Дмитро Бондар - усі публікації

«Зупини мене, якщо зможеш» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про двох жінок, які зазнавали насильства.

«Особливо небезпечний» – фільм команди розслідувачів Суспільного про відтермінування використання українцями медичного канабісу.

«Помилка 83: Чому платять за встановлення інвалідності» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про корумповану систему заробляння на людях з інвалідністю.

Четверо рівненських журналістів протягом трьох місяців їздили різними психлікарням України і з’ясували в яких умовах перебувають пацієнти з розладами психіки.

Розмітка на дорогах Рівного з року в рік не влаштовує ані водіїв, ані чиновників. Другий рік поспіль за ці роботи беруться нові виконавці, утім, ситуацію це не покращує.

Як на Поліссі реалізовують програму довидобутку бурштину з ушкоджених земель

На прикладі горілки з бурштиновими камінцями «Четверта влада» з’ясувала чому продавати фальсифіковане спиртне на Рівненщині доволі безпечно.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності.

Рік тому у Рівному затримали заступника прокурора області та полковника СБУ, потім екс-міліціонерів та Сарненського прокурора.

Сьогодні, 13-го червня, затриманий за підозрою у скоєнні ряду злочинів екс-заступник прокурора Рівненської обласної прокуратури Андрій Боровик вийшов під заставу у мільйон гривень.

60 діб під вартою з заставою у 168 тисяч 400 гривень – такий запобіжний захід обрав суд головному лікарю обласного клінічного лікувально-діагностичного центру Роману Шустику.

У Рівненському міському суді обрали запобіжний захід Тетяні Літвіновій, підозрюваній у вбивстві власного чоловіка Сергія.

Як у Рівному на замовлення симулювали сепаратизм