ТОП 10 публікацій «Четвертої влади» у грудні 2018-го

Джерело
«Четверта влада»

Користуючись сервісом Google Аналітика, ми визначили ТОП 10 публікацій журналістів і блогерів «Четвертої влади» у грудні минулого року, які отримали найбільше унікальних переглядів.

До вашої уваги огляд матеріалів грудня, які найбільше зацікавили читачів.

10. Що поєднує рівненських кримінальників з генпрокурором Пшонкою

Картина, яку знайшли при обшуку у гаражі кримінального авторитета Володимира Шевчука (Вова Большой)

На десятому місці – сатирична публікація про «пшонка стайл» кримінальників, яких підозрюють у організації підпалу редакції «Четверта влада».

Поки організатори – у міжнародному розшуку, виконавців вже цього року планують судити за злочин проти журналістів.

9. Суд прийняв рішення стосовно екс-заступника голови Рівненської ОДА, пійманого на хабарі

Суддя Олександра Жуковська близько 4-х годин зачитувала вирок

На девятому місці – публікація, оприлюднена в передостанній день року. Журналістка 4 години записувала зачитування вироку у гучній справі стосовно обвинувачення екс-заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта у вимаганні і отриманні хабаря.

Зачитування вироку тривало майже до 12-ї години ночі в Дубенському суді. Вирок – на 76-ти сторінках. Суддя каже, що такого довгого вироку ще в її практиці не було.

В результаті суд визнав Тараса Пустовіта шахраєм, а не хабарником і присудив пройти програму пробації з психологом. Вирок ще не вступив у законну силу і його можуть оскаржити як прокурор, так і підсудний.

В листопадовому ТОПі публікацій матеріал із судового засідання з Тарасом Пустовітом зайняв 6-те місце за кількістю переглядів.

Попри те, що матеріал – на восьмому місці, його перепублікували 25 ЗМІ, серед яких Українська правда, УНІАН, ТСН, РБК-Україна, Обозреватель.

Загалом мінімальна кількість переглядів (не у всіх ЗМІ є публічні лічильники переглядів) цієї інформації «Четвертої влади» – понад 25 тисяч – це співмірно із загальною кількістю переглядів всієї грудневої ТОП-десятки.

8. Хабар у рушнику: як судять екс-чиновників департаменту соцзахисту Рівненської ОДА

Суди щодо екс-чиновників Рівненської ОДА Олексія Янчевського та Ольги Підкидач тривають вже третій рік

На восьмому місці за кількістю унікальних переглядів – матеріал про подробиці судового розгляду ще однієї гучної справи про хабарництво чиновників облдержадміністрації.

7. Які послуги поліклінік на Рівненщині мають офіційно стати платними

Ілюстраційне фото UA:Рівне з Центру надання медико-санітарної допомоги «Ювілейний» у Рівному (колишня поліклініка №3)

Дослідження колишнього журналіста «Четвертої влади», блогера, історика, політолога, експерта Центру суспільних дій «Civitas» Петра Долганова.

Він розповідає скільки поліклінік в області реформувалися, отримавши статус комунальних некомерційних підприємств, і як це наразі впливає на гаманець пацієнтів.

6. Записка з минулого або як на Рівненщині «совєти» із земляними насипами боролися

Блог дослідника українського національно-визвольного руху Івана Мельника залюбки читають шанувальники історії України. Дослідник знаходить рівненські історії в архіві Управління Служби безпеки України.

5. Мама рівненського Героя Небесної Сотні – у важкому стані в лікарні

Тетяна Храпаченко малює чудові картини

Сумна публікація з проханням про допомогу. Мама рівненського Героя Небесної Сотні потрапила в реанімацію Рівненського онкодиспансеру.

Тетяні зробили операцію. Вона продовжує лікування. Коштів поки не треба. Друзі сім'ї передають, що сім'я Храпаченків дякує усім за віру та моральну підтримку. Для них це важливо.

4. «У вас все миші поїдять»: як у Рівненському онкодиспансері спілкуються з хворими

Заступник головного лікаря Сергій Михайловський каже, що не хамив хворій. Вона просто не правильно сприйняла його слова

Матеріал про етику спілкування медпрацівників Рівненського онкодиспансеру з пацієнтами.

3. У нас все «красіво»: як мешканці берега Басів кута займають землю громади

Окрім того, що земельні ділянки посадовців, політиків, бізнесменів знаходяться в зоні прибережної захисної смуги, значна частина з них займає більшу площу, ніж зазначено на карті Держгеокадастру

В трійку найпопулярніших публікацій увійшла четверта частина розслідування про використання землі у прибережній зоні водосховища Басів кут.

Під час журналістського експерименту з вимірюванням відстані від меж земельної ділянки до води, ми дізналися, що «імениті селяни Басів кута» не тільки розбудувалися в прибережній захисній смузі, а ще й місцями, ймовірно, зайняли на десятки метрів більше землі.

2. Поліція розслідує «порушення права на безоплатну медицину» у Рівненському онкодиспансері

Завідувач відділенням променевої діагностики Рівненського онкодиспансеру Яків Пархоменко – один з фігурантів порушення права на безоплатну медицину, яких зафіксували на відео журналісти

Матеріал про те, як і чому поліція Рівненщини відкрила кримінальне провадження за матеріалами розслідування «Четвертої влади» «Онкобізнес по-рівненськи».

1. Правка вартістю 5-10 мільярдів: як рівненський нардеп допоміг Ахметову зекономити

Юрій Вознюк таки пропихнув правку, яка збагатить олігарха, та «своїх», але завдасть збитків бюджету країни. Фото «Українська правда»

Перше місце серед грудневих публікацій – у матеріалу про правку нардепа з Рівного і навколишніх районів.

П'ять-десять мільярдів гривень зекономить олігарх Рінат Ахметов завдяки нардепу від Рівненщини Юрію Вознюку. Таку суму називає голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус. Саме стільки має недоотримати бюджет країни до 2022-го року.

Пізніше Юрій Вознюк  спробував пояснити як його скандальна поправка дбає про людей. А експерт пояснив чому це, на його думку, маніпуляція.

ТОП 10 публікацій попереднього місяця дивіться за посиланням.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте