Господарі зовнішньої реклами у Рівному: всі законні білборди та інші рекламні площі міста

Більшість рекламних площ у Рівному – незаконні
Джерело
«Четверта влада», фото ілюстративне

У Рівному – 918 законних площ для розміщення реклами на вулицях. І в десятки разів більше незаконної зовнішньої реклами. Вона захаращує вулиці і фасади міста, псує вигляд будівель і зменшує візуальну привабливість Рівного.

«Четверта влада», разом з громадськими активістами та посадовцями Управління містобудування і архітектури, опрацювала кілька тисяч документів, щоб відділити законну зовнішню рекламу від незаконної. І показати цю інформацію у вигляді карти.

Тепер кожен може перевірити законність рекламних площ на вулицях Рівного, побачити хто власники білбордів, сітілайтів та інших рекламних конструкцій, а також допомогти ідентифікувати незаконних поширювачів візуального спаму.

Для цього ми пів року долали бюрократію в Управлінні житлово-комунального господарства Рівного, яке тримало «під замком» дозвільні документи на зовнішню рекламу. Дійшло навіть до кримінального провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності.

Детальніше про сам процес витягування з чиновників інформації читайте в матеріалі: Як отримати інформацію про рекламу в Управлінні ЖКГ: пів року і кримінал.

Для чого всі ці старання

– Місто має бути естетичним та унікальним. Щоб архітектура (яка вона не є), не була прихована за цими банерами, розтяжками та аракалами, – каже один із ініціаторів задуму впорядкувати візуальний вигляд Рівного, рівненський маркетолог Павло Алексєвич.

Павло Алексєвич під час проходження навчальної програми Міністерства торгівлі США у 2018-му році

Першим кроком на шляху впорядкування візуального вигляду міста стало затвердження порядку розміщення вивісок.

«Ми створили цей стандарт для того, щоб впорядкувати розміщення інформаційних конструкцій (вивісок) у місті, мати чітку процедуру їх встановлення, ряд принципів і правил, зрозумілих і доступних кожному. 

Наша ціль – мати привабливе місто, комфортне для жителів і гостей», – про це написано у стандартах вивісок, запропонованих на затвердження міською владою.

Члени Рівненського міськвиконкому в листопаді 2018-го року підтримали «Порядок розміщення вивісок у Рівному». Ініціативна група, на громадських засадах, 11 місяців розробляла це положення. І саме Павло Алексєвич був двигуном, який його просував.

– Маючи це Положення, ми відділили, що таке вивіски, а що таке – реклама. У Рівному зараз мораторій на розміщення нових рекламних площ. І перший крок – інвентаризація тієї зовнішньої реклами, що є.

Детальніше про те як приймалися правила про вивіски і як це сприяє змінам зовнішності Рівного у матеріалі: Як правила про вивіски змінюють вигляд Рівного.

Також дивіться матеріал: Як вивіски по-європейськи можуть змінити обличчя Рівного.

Ми попросили Павла Алексєвича ще раз коротко пояснити чому історія з впорядкуванням реклами і вивісок важлива для рівнян. Отримали такі відповіді:

 • Для створення унікального вигляду міста (туризм, приналежність містян до своєї терторії).
 •  
 • Для збільшення комфорту у місті (не тисне зайва інформація, приємніше гуляти, вулиці стають місцем відпочинку, а не просто територія із доходу «з точки А в точку Б»). А комфорт – це одне із найнагальніших завдань. Це та ж площина що і зручний тротуар, лавки, озеленення, освітлення.
 •  
 • Я вірю, що це піде навіть на користь бізнесу. Зараз візуальна зовнішня реклама – це наче швидко і не дорого. Але якщо перерахувати на одиницю потенційного клієнта, то є багато ефективніших альтернатив інвестування маркетингового бюджету.
 •  
 • Є рекламні площини які заважають водіям і зменшують кут огляду або розміщені на мережах (унеможливлюють доступ до ремонту або модернізації), такі площини точно треба прибирати максимально швидко.

Інвентаризація зовнішньої реклами Рівного

6-го серпня Павло Алексєвич публікує пост у Фейсбук:

«Хронологія перемоги.

Дія перша: починаючи з січня Володимир Торбіч та його команда [«Четверта влада»] змогли відсканувати всі існуючі дозволи на розміщення реклами, які знаходились в Управлінні ЖКГ (об’єктивно працівники УЖКГ не мали часу та ресурсів для сканування).

Дія друга: [заступник міського голови Рівного] Віталій Герман домовився щоб працівники УЖКГ посприяли скануванню та не пройшло і 7 місяців, як всі дозволи зібрали. А Роман Тишкун, Віталія Капітула та інші учасники команди Управління містобудування та архітектури почали в червні ці дозволи викладати на Геопортал [Рівного].

Дія третя: тепер на Геопорталі відскановані, погруповані, прокольоровані конкретні точки і показані всі рекламні площини у місті. Можна з телефону перевірити законність встановлення будь-якої рекламної площини.

Дія четверта: в результаті ми маємо зроблену інвентаризацію всіх виданих дозволів...».

918 законних площин із зовнішньою рекламою у Рівному.

З них:

 • 1 брендмауер (хоча насправді їх більше, але деякі чомусь увійшли до «інших конструкцій»),
 • 2 мультивізори (їх теж у місті, насправді, більше),
 • 32 лайтбокси,
 • 41 призмотрон,
 • 45 дорожних розтяжок,
 • 146 сітілайтів,
 • 458 білбордів,
 • 3 рекламні вивіски,
 • 190 інших конструкцій.

Інформацію, яку зібрала «Четверта влада», посадовці Управління містобудування і архітектури розмістили у вигляді інтерактивної мапи на Геопорталі Рівного.

Скрін-шот із Геопорталу відкритих даних Управління містобудування і архітектури Рівного. Карта з інформацією про рекламу geo.rv.ua/ua/reestr-reklami

Також інформацію про рекламні площини можна подивитися у вигляді списку, в якому відображені адреси рекламних площ, власники цих площ і, також як і на карті, можна переглянути та скачати дозволи на рекламу з додатками (хоч є і дозволи з відсутніми додатками).

В кінці цієї публікації, ми також розміщуємо перелік усіх власників законної зовнішньої реклами у Рівному. Серед власників є й депутати Рівнеради, фірма екс-голови облдержадміністрації.

Законна і незаконна реклама

Коли ми почали перевіряти як насправді виглядають рекламні конструкції, то виявили, що багато з них названі по іншому ніж вони називаються, розміщені не зовсім в тому місці, де передбачає дозвіл, займають іншу площу ніж в дозволі, а також більшість рекламних площ на багатьох вулицях – без дозволів.

А тепер покажемо як виглядають рекламні конструкції із не для всіх зрозумілими назвами.

Брендмауер (брандмауер) – рекламна конструкція, розташована на стіні будівлі. Може мати будь-які розміри: від великих, до дуже великих (залежно від площі поверхні, на якій вона встановлена).

Призматро́н – рекламний носій, візуальна поверхня якого, завдяки тому, що складається з тригранних призм, що обертаються, може змінюватись. Через заданий проміжок часу призми обертаються навколо своєї осі, демонструючи по черзі кожну з трьох граней.

На фасаді Центрального універмагу – брендмауер 10,5 на 17,5 метрів (який в дозволі помічений як «рекламна конструкція на фасаді», тому в базі віднесена до «інших рекламних конструкцій»). Поруч з брендмауером на фасаді універмагу три призмотрони – теж з дозволами. А ось на паркані (в нижньому правому кутку фото) незаконні рекламні конструкції
Брендмауер без дозволу на будівлі готельно-офісного комплексу, в якій знаходиться ресторан «Манхетен» в центрі Рівного. Цю будівлю пов'язують з братами-генералами Грицаками
На цій будівлі також встановлений незаконний мультивізор та інша зовнішня реклама без дозволів. Фото Google 2015-го року.

Законний двоекранний мультивізор у Рівному встановлений з виглядом на майдан Незалежності.

Поруч із законним мультивізором законний брендмауер
Незаконна розтяжка на вулиці Соборній поблизу військової частини

Це виїзд із Соборної на Луцьке кільце. Тут мала бути законна розтяжка над дорогою. Але її немає.

Натомість бачимо рекламні конструкції, на які немає дозволів (обведені червоним)
Ось так ситуація виглядає в документах. З виїзду із Соборної на Луцьке кільце 5 білбордів і дорожня розтяжка – насправді білбордів там більше, а загалом зовнішньої реклами ще більше
А ця рекламна площина має дозвіл як вивіска. Після нового положення про вивіски, цей рекламний щит не може вважатися вивіскою
Цей білборд – єдина рекламна площина на вулиці Симона Петлюри у Рівному, що має дозвіл на розміщення. А незаконної реклами на цій центральній вулиці – десятки
Цей білборд, навпроти Народного дому, під час виборів використовують політики. Але він не має дозволу, як і рекламна розтяжка на паркані під ним
Ось це рекламні конструкції на стовпах, які мають дозволи і значаться як лайтбокси. Лайтбокс – це рекламна конструкція, що кріпиться до стовпів, стаціонарних конструкцій: кіосків, торців будівель. Але його особливість – внутрішнє підсвічування, якого тут немає

 Ось так виглядають лайтбокси на вулиці Соборній поблизу центрального базару:

Але ці лайтбокси не мають дозволів. Так само як і реклама на цьому будинку

А так виглядають сітілайти – Сіті-лайт (від англ. citylight – міське освітлення) – найбільш поширена конструкція «малого» формату (1,8 х 1,2 м). Уночі підсвічується зсередини. Ефективно діє і на пішоходів, і на автомобілістів.

Ці дві конструкції мають статус сітілайтів із дозволами на вулиці 16-го липня
Два сітілайта на зупинці громадського транспорту поблизу майдану Незалежності. Мають дозволи. Але зупинки в цьому місці немає. Вона на метрів 10-15 ліворуч

А ось так, для прикладу, виглядає реклама, що віднесена до «інших конструкцій»:

Рекламний стовп «Злати плази». Фото з geo.rv.ua

«Ця перемога ще не остаточна, але це черговий кейс успішної співпраці влади та громадських діячів», – пише на Фейсбук-сторінці Павло Алексєвич і пропонує продовжити.

«Два наступних стратегічних проекти, які повинні йти паралельно – розроблення нового порядку розміщення реклами та зробити фотофіксацію всіх реклам в місті. Це щоб демонтувати площини, які розміщені без дозволів (ось в цей час буде тричі «ура»)».

– Це командна робота, – каже Павло. – І цей етап буде набагато складнішим. Треба обдумати, щоб зробити це якомога оперативніше. Бо якщо на папері є 918 площин, то реально їх, встановлених самовільно – тисячі.

– В нас вже є юридичний план. Потім створимо реальний. Третій крок – демонтаж незаконних рекламних площ.

– Вивіски, реклама, архітектура, стандарти брендування міста, благоустрій – всі ці речі мають працювати разом і доповнювати одне одного, а не захаращувати місто.

