Усі публікації за тегом Досьє

Керівник Рівненської обласної прокуратури із 11 вересня 2020-го року. Біографія Народився 5 грудня 1973 року в Кам’янці-Подільському Хмельницької області, вказано на сайті прокуратури Рівненщини (…
Начальник Управління капітального будівництва Рівненської міської ради. Біографія Згідно з автобіографією Володимира Ляшука, яку ми отримали від пресслужби Рівненської міської ради, він народився…
Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області із листопада 2020-го року. Біографія Із відповіді на запит Головного управління Національної поліції в Рівненській області…
Заступник начальника Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради. Підписант містобудівних умов та обмежень забудовникам. Біографія Народився 10 серпня 1964 року в селі Лисин…
Народний депутат Верховної ради України 9-го скликання. Фракція «За майбутнє», позапартійний. Забудовник. Благодійник. Біографія Народився 10 травня 1979 року в селі Воронки Володимирецького району…
Начальник Управління житлово-комунального господарства Рівного.  Голова Рівненської районної ради 6-го скликання (2014-2015). Голова Рівненської районної державної адміністрації (2016-2019). …
Секретар Рівненської міської ради восьмого скликання. Рівненський бізнесмен, кандидат на посаду міського голови Рівного на місцевих виборах 2020 року. Очільник партії «Рівне разом» та однойменної …
Міський голова Рівного із листопада 2020-го. Балотувався від партії «Європейська солідарність» Біографія Народився 13 грудня 1985 року у селі Липне Волинської області, вказано у автобіографії…
Депутат Рівненської обласної ради 8-го скликання (2020-2025). Обраний головою ради цього ж скликання 2 грудня 2020-го року. Голова Здолбунівської райдержадміністрації (2015-2019). Біографія …
Депутат Рівненської міської ради (2010-2013 роки), народний депутат 7-8 скликань (2012-2019 роки), фінансовий директор ТОВ «Екорембуд ЛТД». Кандидат в міські голови Рівного на місцевих виборах 25-го…
Начальник Управління охорони здоров'я у Рівненській області (з 7 травня 2014 року по 24 березня 2020 року). Депутат Рівненської міської ради (2015-2020), член ВО «Свобода». Біографія Громадянин…
Перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації (з 22 листопада 2019 року). Біографія  За інформацією із автобіографії, народився 4 січня 1971 року в Рівному. Освіта У 1988…
Голова Рівненської обласної державної адміністрації (з вересня 2019 року) Біографія Народився 28 липня 1981 року в місті Березне. Освіта У 2003 році Віталій Коваль закінчив Тернопільську академію…
Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (з липня 2019-го). Переміг на 152-му виборчому окрузі – Рівне від Політичної партії «Слуга народу». Біографія Згідно з інформацією, яку …
Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (із серпня 2019 року). Пройшов під №33 у списку партії «Слуга народу». Біографія  За інформацією від прес-служби ЗеКоманди на Рівненщині,…
Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (із серпня 2019 року). Переможець на позачергових парламентських виборах 2019-го на окрузі №156 (місто Сарни, Сарненський, Костопільський,…