Не рикошет, а дві кулі: подробиці стрілянини на Рівненщині. Спочатку в поліції казали, що коп стріляв в собаку, а куля зрикошетила в людину. Нині ж повідомили про два постріли.

Наприкінці 2019-го Президент України підписав так званий закон про бурштин.

Наприкінці 2019-го Президент України підписав так званий закон про бурштин.

В межах області запрацюють автобуси і маршрутки, з 25-го дитсадки, а з 1 червня залізниця
Тестувати всіх, у кого є симптоми, виплачувати 50% чи 100% середньої зарплатні непрацездатним через коронавірус та решта нововведень

4-го травня, на 67-му році пішов із життя депутат Рівненської обласної ради, завідувач хірургічним відділенням Рівненської центральної районної лікарні Михайло Вервега.

Будуть послаблення: дозволять гуляти в парках, ходити в перукарні та на літні майданчики кафе

Рівнянин Олег Лазарєв «перегіби на місцях» під час карантину зобразив у вигляді колажів з відомими картинами та кіноперсонажами і об'єднав їх у фейсбуку гештегом 

ЗНО 2020 буде. Його не замінять вступними іспитами до кожного конкретного вишу і не скасують.

26 березня цього року міська рада ухвалила зміни до бюджету на 2020-й рік. Серед іншого виділила 3,8 мільйона гривень на облаштування пішохідних переходів додатковим освітленням.

Послуги, за які не треба більше платити, та додаткові, за які держава не відповідає

На відміну від Італії чи Іспанії, в Німеччині попри високу кількість інфікованих коронавірусом – відносно низький показник летальності. Експерти висувають різні теорії з цього приводу.

Рівнянин Юрій Компанець з Громадської організації «Дорожній контроль-Захід» перевірив, які черги нині біля рівненських супер і гіпермаркетів.

Сьогодні станом на 11 ранку поліцейські склали два протоколи, що стосуються порушень правил карантину у Рівному. А це від 17 тисяч штрафу.

​​Було б смішно, якби не було так сумно. В соцмережах поширюють черговий фейк про захисні маски.

Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом із сайту covid19.com.ua та сайту Міністерства