Павло Алексєвич розробив інструкцію для волонтерів, які можуть допомогти наповнити Геопортал відкритих даних реальними фото зовнішньої реклами із дозволами, щоб відділити її від незаконної реклами.

«Тепер дуже треба допомога волонтерів щоб ми наповнили базу актуальними фотографіями. Якщо ви буваєте в різних районах міста, не проти приділити декілька хвилин часу щодня, тоді читайте інструкцію волонтера. Заздалегідь всім вдячний за допомогу!», – звертається до всіх небайдужих рівнян Павло.

«Четверта влада» теж візьме участь у цьому. Ми вже відфотографували кілька вулиць Рівного і наразі упорядковуємо фото та підраховуємо законну і незаконну рекламу.

В публікації використані фото «Четвертої влади» (Володимира Торбіча і Дмитра Сердюка)


Виготовлення цього матеріалу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю «Четвертої влади» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews

P.S.

Власники площин із законною зовнішньою рекламою у Рівному

Реєстраційний номер дозволуІнформація про замовника, бенефіціарСтатус дозволуТип реклами
1375/4ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак")ДіючийБілборд
2373/4ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
3353/2ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир МиколайовичДіючийСітілайт
4352/5ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
5352/4ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
6353/3ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир МиколайовичДіючийСітілайт
7352/3ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
8352/2ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
9139/72ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
10352/1ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
11139/71ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
12351/2ТзОВ "СП-ТЕХНОАВТО" (34388151), Храбан Анатолій Іванович, Овдіюк Лариса ВасилівнаДіючийСітілайт
13353/4ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир МиколайовичДіючийСітілайт
14353/5ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир МиколайовичДіючийСітілайт
15139/69ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
16351/1ТзОВ "СП-ТЕХНОАВТО" (34388151), Храбан Анатолій Іванович, Овдіюк Лариса ВасилівнаДіючийСітілайт
17352/6ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
18352/7ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
19352/8ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
20352/9ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
21352/10ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
22352/11ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
23350/1ТзОВ "Сталь-М" (34021180), Олексій Муляренко, екс-голова Рівненської ОДА, депутат РівнерадиДіючийІнше
24352/12ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
25352/13ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
26349/1ФОП Бухтіяров Дмитро Сергійович (2613919212)ДіючийБілборд
27352/14ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
28352/15ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
29139/68ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
30352/16ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
31352/17ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
32352/18ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
33352/19ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
34352/20ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
35352/21ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
36352/22ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
37352/23ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
38352/24ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
39352/25ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
40139/67ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
41352/26ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
42139/37ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
43139/66ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
44139/36ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийІнше
45352/27ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
46139/35ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийІнше
47139/65ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
48352/28ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
49352/29ТзОВ "ІГЛІ" (40910398), Свистун Олег Євгенович (співвласник МПП "Моріон")ДіючийІнше
50139/34ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
51139/33ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
52139/32ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
53353/1ТзОВ "Грін-Буд" (35539329), Ковалець Володимир МиколайовичДіючийІнше
54139/64ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
55139/63ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
56354/1ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця)ДіючийБілборд
57139/31ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
58139/30ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
59354/2ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця)ДіючийБілборд
60139/29ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
61139/28ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
62354/3ТзОВ "Інформаційна Група "Константа" (38247850), Сидорова Юлія Миколаївна, Чугуєвець Євгенія Леонідівна (дружина депутата Рівнеради, директора КЗ "Рівненський міський палац культури" Рівнеради Анатолія Чугуєвця)ДіючийБілборд
63139/27ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
64139/62ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
65139/26ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
66139/61ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
67139/60ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
68139/58,1ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
69358/1Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун ВолодимирДіючийБілборд
70358/2Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун ВолодимирДіючийБілборд
71139/58ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
72358/3Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун ВолодимирДіючийБілборд
73358/4Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун ВолодимирДіючийБілборд
74139/57ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
75358/5Приватне підприємство "Моріон" (13990091), Свистун Олег, Свистун Ігор, Свистун ВолодимирДіючийБілборд
76139/56ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
77139/55ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
78360/1ФОП Крюкова Надія Валентинівна (2154808443)ДіючийІнше
79139/25ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
80139/24ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
81361/1ТзОВ "Телесвіт" (33103969), Кіпрська компанія "Оісів лімітед"ДіючийЛайтбокс
82139/23ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
83139/22ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
84139/21ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
85362/13-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317)ДіючийБілборд
86362/23-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317)ДіючийБілборд
87139/54ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
88362/33-й державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Рівненській області (38896317)ДіючийБілборд
89363/1ФОП Сидорчук Іванна Михайлівна (2735310604)ДіючийІнше
90139/53ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
91139/52ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
92139/50ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
93139/51ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
94364/1ФОП Ярощук Ірина Олексіївна (3283313440)ДіючийДорожня розтяжка
95139/49ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
96139/48ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
97139/20ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
98139/47ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийІнше
99139/19ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
100139/46ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
101365/1ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337)ДіючийІнше
102365/2ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337)ДіючийІнше
103139/45ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
104365/3ФОП Климчук Ігор Дмитрович (2718206337)ДіючийІнше
105139/18ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
106139/17ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
107139/44ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
108139/16ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
109366/1ТзОВ "Подорожник Рівне" (40813569), Федечко Олександр ЯрославовичДіючийІнше
110139/43ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
111367/1ФОП Онопрійчук Олександр Васильович (3188417430)ДіючийБілборд
112139/42ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
113368/1ФОП Касянчук Альона Юріївна (3114215162)ДіючийІнше
114369/1ДП "Натек" (21601672), Дзьобак Володимир Васильович, Дзьобак Ольга ВолодимирівнаДіючийЛайтбокс
115139/15ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
116139/14ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
117139/41ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
118139/13ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
119139/12ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
120139/11ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийЛайтбокс
121139/40ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
122139/39ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
123139/10ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
124139/38ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
125139/9ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
126139/8ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
127139/7ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
128139/6ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийБілборд
129139/5ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
130139/4ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
131370/1ФОП Челишкіна Анна Валеріївна (2966110603)ДіючийЛайтбокс
132371/1ФОП Оверчук Оксана Леонідівна (3180020846)ДіючийІнше
133372/1Діденко Олександра Володимирівна (3495668184)ДіючийІнше
134373/1ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
135373/2ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
136139/3ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
137139/2ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
138373/3ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
139139/1ФОП Кректун С.В. (3131820310)ДіючийПризматрон
140373/5ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
141373/6ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
142373/7ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
143373/8ФОП Іващишина Людмила Євгенівна (2631914944)ДіючийБілборд
144374/1ФОП Рудь Олександр Володимирович (2234104332)ДіючийІнше
145375/1ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак")ДіючийБілборд
146375/2ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак")ДіючийБілборд
147375/3ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак")ДіючийБілборд
148375/5ТзОВ "ГІППО" (32650231), кіпрська компанія "Сі Бі Рітейл Ивестментс Паблік Лімітед" (мережа супермаркетів "Вопак")ДіючийБілборд
149277/21ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна (Рівне)ДіючийСітілайт
150277/20ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела Сергіївна (Рівне)ДіючийСітілайт
151277/18ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
152277/14ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
153277/13ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
154277/12ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
155277/11ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна (Крим), Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
156242/3ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
157242/4ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
158242/5ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
159242/6ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
160242/7ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
161318/18ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
162242/8ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
163318/17ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
164242/9ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
165242/10ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
166242/11ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
167318/16ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
168242/13ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
169318/15ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийПризматрон
170242/14ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
171318/14ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
172242/15ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
173318/13ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
174242/16ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
175318/12ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийПризматрон
176242/17ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
177318/11ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
178242/18ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
179242/19ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
180318/10ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
181242/21ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
182318/9ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
183242/22ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
184242/24ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийІнше
185242/25ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
186242/27ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
187318/8ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
188242/28ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
189242/29ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
190242/32ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
191348/1ТзОВ "Брок-Інвест" (36873557), Хомляк Василь Мар'яновичДіючийМультивізор (Digital signage)
192242/33ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
193318/7ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
194346/1ФОП Гуменюк Наталія Володимирівна (3004300400)ДіючийДорожня розтяжка
195242/34ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
196242/35ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
197242/36ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
198345/3Гах Дмитро Васильович (3173817613)ДіючийДорожня розтяжка
199242/37ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
200345/2Гах Дмитро Васильович (3173817613)ДіючийДорожня розтяжка
201242/38ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
202345/1Гах Дмитро Васильович (3173817613)ДіючийДорожня розтяжка
203343/2Приватне підприємство "Фірма "Міс" (ТАКОЇ ФІРМИ В РІВНОМУ НЕ ІСНУЄ), є лише чернігівські фірми з ІПН 22812342 та 14243723ДіючийІнше
204332/2ТОВ "Тачки" (38417018), Петрова Світлана Іванівна, Черпак Олександр ІвановичДіючийІнше
205332/1ТОВ "Тачки" (38417018), Петрова Світлана Іванівна, Черпак Олександр ІвановичДіючийІнше
206297/22ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
207343/1Приватне підприємство "Фірма "Міс" (ТАКОЇ ФІРМИ В РІВНОМУ НЕ ІСНУЄ), є лише чернігівські фірми з ІПН 22812342 та 14243723ДіючийІнше
208318/6ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
209342/2Приватне підприємство "Комтехсервіс" (32881326), Шматов Михайло Миколайович (КТС)ДіючийІнше
210342/1Приватне підприємство "Комтехсервіс" (32881326), Шматов Михайло Миколайович (КТС)ДіючийСітілайт
211341/1ФОП Труш Ішлер Наталія Богданівна (2961910706)ДіючийСітілайт
212340/1ФОП Андріюк Валерій Миколайович (31580745)ДіючийІнше
213318/5ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийПризматрон
214338/9Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
215338/8Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
216338/7Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
217355/64Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
218338/6Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
219355/63Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
220355/62Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
221338/5Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
222355/61Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
223355/60Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
224355/59Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
225338/4Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
226355/58Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
227355/57Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
228338/3Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
229338/2Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
230338/1Громадська організація "Щит Ельфа" (33167137), Довбнич Іван Михайлович, Курильчик Олександр Ілліч, Немеш Євгенія ВолодимирівнаДіючийБілборд
231318/4ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийПризматрон
232318/3ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
233337/1Закрите акціонерне товариство "Київстар Дж. Ес. Ем." (21673832), ВЕОН ХОЛДІНГЗ Б.В. (VEON HOLDINGS B.V.)ДіючийЛайтбокс
234355/56Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
235355/55Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
236336/1Громадська організація "Рівненська обласна федерація кікбоксингу "ВТКА Будокан" (38176125)ДіючийІнше
237355/54Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
238333/1Шеремет Світлана Олександрівна (2500703986)ДіючийЛайтбокс
239355/53Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийСітілайт
240318/2ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
241355/52Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
242355/51Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
243331/5ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639)ДіючийБілборд
244355/50Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
245355/49Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
246355/48Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
247331/4ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639)ДіючийБілборд
248355/47Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
249355/46Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
250318/1ФОП Медун Анатолій Іванович (318721910)ДіючийБілборд
251331/2ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639)ДіючийБілборд
252355/45Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
253355/44Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
254355/43Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
255335/42Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
256331/1ФОП Марков Олександр Сергійович (3188718639)ДіючийБілборд
257355/41Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
258355/40Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
259315/4ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина ФедорівнаДіючийІнше
260355/39Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
261330/1Ничипорчук Олег Ярославович (3112920834)ДіючийІнше
262355/38Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
263355/37Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
264355/36Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
265355/35Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
266355/34Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
267355/33Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
268355/32Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
269355/31Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
270329/3ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор СтепановичДіючийІнше
271355/30Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
272355/29Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
273355/28Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
274329/2ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор СтепановичДіючийЛайтбокс
275355/27Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
276329/1ПАТ "Банк Михайлівський" (38619024), Поліщук Віктор СтепановичДіючийІнше
277355/26Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
278355/25Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
279355/24Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
280355/23Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
281355/22Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
282355/21Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
283328/1Публічне акціонерне товариство "Укрсиббанк" (09807750)ДіючийІнше
284315/3ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина ФедорівнаДіючийІнше
285327/3ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область)ДіючийІнше
286315/2ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина ФедорівнаДіючийІнше
287327/2ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область)ДіючийІнше
288327/1ТОВ "Трейдшуз" (37318684), Гуревич Анатолій Борис (Росія, Московська область)ДіючийІнше
289355/20Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
290355/19Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
291355/18Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
292355/17Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
293326/2ТОВ "Західенергоресурс" (37245962), Марченко Едуард ОлександровичДіючийДорожня розтяжка
294355/16Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
295355/15Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
296355/14Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
297355/13Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
298326/1ТОВ "Західенергоресурс" (37245962), Марченко Едуард ОлександровичДіючийДорожня розтяжка
299355/12Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
300355/11Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
301325/4ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463)ДіючийБілборд
302355/10Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
303355/9Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
304355/8Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
305355/7Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
306355/6Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
307355/5Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
308355/4Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
309355/3Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
310325/2ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463)ДіючийБілборд
311325/1ФОП Марчук Людмила Вікторівна (3379112463)ДіючийБілборд
312355/2Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
313355/1Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" (03361678)ДіючийІнше
314324/1ФОП Сістук Тарас Андрійович (3075018814)ДіючийЛайтбокс
315323/1ТОВ "АВЕРСІ" (32204434), Капусенко Євген ОлександровичДіючийІнше
316322/2ФОП Дроздюк Тарас Ростиславович (2805003032)ДіючийІнше
317322/1ФОП Дроздюк Тарас Ростиславович (2805003032)ДіючийІнше
318315/1ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" (32490244), Герега Олександр Володимирович, Суржик Тетяна Федорівна, Герега Галина ФедорівнаДіючийІнше
319321/4ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933)ДіючийДорожня розтяжка
320321/3ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933)ДіючийДорожня розтяжка
321321/2ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933)ДіючийДорожня розтяжка
322321/1ФОП Нікітюк Роман Юрійович (2490603933)ДіючийДорожня розтяжка
323356/11ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
324356/10ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
325320/1Недобийчук Олександр Францович (0000000000)ДіючийДорожня розтяжка
326356/9ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
327356/8ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
328319/3ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій ОлександровичДіючийІнше
329356/7ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
330319/2ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій ОлександровичДіючийІнше
331356/6ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
332356/5ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій ОлександровичДіючийСітілайт
333319/1ПП - фірма "ПРОМІНСТРУМЕНТ" (31430933), Сладковський Валерій ОлександровичДіючийІнше
334356/4ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
335356/3ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
336297/20ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
337356/2ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
338356/1ТОВ "ДОЗОР УКРАЇНА" (36548816) , Умінський Володимир ІвановичДіючийСітілайт
339297/23ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
340297/21ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
341297/19ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
342297/18ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
343297/17ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
344297/16ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
345297/15ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
346297/14ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
347308/7ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийІнше
348297/13ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
349297/12ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
350308/6ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийІнше
351308/5ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийІнше
352308/3ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийБілборд
353297/11ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
354308/2ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийБілборд
355242/39ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
356308/1ФОП Рабчун Олена Іванівна (2949115003)ДіючийІнше
357277/10ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
358242/40ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
359297/10ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
360297/9ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
361297/8ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
362277/8ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
363297/7ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
364297/6ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
365277/6ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
366297/5ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийПризматрон
367297/4ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
368277/5ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
369297/3ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
370297/2ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
371306/1Ковалець Володимир Миколайович (2340714291)ДіючийІнше
372305/1ПрАТ "Агріматко-Україна" (30725226), МОХАМЕД МІКДАДІ, КОРОЛІВСТВО МАРОКО, МУСТАФА МІКДАДІ, М, ЙОРДАНІЯ, ХАЛЕД МІКДАДІ, ЙОРДАНІЯДіючийБілборд
373277/4ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
374297/1ФОП Лисюк Юлія Олегівна (3008217747)ДіючийБілборд
375277/3ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
376293/1ТОВ "Радема" (31430797), Синельников Валерій МиколайовичДіючийІнше
377242/41ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
378287/6ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
379292/4ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор МиколайовичДіючийБілборд
380287/5ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
381287/4ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
382292/3ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор МиколайовичДіючийБілборд
383277/2ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
384287/3ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
385242/42ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
386287/2ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
387287/1ТОВ "ВІК ПАРТНЕР" (36354758), Красько Вікторія ОлегівнаДіючийІнше
388292/2ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор МиколайовичДіючийБілборд
389286/1ТОВ "Богдан-Авто Рівне" (37796948), ГУРА ОЛЕНА ЮРІЇВНА, ЯКУБОВСЬКА ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНАДіючийБілборд
390242/43ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
391283/3ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793)ДіючийІнше
392283/2ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793)ДіючийІнше
393242/44ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
394283/1ФОП Панцюк Сергій Олександрович (2762411793)ДіючийІнше
395292/1ТОВ "МТВ" (13990694), Михайлов Віктор Валентинович, Тивончук Віктор МиколайовичДіючийІнше
396242/45ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
397242/46ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
398281/1ФОП Сурхаєва Ніна Вікторівна (2124515265)ДіючийІнше
399242/47ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
400242/47ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
401280/1ФОП Паламарчук Володимир Станіславович (2870904997)ДіючийСітілайт
402237/49ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр ОлександровичДіючийІнше
403237/48ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
404237/47ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
405242/48ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
406242/49ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
407237/44ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
408237/43ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
409237/42ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
410242/50ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
411237/41ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
412262/7ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський МихайлоДіючийІнше
413242/51ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
414237/34ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
415262/6ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський МихайлоДіючийІнше
416237/32ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
417262/5ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський МихайлоДіючийІнше
418237/33ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
419242/52ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
420262/3ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський МихайлоДіючийІнше
421237/35ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
422237/31ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
423262/2ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
424237/36ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
425242/53ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
426242/54ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
427242/55ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
428242/56ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
429237/30ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийЛайтбокс
430262/1ПТ "Ломбард "Заставно-Кредитний Дім" (34478742), Іваницький Вадим, Левицька Ріта, Гриневський МихайлоДіючийІнше
431237/29ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
432237/28ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
433242/57ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
434237/27ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
435261/1ТОВ-фірма "Агрокіммаркет" (31830354), Лепеха Ігор МиколайовичДіючийБілборд
436242/58ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
437237/26ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
438277/1ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
439237/25ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Михайлович, Оверчук Олександр Олександрович,ДіючийІнше
440242/59ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
441237/24ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
442242/60ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
443242/61ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
444237/23ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
445242/62ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
446274/1Загурська Ольга Петрівна (3153625287)ДіючийІнше
447242/63ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
448242/64ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
449272/1Рівненська філія ПАТ "Укртелеком"ДіючийБрандмауер
450237/22ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
451259/1ТОВ "СВІТ-КЕРАМІКИ" (35953581), Данильчук Михайло СергійовичДіючийБілборд
452237/21ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
453242/65ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
454264/1ТОВ "ВФ ЧІП" (13982157), Терещук Наталія Олександрівна, Чепа Олександр ІвановичДіючийІнше
455237/20ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
456242/66ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
457237/19ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
458242/67ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийПризматрон
459237/18ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
460237/17ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
461242/68ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
462237/16ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
463237/15ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
464242/69ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
465256/1ФОП Кондратюк Вадим Георгійович (2252821876)ДіючийБілборд
466237/14ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
467242/70ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
468237/13ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
469242/71ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
470237/12ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
471242/72ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
472237/11ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
473242/74ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
474237/10ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
475254/7ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377)ДіючийПризматрон
476237/9ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
477237/8ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
478242/2ТОВ "Дошка реклами" (36466757), Надія Гладкевич, Віктор Матчук (Реноме)ДіючийБілборд
479237/7ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
480254/6ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377)ДіючийБілборд
481237/6ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
482237/5ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
483237/4ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
484254/5ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377)ДіючийБілборд
485237/3ТОВ "ФІРМА-ОДЯГ" (01554315), Оверчук Олександр Олександрович, Оверчук Олександр МихайловичДіючийІнше
486254/4ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377)ДіючийБілборд
487254/3ФОП Павлюк Василь Володимирович (3068133377)ДіючийБілборд
48840/31ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
48940/30ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49040/29ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49140/28ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49240/27ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49340/26ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49440/25ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49540/32ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49640/24ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийСітілайт
49740/23ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийСітілайт
49840/22ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
49940/21ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
50040/20ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
50133/1ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
502224/2ФОП Червінко Андрій Васильович (2962711138)Самовільно встановленоІнше
50340/19ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
504224/1ФОП Червінко Андрій Васильович (2962711138)Самовільно встановленоІнше
505216/1ФОП Ленартович Вадим Анатолійович (2507111715)ДіючийБілборд
506213/1ТДВ "Здолбунівський механічний завод" (05481903) , 24 власникаДіючийБілборд
507135/1ФОП Крисевич Д. С. (2839208072)ДіючийІнше
50833/2ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийПризматрон
509134/17ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
51040/18ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
511134/16ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичСамовільно встановленоБілборд
512134/15ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
51333/5ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
51440/17ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
51540/16ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийСітілайт
51633/6ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
517134/12ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
51840/15ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийСітілайт
51933/7ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
520134/11ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
52140/14ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийСітілайт
522134/10ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
523134/9ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
524134/8ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
52533/9ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
52633/13ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
52740/13ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
52833/14ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
52940/12ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
530134/6ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
53140/11ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
53233/15ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
533134/5ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
534134/4ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
53533/16ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
536134/3ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
53733/25ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
538134/2ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
53933/28ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54033/29ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54133/31ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
542134/1ТзОВ "Довіра Аутдор" (33501602), Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
54333/32ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54433/33ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54533/34ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54633/35ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54733/36ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54833/39ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
54933/40ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55033/41ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55133/42ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55229/2ФОП Щербяк Віталій Степанович (2716404118)Самовільно встановленоБілборд
55329/3ФОП Щербяк Віталій Степанович (2716404118)Самовільно встановленоБілборд
55433/43ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55533/44ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55633/45ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
55742/3ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
55842/3ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
55933/46ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
56042/5ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
56151/72ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
56233/47ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
56342/7ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
56451/48ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
56540/10ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
56640/9ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
56733/48ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
56851/39ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
56933/49ТОВ "РА "ЕмСі Груп"" (32918083), Ремез Валерій ВасильовичДіючийБілборд
57055/1РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
57140/8ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
57251/71ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
57355/2РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
57455/3РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
57551/70ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
57640/6ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
57755/4РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
57840/5ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
57951/69ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
58051/68ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
58151/67ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
58240/4ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
58351/66ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
58455/5РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
58555/6РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
58651/65ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
58740/3ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
58842/8ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
58951/64ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
59040/2ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
59142/10ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
59255/7РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
59351/63ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
59440/1ТзОВ "Наша Справа Аутдор" (37123329), Веремчук Віктор Іванович, Смаль Богдан ВасильовичДіючийБілборд
59542/11ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
59655/8РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
59742/11ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
59851/62ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
59942/11ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
60055/9РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
60142/11ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
60251/61ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
60342/12ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
60451/60ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
60542/13ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
60651/59ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
60755/12РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
60838/35ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДемонтованоБілборд
60955/15РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
61038/34ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДемонтованоБілборд
61155/16РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
61251/58ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
61355/17РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
61442/14ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
61551/57ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
61638/33ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДемонтованоБілборд
61755/18РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
61842/18ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
61955/19РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
62051/55ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
62142/20ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
62251/54ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
62338/32ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
62451/53ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
62555/20РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
62638/31ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
62751/52ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
62851/51ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
62942/22ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
63042/23ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
63151/50ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
63242/25ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
63351/49ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
63438/30ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
63542/46ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
63638/26ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
63742/47ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
63838/23ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
63942/48ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
64038/19ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДемонтованоБілборд
64142/49ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
64242/50ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
64342/51ФОП Ліканова С.П. (2119018680)ДіючийСітілайт
64438/15ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДіючийБілборд
64555/21РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
64638/8ТзОВ ВКК "Міст-Сервіс і К" (13988272), Ігнатюк Оксана Вікторівна, Остапович Юрій ЮрійовичДемонтованоБілборд
64751/47ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
64855/22РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
64955/23РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
65047/1ТОВ "ПІБ-Енергобуд" (31299525), Іщенко Михайло Ігорович, Патріюк Юрій РостиславовичДіючийБілборд
65151/46ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
65251/45ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
65348/2ТОВ "ТІКО" (21087471), Рощина Борис Маркович, Рощина Олена Михайлівна, Шевченко Ірина МавіївнаДіючийІнше
65455/10РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
65555/24РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
65651/44ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
65751/43ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
65855/25РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
65951/42ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
66099/4МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
66155/26РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
66251/41ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
66392/1АТ "Райффайзен Банк Аваль" (14305909)ДіючийБілборд
66451/38ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
66551/37ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
66655/27РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
66799/1МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
66851/36ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
66951/35ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
67051/34ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
67155/28РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
67299/2МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
67351/33ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
67455/49РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
67551/32ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
67651/28ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
67799/3МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
67899/5МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
67951/27ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68051/26ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68199/6МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийБілборд
68251/25ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68351/24ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68451/23ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68551/22ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68651/21ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68751/20ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68851/18ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
68951/17ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
69051/19ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
69151/16ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
69255/50РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
69351/15ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийПризматрон
69455/51РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
69551/14ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
69651/13ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
69755/52РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
69851/12ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
69955/53РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
70027/30ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
70151/11ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
70255/54РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
70327/29ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
70499/7МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийЛайтбокс
70555/54РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
70627/28ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
70751/10ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийБілборд
70827/27ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
70999/8МПП "Вік-Експо" (13970970), Демчук Лариса СтепанівнаДіючийЛайтбокс
71055/57РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
71127/26ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
71227/25ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
71351/3ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийІнше
71455/58РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
715108/2ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел ШакровичДіючийЛайтбокс
71627/31ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
71751/2ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийІнше
71851/1ТзОВ-РА "Фрезія" (33001320), Кирилюк Петро Васильович, Співак Павло РомановичДіючийІнше
71955/59РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
72027/24ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
721108/4ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел ШакровичДіючийДорожня розтяжка
72227/23ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
72360/19ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
72455/60РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
725108/5ПАТ "Рівне-Авто" (05391175), Васадзе Таріел ШакровичДіючийДорожня розтяжка
72627/22ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
72755/61РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийБілборд
72860/20ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
72955/62РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
73060/21ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
73127/21ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
732110/1ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
73360/22ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
734110/2ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
735110/3ТОВ "ALTER-V" (22923225)ДіючийСітілайт
736110/4ТОВ "ALTER-V" (22923225)ДіючийСітілайт
737110/5ТОВ "ALTER-V" (22923225)ДіючийСітілайт
738110/6ТОВ "ALTER-V" (22923225)ДіючийСітілайт
739110/7ТОВ "ALTER-V" (22923225)ДіючийСітілайт
74077/1Шитьковський Костянтин Костянтинович (1937608931)ДіючийІнше
74160/24ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
742110/8ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
743110/9ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
74427/20ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
745110/10ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
74627/19ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
74727/18ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
748110/11ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
74960/25ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
75027/17ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
751110/12ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
75260/26ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
75355/63РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
75427/16ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
75560/27ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
75616/34ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
757110/13ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
75827/15ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
75960/29ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
760110/14ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
76160/30ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
762110/15ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
76360/31ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
764110/16ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
76516/33ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
76660/40ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
767110/17ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
768110/18ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
76960/41ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
77016/31ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
77160/42ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
77227/14ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
77360/43ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
77427/13ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
77560/46ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
77616/30ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
77760/47ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
77816/28ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
77955/64РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
78060/48ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
78155/65РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
78260/50ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
78355/66РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
78455/67РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
78555/68РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
78660/51ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
78776/3ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава УкраїнаДіючийБілборд
78876/20ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава УкраїнаДіючийДорожня розтяжка
78916/27ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
79060/32ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
79127/12ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
79227/11ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
79355/69РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
79460/33ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
79527/10ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
79627/9ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
79755/70РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
79827/8ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
79916/26ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
80055/71РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
80127/7ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
80260/34ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
80316/25ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
80455/72РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
80527/6ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
80616/24ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
80727/3ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
80827/2ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
80927/1ТОВ "Октагон-Аутдор" (34729203), громадянка Іспанії Ритова Ковтунова Марина, 14.07.1966 р.н.ДіючийБілборд
81016/23ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
81160/36ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
81216/22ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
81355/73РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
81416/21ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
81560/38ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийІнше
81660/39ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийІнше
81716/20ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
81855/74РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
81916/19ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
82055/75РА "Стар" у формі ТОВ (32641143), Кіпрська компанія "ТЕТАКСЕС ЛІМІТЕД"ДіючийСітілайт
82116/18ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
82213/7ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила ВладиславівнаДіючийБілборд
82313/6ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила ВладиславівнаДіючийБілборд
82416/16ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
82560/44ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
82658/1ТзОВ СУХП "Вест Стар" (22556666), Тимчишин Володимир Леодійович, Тимчишина Алла СеменівнаДіючийІнше
82716/14ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
82813/5ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила ВладиславівнаДіючийБілборд
82913/4ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826)ДіючийБілборд
83013/3ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826)ДіючийБілборд
83116/11ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
83213/2ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826), Мартинишин Ігор Ігорович, Мартинишин Аліна Ігорівна, Олійник Богдан Іванович, Охріменко Людмила ВладиславівнаДіючийБілборд
83313/1ТОВ "Рекламна група МАЛЛІС" (24924826)ДіючийБілборд
83460/49ФОП Петровський Денис Володимирович (3006306978)ДіючийДорожня розтяжка
83516/10ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
83658/2ТзОВ СУХП "Вест Стар" (22556666), Тимчишин Володимир Леодійович, Тимчишина Алла СеменівнаДіючийБілборд
83776/2ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280), 94, 94% Держава УкраїнаДіючийБілборд
83876/14ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийІнше
83976/15ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийДорожня розтяжка
84076/16ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийДорожня розтяжка
84116/9ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
84276/17ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийДорожня розтяжка
84376/18ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийДорожня розтяжка
84416/8ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
84576/19ПАТ АБ "УКРГАЗБАНК" (23697280)ДіючийДорожня розтяжка
84616/6ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
84716/5ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697)ДіючийБілборд
84880/6ПАТ КБ "Приватбанк" (21099787), ліквідована рівненська філія ПриватбанкуДіючийМультивізор (Digital signage)
84980/5ПАТ КБ "Приватбанк" (14360570), Держава УкраїнаДіючийБілборд
850155/1ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (09333335), структури з таким ІПН немає є структура з такою ж назвою, але (00039002) 99,77% Російська ФедераціяДіючийБілборд
85116/4ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичДіючийБілборд
8522/43ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
8532/42ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
85492/2АТ "Райффайзен Банк Аваль" (14305909), 68,28% РАЙФФАЙЗЕН БАНК ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ (Австрія)ДіючийБілборд
855173/1АТ "Державний експортно-імпортний банк України" (23307646)ДіючийСітілайт
85616/3ТОВ "Комтех Аутдор" (33533697), Іванов-Малявін Сергій Вікторович, Одинець Віктор Іванович, Ситник Олександр ДаниловичСамовільно встановленоБілборд
8572/41ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
858178/2ФОП Слива Р.А. (3010817651)ДіючийВивіска
859192/1ФОП Шкарапа І.Г. (2494203305)ДіючийВивіска
860192/2ФОП Шкарапа І.Г. (2494203305)ДіючийВивіска
8612/44ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
862110/19ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
8632/40ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
864193/1ТОВ "Торговий дім Украгровест" (38794543), Леончук Руслан ПетровичДіючийБілборд
865110/20ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
8662/39ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
867110/21ТОВ "ALTER-V" (22923225), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія),ДіючийСітілайт
868198/1Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила ЛаврентіївнаДіючийБілборд
869198/4Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117)ДіючийСітілайт
870119/3ТзОВ "Відок" (33213979), Романюк Руслан РостиславовичДіючийІнше
87182/1ФОП Пономарьов А. О. (2521914773)ДіючийБілборд
872198/5Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила ЛаврентіївнаДіючийСітілайт
873119/4ТзОВ "Відок" (33213979), Романюк Руслан РостиславовичСамовільно встановленоЛайтбокс
874198/6Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила ЛаврентіївнаДіючийСітілайт
875198/7Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117)ДіючийСітілайт
876126/3ПП "Рівнебудпостач" (33450438), Крока Ніна ЮріївнаДіючийСітілайт
8772/39ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
8782/33ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8792/32ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8802/31ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8812/30ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8822/29ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8832/28ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8842/27ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8852/26ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8862/22ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8872/23ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8882/21ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8892/20ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8902/19ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8912/18ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8922/17ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8932/16ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
8942/15ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
895198/8Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила ЛаврентіївнаДіючийІнше
896198/9Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117)ДіючийСітілайт
897198/10Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117)ДіючийСітілайт
8982/14ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
8992/13ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
900198/11Приватне Підприємство "Екопромторг" (32803117), Поцелуйко Олександр Миколайович, Демченко Людмила ЛаврентіївнаДіючийІнше
9012/12ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
9022/11ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
903277/16ТОВ "АЛЕКС МЕДІА ТРЕЙД" (37532016), Капліна Валентина Миколаївна, Єгунова Ела СергіївнаДіючийСітілайт
9042/10ДП "БІГ БОРД" (32537549), Жан Франсуа Моріс Деко, Жан Шарль Деко (Франція), Жан Сеьастьян Деко (Бельгія), Річард Фукса, Габріель Фулопп, Йозеф Ондерка (Чехія)ДіючийБілборд
9052/9ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9062/8ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9072/7ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9082/6ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9092/3ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9102/2ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9112/1ДП "БІГ БОРД" (32537549)ДіючийБілборд
9121/8ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375), Баграєв Микола Георгієвич, КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "С.С.Б. БІО-САЕНС ТРЕЙДІНГ ЛІМІТЕД", Серещенко Юрій ГеннадійовичДіючийБілборд
9131/7ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд
9141/6ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд
9151/4ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд
9161/3ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд
9171/2ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд
9181/1ТОВ "РТМ-УКРАЇНА" (31282375)ДіючийБілборд

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте