Алла Садовник - усі публікації

«Зупини мене, якщо зможеш» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про двох жінок, які зазнавали насильства.

«Особливо небезпечний» – фільм команди розслідувачів Суспільного про відтермінування використання українцями медичного канабісу.

Чотири жінки, які мали стати депутатками від «Свободи» на Рівненщині і троє з яких є родичками активних членів «Свободи», написали заяви про відмову від мандатів.

На вулиці Макарова у Рівному два роки триває будівництво спортивного залу на близько 3 тисячі глядацьких місць.

Через тендер на 213 тисяч гривень відома будівельна фірма на Рівненщині втратила можливість три наступні роки вигравати на відкритих торгах, тобто боротися за десятки мільйонів бюджетних ко

«Помилка 83: Чому платять за встановлення інвалідності» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про корумповану систему заробляння на людях з інвалідністю.

24 школи Рівного навесні потрапили до переліку тих, кому за кошти держбюджету мали купити нове обладнання для їдалень.

Четверо рівненських журналістів протягом трьох місяців їздили різними психлікарням України і з’ясували в яких умовах перебувають пацієнти з розладами психіки.

Нещодавно Антимонопольний комітет України замахнувся на «дракона» будівництва за бюджетні кошти. Чотирьом його пов'язаним між собою фірмам загрожує 18,5 мільйона штрафів.

Як домовленості змінили проект громадського бюджету Рівного
Хто і за скільки заправляє рівненські автомобілі екстреної меддопомоги та чому закупівля пального на цей рік досі не завершена 

Більше сотні шкіл на Рівненщині потребують автобусів для підвезення дітей на навчання.