
349 297/12 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
350 308/6 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Інше
351 308/5 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Інше
352 308/3 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Білборд
353 297/11 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
354 308/2 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Білборд
355 242/39 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
356 308/1 ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003) Діючий Інше
357 277/10 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
358 242/40 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
359 297/10 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
360 297/9 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
361 297/8 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
362 277/8 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
363 297/7 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
364 297/6 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
365 277/6 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
366 297/5 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Призматрон
367 297/4 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
368 277/5 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
369 297/3 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
370 297/2 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
371 306/1 Ковалець Володимир Миколайович (2340714291) Діючий Інше
372 305/1 ПрАТ "Агріматко-Україна" (30725226), МОХАМЕД МІКДАДІ, КОРОЛІВСТВО МАРОКО, МУСТАФА МІКДАДІ, М, ЙОРДАНІЯ, ХАЛЕД МІКДАДІ, ЙОРДАНІЯ Діючий Білборд
373 277/4 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
374 297/1 ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747) Діючий Білборд
375 277/3 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
376 293/1 ТОВ "Радема" (31430797), Синельников Валерій Миколайович Діючий Інше
377 242/41 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
378 287/6 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
379 292/4 ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор Миколайович Діючий Білборд
380 287/5 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
381 287/4 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
382 292/3 ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор Миколайович Діючий Білборд
383 277/2 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
384 287/3 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
385 242/42 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
386 287/2 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
387 287/1 ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія Олегівна Діючий Інше
388 292/2 ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор Миколайович Діючий Білборд
389 286/1 ТОВ "Богдан-Авто Рівне" (37796948), ГУРА ОЛЕНА ЮРІЇВНА, ЯКУБОВСЬКА ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНА Діючий Білборд
390 242/43 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
391 283/3 ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793) Діючий Інше
392 283/2 ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793) Діючий Інше
393 242/44 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
394 283/1 ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793) Діючий Інше
395 292/1 ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор Миколайович Діючий Інше
396 242/45 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
397 242/46 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
398 281/1 ФОП Сурхаєва Ніна Вікторівна (2124515265) Діючий Інше
399 242/47 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
400 242/47 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
401 280/1 ФОП Паламарчук Володимир Станіславович (2870904997) Діючий Сітілайт
402 237/49 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович Діючий Інше
403 237/48 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
404 237/47 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
405 242/48 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
406 242/49 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
407 237/44 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
408 237/43 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
409 237/42 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
410 242/50 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
411 237/41 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
412 262/7 ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський Михайло Діючий Інше
413 242/51 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
414 237/34 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
415 262/6 ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський Михайло Діючий Інше
416 237/32 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
417 262/5 ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський Михайло Діючий Інше
418 237/33 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
419 242/52 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
420 262/3 ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський Михайло Діючий Інше
421 237/35 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
422 237/31 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
423 262/2 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
424 237/36 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
425 242/53 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
426 242/54 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
427 242/55 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
428 242/56 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
429 237/30 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Лайтбокс
430 262/1 ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський Михайло Діючий Інше
431 237/29 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
432 237/28 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
433 242/57 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
434 237/27 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
435 261/1 ТОВ-фірма "Агрокіммаркет" (31830354), Лепеха Ігор Миколайович Діючий Білборд
436 242/58 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
437 237/26 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
438 277/1 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
439 237/25 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович, Діючий Інше
440 242/59 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
441 237/24 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
442 242/60 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
443 242/61 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
444 237/23 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
445 242/62 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
446 274/1 Загурська Ольга Петрівна (3153625287) Діючий Інше
447 242/63 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
448 242/64 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
449 272/1 Рівненська філія ПАТ "Укртелеком" Діючий Брандмауер
450 237/22 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
451 259/1 ТОВ "СВІТ-КЕРАМІКИ" (35953581), Данильчук Михайло Сергійович Діючий Білборд
452 237/21 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
453 242/65 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
454 264/1 ТОВ "ВФ ЧІП" (13982157), Терещук Наталія Олександрівна, Чепа Олександр Іванович Діючий Інше
455 237/20 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
456 242/66 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
457 237/19 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
458 242/67 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Призматрон
459 237/18 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
460 237/17 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
461 242/68 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
462 237/16 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
463 237/15 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
464 242/69 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
465 256/1 ФОП Кондратюк Вадим Георгійович (2252821876) Діючий Білборд
466 237/14 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
467 242/70 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
468 237/13 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
469 242/71 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
470 237/12 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
471 242/72 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
472 237/11 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
473 242/74 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
474 237/10 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
475 254/7 ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377) Діючий Призматрон
476 237/9 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
477 237/8 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
478 242/2 ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме) Діючий Білборд
479 237/7 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
480 254/6 ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377) Діючий Білборд
481 237/6 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
482 237/5 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
483 237/4 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
484 254/5 ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377) Діючий Білборд
485 237/3 ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр Михайлович Діючий Інше
486 254/4 ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377) Діючий Білборд
487 254/3 ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377) Діючий Білборд
488 40/31 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
489 40/30 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
490 40/29 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
491 40/28 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
492 40/27 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
493 40/26 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
494 40/25 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
495 40/32 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
496 40/24 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Сітілайт
497 40/23 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Сітілайт
498 40/22 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
499 40/21 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
500 40/20 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
501 33/1 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
502 224/2 ФОП Червінко Андрій Васильович (2962711138) Самовільно встановлено Інше
503 40/19 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
504 224/1 ФОП Червінко Андрій Васильович (2962711138) Самовільно встановлено Інше
505 216/1 ФОП Ленартович Вадим Анатолійович (2507111715) Діючий Білборд
506 213/1 ТДВ "Здолбунівський механічний завод" (05481903) , 24 власника Діючий Білборд
507 135/1 ФОП Крисевич Д. С. (2839208072) Діючий Інше
508 33/2 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Призматрон
509 134/17 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
510 40/18 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
511 134/16 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Самовільно встановлено Білборд
512 134/15 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
513 33/5 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
514 40/17 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
515 40/16 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Сітілайт
516 33/6 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
517 134/12 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
518 40/15 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Сітілайт
519 33/7 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
520 134/11 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
521 40/14 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Сітілайт
522 134/10 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
523 134/9 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
524 134/8 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
525 33/9 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
526 33/13 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
527 40/13 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
528 33/14 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
529 40/12 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
530 134/6 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
531 40/11 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
532 33/15 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
533 134/5 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
534 134/4 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
535 33/16 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
536 134/3 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
537 33/25 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
538 134/2 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
539 33/28 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
540 33/29 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
541 33/31 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
542 134/1 ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
543 33/32 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
544 33/33 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
545 33/34 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
546 33/35 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
547 33/36 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
548 33/39 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
549 33/40 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
550 33/41 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
551 33/42 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
552 29/2 ФОП Щербяк Віталій Степанович (2716404118) Самовільно встановлено Білборд
553 29/3 ФОП Щербяк Віталій Степанович (2716404118) Самовільно встановлено Білборд
554 33/43 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
555 33/44 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
556 33/45 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
557 42/3 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
558 42/3 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
559 33/46 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
560 42/5 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
561 51/72 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
562 33/47 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
563 42/7 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
564 51/48 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
565 40/10 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
566 40/9 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
567 33/48 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
568 51/39 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
569 33/49 ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій Васильович Діючий Білборд
570 55/1 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
571 40/8 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
572 51/71 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
573 55/2 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
574 55/3 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
575 51/70 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
576 40/6 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
577 55/4 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
578 40/5 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
579 51/69 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
580 51/68 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
581 51/67 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
582 40/4 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
583 51/66 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
584 55/5 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
585 55/6 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
586 51/65 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
587 40/3 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
588 42/8 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
589 51/64 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
590 40/2 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
591 42/10 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
592 55/7 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
593 51/63 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
594 40/1 ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан Васильович Діючий Білборд
595 42/11 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
596 55/8 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
597 42/11 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
598 51/62 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
599 42/11 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
600 55/9 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
601 42/11 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
602 51/61 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
603 42/12 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
604 51/60 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
605 42/13 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
606 51/59 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
607 55/12 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
608 38/35 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Демонтовано Білборд
609 55/15 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
610 38/34 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Демонтовано Білборд
611 55/16 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
612 51/58 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
613 55/17 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
614 42/14 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
615 51/57 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
616 38/33 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Демонтовано Білборд
617 55/18 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
618 42/18 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
619 55/19 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
620 51/55 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
621 42/20 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
622 51/54 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
623 38/32 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
624 51/53 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
625 55/20 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
626 38/31 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
627 51/52 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
628 51/51 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
629 42/22 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
630 42/23 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
631 51/50 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
632 42/25 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
633 51/49 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
634 38/30 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
635 42/46 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
636 38/26 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
637 42/47 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
638 38/23 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
639 42/48 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
640 38/19 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Демонтовано Білборд
641 42/49 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
642 42/50 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
643 42/51 ФОП Ліканова С.П. (2119018680) Діючий Сітілайт
644 38/15 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Діючий Білборд
645 55/21 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
646 38/8 ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій Юрійович Демонтовано Білборд
647 51/47 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
648 55/22 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
649 55/23 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
650 47/1 ТОВ "ПІБ-Енергобуд" (31299525), Іщенко Михайло Ігорович, Патріюк Юрій Ростиславович Діючий Білборд
651 51/46 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
652 51/45 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
653 48/2 ТОВ "ТІКО" (21087471), Рощина Борис Маркович, Рощина Олена Михайлівна, Шевченко Ірина Мавіївна Діючий Інше
654 55/10 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
655 55/24 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
656 51/44 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
657 51/43 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
658 55/25 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
659 51/42 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
660 99/4 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
661 55/26 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
662 51/41 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
663 92/1 АТ "Райффайзен Банк Аваль" (14305909) Діючий Білборд
664 51/38 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
665 51/37 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
666 55/27 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
667 99/1 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
668 51/36 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
669 51/35 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
670 51/34 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
671 55/28 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
672 99/2 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
673 51/33 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
674 55/49 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
675 51/32 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
676 51/28 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
677 99/3 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
678 99/5 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
679 51/27 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
680 51/26 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
681 99/6 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Білборд
682 51/25 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
683 51/24 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
684 51/23 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
685 51/22 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
686 51/21 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
687 51/20 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
688 51/18 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
689 51/17 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
690 51/19 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
691 51/16 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
692 55/50 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
693 51/15 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Призматрон
694 55/51 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
695 51/14 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
696 51/13 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
697 55/52 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
698 51/12 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
699 55/53 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
700 27/30 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
701 51/11 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
702 55/54 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
703 27/29 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
704 99/7 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Лайтбокс
705 55/54 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
706 27/28 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
707 51/10 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Білборд
708 27/27 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
709 99/8 МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса Степанівна Діючий Лайтбокс
710 55/57 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
711 27/26 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
712 27/25 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
713 51/3 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Інше
714 55/58 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
715 108/2 ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел Шакрович Діючий Лайтбокс
716 27/31 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
717 51/2 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Інше
718 51/1 ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло Романович Діючий Інше
719 55/59 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
720 27/24 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
721 108/4 ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел Шакрович Діючий Дорожня розтяжка
722 27/23 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
723 60/19 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
724 55/60 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
725 108/5 ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел Шакрович Діючий Дорожня розтяжка
726 27/22 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
727 55/61 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Білборд
728 60/20 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
729 55/62 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
730 60/21 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
731 27/21 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
732 110/1 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
733 60/22 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
734 110/2 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
735 110/3 ТОВ "ALTER-V" (22923225) Діючий Сітілайт
736 110/4 ТОВ "ALTER-V" (22923225) Діючий Сітілайт
737 110/5 ТОВ "ALTER-V" (22923225) Діючий Сітілайт
738 110/6 ТОВ "ALTER-V" (22923225) Діючий Сітілайт
739 110/7 ТОВ "ALTER-V" (22923225) Діючий Сітілайт
740 77/1 Шитьковський Костянтин Костянтинович (1937608931) Діючий Інше
741 60/24 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
742 110/8 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
743 110/9 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
744 27/20 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
745 110/10 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
746 27/19 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
747 27/18 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
748 110/11 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
749 60/25 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
750 27/17 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
751 110/12 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
752 60/26 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
753 55/63 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
754 27/16 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
755 60/27 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
756 16/34 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
757 110/13 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
758 27/15 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
759 60/29 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
760 110/14 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
761 60/30 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
762 110/15 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
763 60/31 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
764 110/16 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
765 16/33 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
766 60/40 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
767 110/17 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
768 110/18 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
769 60/41 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
770 16/31 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
771 60/42 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
772 27/14 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
773 60/43 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
774 27/13 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
775 60/46 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
776 16/30 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
777 60/47 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
778 16/28 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
779 55/64 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
780 60/48 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
781 55/65 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
782 60/50 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
783 55/66 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
784 55/67 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
785 55/68 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
786 60/51 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
787 76/3 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава Україна Діючий Білборд
788 76/20 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава Україна Діючий Дорожня розтяжка
789 16/27 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
790 60/32 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
791 27/12 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
792 27/11 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
793 55/69 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
794 60/33 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
795 27/10 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
796 27/9 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
797 55/70 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
798 27/8 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
799 16/26 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
800 55/71 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
801 27/7 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
802 60/34 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
803 16/25 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
804 55/72 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
805 27/6 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
806 16/24 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
807 27/3 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
808 27/2 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
809 27/1 ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н. Діючий Білборд
810 16/23 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
811 60/36 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
812 16/22 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
813 55/73 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
814 16/21 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
815 60/38 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Інше
816 60/39 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Інше
817 16/20 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
818 55/74 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
819 16/19 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
820 55/75 РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД" Діючий Сітілайт
821 16/18 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
822 13/7 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила Владиславівна Діючий Білборд
823 13/6 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила Владиславівна Діючий Білборд
824 16/16 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
825 60/44 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
826 58/1 ТзОВ СУХП "Вест Стар" (22556666), Тимчишин Володимир Леодійович, Тимчишина Алла Семенівна Діючий Інше
827 16/14 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
828 13/5 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила Владиславівна Діючий Білборд
829 13/4 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826) Діючий Білборд
830 13/3 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826) Діючий Білборд
831 16/11 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
832 13/2 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила Владиславівна Діючий Білборд
833 13/1 ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826) Діючий Білборд
834 60/49 ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978) Діючий Дорожня розтяжка
835 16/10 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
836 58/2 ТзОВ СУХП "Вест Стар" (22556666), Тимчишин Володимир Леодійович, Тимчишина Алла Семенівна Діючий Білборд
837 76/2 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава Україна Діючий Білборд
838 76/14 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Інше
839 76/15 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Дорожня розтяжка
840 76/16 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Дорожня розтяжка
841 16/9 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
842 76/17 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Дорожня розтяжка
843 76/18 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Дорожня розтяжка
844 16/8 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
845 76/19 ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280) Діючий Дорожня розтяжка
846 16/6 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
847 16/5 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697) Діючий Білборд
848 80/6 ПАТ КБ "Приватбанк" (21099787), ліквідована рівненська філія Приватбанку Діючий Мультивізор (Digital signage)
849 80/5 ПАТ КБ "Приватбанк" (14360570), Держава Україна Діючий Білборд
850 155/1 ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (09333335), структури з таким ІПН немає є структура з такою ж назвою, але (00039002) 99,77% Російська Федерація Діючий Білборд
851 16/4 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Діючий Білборд
852 2/43 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
853 2/42 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
854 92/2 АТ "Райффайзен Банк Аваль" (14305909), 68,28% РАЙФФАЙЗЕН БАНК ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ (Австрія) Діючий Білборд
855 173/1 АТ "Державний експортно-імпортний банк України" (23307646) Діючий Сітілайт
856 16/3 ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр Данилович Самовільно встановлено Білборд
857 2/41 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
858 178/2 ФОП Слива Р.А. (3010817651) Діючий Вивіска
859 192/1 ФОП Шкарапа І.Г. (2494203305) Діючий Вивіска
860 192/2 ФОП Шкарапа І.Г. (2494203305) Діючий Вивіска
861 2/44 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
862 110/19 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
863 2/40 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
864 193/1 ТОВ "Торговий дім Украгровест" (38794543), Леончук Руслан Петрович Діючий Білборд
865 110/20 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
866 2/39 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
867 110/21 ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія), Діючий Сітілайт
868 198/1 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила Лаврентіївна Діючий Білборд
869 198/4 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117) Діючий Сітілайт
870 119/3 ТзОВ "Відок" (33213979), Романюк Руслан Ростиславович Діючий Інше
871 82/1 ФОП Пономарьов А. О. (2521914773) Діючий Білборд
872 198/5 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила Лаврентіївна Діючий Сітілайт
873 119/4 ТзОВ "Відок" (33213979), Романюк Руслан Ростиславович Самовільно встановлено Лайтбокс
874 198/6 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила Лаврентіївна Діючий Сітілайт
875 198/7 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117) Діючий Сітілайт
876 126/3 ПП "Рівнебудпостач" (33450438), Крока Ніна Юріївна Діючий Сітілайт
877 2/39 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
878 2/33 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
879 2/32 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
880 2/31 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
881 2/30 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
882 2/29 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
883 2/28 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
884 2/27 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
885 2/26 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
886 2/22 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
887 2/23 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
888 2/21 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
889 2/20 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
890 2/19 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
891 2/18 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
892 2/17 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
893 2/16 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
894 2/15 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
895 198/8 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила Лаврентіївна Діючий Інше
896 198/9 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117) Діючий Сітілайт
897 198/10 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117) Діючий Сітілайт
898 2/14 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
899 2/13 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
900 198/11 Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила Лаврентіївна Діючий Інше
901 2/12 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
902 2/11 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
903 277/16 ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела Сергіївна Діючий Сітілайт
904 2/10 ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія) Діючий Білборд
905 2/9 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
906 2/8 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
907 2/7 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
908 2/6 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
909 2/3 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
910 2/2 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
911 2/1 ДП "БІГ БОРД" (32537549) Діючий Білборд
912 1/8 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375), Баграєв Микола Георгієвич, КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "С.С.Б. БІО-САЕНС ТРЕЙДІНГ ЛІМІТЕД", Серещенко Юрій Геннадійович Діючий Білборд
913 1/7 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд
914 1/6 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд
915 1/4 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд
916 1/3 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд
917 1/2 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд
918 1/1 ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375) Діючий Білборд

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте