Розмітка на дорогах Рівного з року в рік не влаштовує ані водіїв, ані чиновників. Другий рік поспіль за ці роботи беруться нові виконавці, утім, ситуацію це не покращує.

Сьогодні, 13-го червня, затриманий за підозрою у скоєнні ряду злочинів екс-заступник прокурора Рівненської обласної прокуратури Андрій Боровик вийшов під заставу у мільйон гривень.

Як у Рівному на замовлення симулювали сепаратизм

Як вербували, як і скільки платили, хто платив і за що платив.

Як і чому у рівненському бурштиновому краї зникла китаянка Тао Хуей

Голова Національної поліції України (з лютого 2017 р.). Начальник Головного управління Національної поліції у Рівненській області (квітень - листопад 2016 р.).

Попри роки обіцянок, дерибан земель і бурштину триває
Начальник Рівненської поліції прокоментував резонансну справу за участі депутата
Сім`ю зниклого у Рівному будівельника просили обійтись без поліції
Поліція не зважає на втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

Сьогодні у Рівному замначальника міськвідділу поліції, начальник карного розшуку Юрій Сістук спробував з`ясувати стосунки з членами атестаційної комісії.

Директором найбільшого у місті сміттєвивізника ТзОВ «Санком-Рівне» став екс-директор об`єднання парків, прихильник Володимира Хомка, Андрій Мощанецький.

В той час, як звичайні громадяни роками чекають у «земельних чергах» героям публікації це не загрожує: рідна донька мера, екс-депутати, бізнесмени близькі до влади та інші.

Абсолютним чемпіоном за кількістю задекларованого майна та заощаджень серед усіх керівників обласних госпсудів, за винятком окупованих територій, виявився голова господарського суду Рівненс